Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

nad 25, mladí pracující

25+, v tomto čase väčšina mladých ľudí už ukončila, alebo práve končí svoje štúdium a začína sa venovať profesionálnej oblasti. Spoločenstvo spolužiakov, rovesníkov postupne zaniká a človek ako osoba je opätovne vyzvaný nájsť si vlastnú cestu a miesto v živote. Obdobie je prelomové, prichádza nové-prvé zamestnanie; otázka vzťahov sa konkretizuje, uzatvárajú sa manželstvá, kňazi začínajú na prvom pôsobisku, ... Do školy, či na univerzitu už nepatríš, ale nie si ani pracujúcim deduškom, či babičkou. Patríš sem ! Více o společenství »

EvaHavlátová

Ahoj:-), zvu dne 18.6. 2019 na Grilovačku spolča pracujících u minoritů v Brně. Začátek v 18h mší v kostele sv. Janů u minoritů:-). Věci k ugrilování nechť si donese každý sám:-). Když dojdete na mši, tak Vás nasměrujeme na dvůr, kde bude gril. Pokud by jste dorazily později je třeba, aby Vám někdo otevřel. Ideálně předem získejte na někoho číslo. Kontakt na spolčo zde: maruskapalanova@gmail.com

EvaHavlátová

Ahoj:-), kdo se přidá v červnu v Brně na koupaliště? https://rivec.sportujemevbrne.cz/. Klidně pište soukromou zprávu. Ideálně by se mi líbilo jít jako parta lidí, sebou např i nějaké deskovky..:-), těším se:-)

EvaHavlátová

CETILETÍ na Vesmíru

pátek, 31. května - 17:00   do   neděle, 2. června - 13:00 Deštné v Orlických horách, okres Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj, Česko

Ludmila Sobotková (Lidunka)

Ahoj, přibližně od června sháním ubytování v Praze-samostatný pokoj nebo garsonku do 12 000. Kdybyste o něčem věděli, budu ráda!

EvaHavlátová Ahoj:-), zkus obepsat i kláštery studentská centra atd...Mnohé nabízí takto ubytování pro civilisty

Ludmila Sobotková (Lidunka) Ano, koukala jsem, ale za dost velké peníze na noc :(

EvaHavlátová je třeba se ptát na dlouhodobé ubytování...s taxou ne za noc, ale za měs. a spíš se ptát např na Pražském VKH apod...prostě přes kontakt:-)

EvaHavlátová

Diskuse

EvaHavlátová

Srdečně zvu do diskuse o pastoraci pracujících: https://www.signaly.cz/diskuze/vlakno/143-pastorace-mladych-pracujicich Požehnaný den:-)

EvaHavlátová

Mladí pracující:-)

EvaHavlátová

Mladí pracující a absolventi:-), Ahoj, ráda bych v tomto článku shrnula možnosti setkávání pro pracující křesťany. Co, zde píšu, jsou možnosti, o kterých vím (a budu ráda, když budete přidávat další, o kterých třeba nevím..:-)). Spolča / stretka…

EvaHavlátová

Znáte v okolí spolčo/ stretko pro pracující?

Celkem hlasujících: 15
EvaHavlátová aktualizovala to, co říká o společenství nad 25, mladí pracující.
EvaHavlátová

Absolventské spolčo Praha: https://www.facebook.com/kosmapraha/

EvaHavlátová

Absolventský Velehrad 2019

pátek, 17. května - 08:00   do   neděle, 19. května - 16:00 Velehrad

EvaHavlátová

Ahoj:-). Pozvánka na SPOLČO PRACUJÍCÍCH v Brně začíná v 18h mší u minoritů- kostel sv. Janů