Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Neposeda

Tak takový vzkaz potěší: "Milá Andreo, mám plno. Teď už jen co se uvolní, resp. neobsadí rezervace. Anebo budeme dělit již rozdané. M." - jde o Noc žalmů.

tina M. je Mária M.O.?

Neposeda asi ano:-)

barbucha Koukala jsem na ten rozpis a zjistila to z toho..je to moc dobře, že se to zaplnilo..!nevím, zda vyjde mi přijet, ale myslím, že to bude krásný večer..

Neposeda

Chcete se něco dozvědět o jazyku žalmů? V rámci Noci žalmů (Praha 2012) si můžete stáhnout:

Neposeda

Jsem se právě vrátila z porady na Noc žalmů. Začíná se to pěkně konkretizovat! Bohu díky...

Neposeda

Článek s materiály ke stažení a s anketou! (druhý pokus)

Neposeda

Aktualizuji tabulku na Noc žalmů.Tak zbývají jen časy pro noční týpky:-)

KajaMacek Ok, tak mě tam někde napiš. Nějak mi blbne odesílání vzkazů. Klidně beru i něco hluboko v noci a rád budu i úplně nakonec.

Neposeda super, to mu říkám SLOVO MUŽE:-) dám tvůj vzkaz + email farní asistentce, která má tuto část na starost.

Neposeda

Díky za reakce na můj poslední status. Odcházím z redakce do kaple na adoraci, tak tam beru i tuhle záležitost (jako je tomu v posledních dnech docela často).

Neposeda

Poraďte: chodí k nám nakupovat jedna léčitelka obrázky s Ježíšovou tváří a záložky s různými modlitbami. Mám vždy velké dilema, jak reagovat. Modlím se vždy za ty, kteří budou uvedeni v omyl, až dostanou tyto obrázky... aby byl Bůh silnější. Ale je mi z toho vždy všelijak. Fakt nevím, jak se zachovat.

majkiii No, pořád je dobré, že chodí do vašeho obchodu, kde může mnoho pochytit... Možná se s ní vždycky snažit trochu popovídat...

Fary To je dost velký problém...
Nejhorší je právě to, že léčitelé se často tváří jako křesťané a lidé jim pak zbytečně naletí... Vím, že někteří se dokonce před ,,léčením" s klientem krátce pomodlí a tak vzniká dobrá iluze, že léčitel léčí Boží mocí...
Je špatné zneužívat ty obrázky... Ale co s tím dělat?
Souhlasím s lumen: když jí to neprodáš, půjde jednoduše jinam...
Opravdu je asi nejlepší řešení si s tou léčitelkou vždy alespoň krátce popovídat... a hooooodně se modlit... přidávám se k modlitbě za tu léčitelku...

Neposeda

Jako Pavel (10)

Neposeda

Nové číslo našeho magazínu o životě a spiritualitě Paulínské rodiny. Mimochodem, ta sestra Bernarda bude u nás v červnu na týden hostem. Plánujeme setkání pro naše terciářky, ale kdyby měl ještě někdo zájem se přidat...asi by to šlo. Tlumočení…

Neposeda

Nabízím VHSky s italskými filmy (tedy některé nejsou původem italské, ale mají dabing italský). Kvalitou jsou dobré... biblické, ale také různé "fláky", někdy perly, které se do českých kin ani nedostaly... Takže se ozvěte, kdo by se chtěl zastavit (u nás v Petrské 9) a vybrat si. Zcela zdarma.

Neposeda

Reakce čtenáře z Bible24, když jsem ho oslovila, zda by chtěl číst i letos na Noci žalmů: "Přijdu velice rád a pokud by to šlo, rád bych četl někdy po půlnoci, protože právě po půlnoci mi bude 55!!" - Tomu říkám originální způsob oslavy narozenin!