Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatelky Neposeda

Stvoř mi srdce čisté, Bože....

Komu jsem nahlásila, že budu v pondělí a ve středu v knihkupectví, tak to BERU ZPĚT. Po týdnu "organizačních tanečků" leží přede mnou 600 stran ke korektuře. Ta kniha měla už jít do tisku. Budu tedy sedět v redakci a makat a makat a makat... s Boží pomocí to snad v tomto akčním týdnu stihnu odevzdat.

Mikina

pevné nervy a čistou hlavu :) držím palce, ať to stihneš

Jana Bezděková

dobré oči ;)

Neposeda

a chtě nechtě i dobrá záda (ta to odnášejí nejvíc:-)

ToB

Andreo držím palec. Je to dřina jak přeházat pět metráků s uhlím.

Neposeda

Před odchodem do knihkupectví jsem byla na straně 150! Reším hamletovskou otázku: vzít si prášek na bolest zad,ale být pak oblblá při práci a nebo ne a trpět s čistou hlavou? :-)

Biskupská synoda v říjnu 2012 má téma „Nová evangelizace pro předávání křesťanské víry“. Tak to se těším...

Tak jsme dnes "otvírala" nové studio TV NOE v Praze (tedy otvírali ho významnější lidé, ale byla jsem u toho také - v Telepace jsem při své první návštěvě ještě před křtem poznala mé povolání)

Jenda

Jééé, tak to je super. Tak hodne dobrych zprav i z Cech;))

Nový biskup HK
Dnes 3. března 2011 byl papežem Benediktem XVI. jmenován Mons. Jan Vokál novým biskupem královéhradeckým. Nově jmenovaný královéhradecký biskup se ve smyslu příslušných ustanovení Kodexu kanonického práva ujme svého úřadu nejpozději do čtyř měsíců.

sDoubravka

Tak máme opět pastýře. Jsem na něho zvědavá. Doufám jen, že má rád sestry :))))

Neposeda

Jj, má rád. Minimálně jednu paulínku (naše představená ho nechala pozdravovat, když byla u našich sester ve Vatikánu a ony jí řekly, že s ním spolupracují:-)

Prosím přátele Nakladatelství a komunity Paulínky o modlitbu. Jsme v určité šlamastyce a snažíme se rozpoznat Pánovo světlo, jak z ní vyjít s čistým srdcem i štítem... Díky.

Neposeda

díky a pamatujte prosím dál, vážíme si toho!

Jana Bezděková

víš, co by Ti řekl Polák?
"masz jak w banku" ;)

PavelZahradnicek

Jestli mohou přímo někoho oslovit by mě také zajímalo. Doufám, že snad ano. Každopádně nepřímo oslovují zcela jistě - vytvářejí povědomí o alternativě, která se nabízí pro směrování vlastního života: řeholní život. A dávají alespoň tu nejzákladnější představu, jaké možnosti se nabízejí.
Na závěr pár empirických dat: Středoevropská provinci kongregace Misionářů oblátů Panny Marie Neposkvrněné, která zahrnuje území Rakouska, Německa a Česka má v současné době dva novice ze všech tří těchto zemí (což není tak mnoho). Oba jsou z České republiky. A pozoruhodné je, že oba se (nezávisle na sobě) seznámili s kongregací a navázali s ní první kontakt díky časopisu Milujte se! (Nešlo však samozřejmě jen o tyto "inzeráty", ale i o další obsah časopisu, věnovaný oblátům, který bývá pravidelně do Milujte se! zařazován.) Zdraví P. Pavel Zahradníček OMI