Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Praha (okres Hlavní město Praha)

Lidé žijící v Praha Více o společenství »

Hepburn

Ahoj, jsem pracující studentka dálkového studia a hledám samostatný pokoj v Praze někdy od července či později. pokud byste o něčem věděli, napište mi prosím zprávu. Děkuji :)

Elinka-s
EvčaNádvorníková

Ahoj, hledáme třetí SLEČNU spolubydlící do sdíleného pokoje do bytu na Skalce (3 min. od metra). Byt je 2+1 ve 12. patře. Kuchyň je vybavená, k dispozici i pračka, komora a sklepní kóje. Všechny poplatky za měsíc činí 5 150 Kč. V případě zájmu mi prosím pište na evca.nadvornikova@seznam.cz

Elinka-s

Ahoj, mohli byste prosím věnovat pár chvilek na vyplnění tohoto dotazníku? Jeho účelem je zjistit, kolik toho širší veřejnost o problematice kolem Asie Bibi ví. Pokud jste o tomto tématu neslyšeli, nevadí, i přesto se prosím snažte dotazník vyplnit. Dotazník jsem vytvořila kvůli celoroční práci na zeměpis. Záměrně jsem si vybrala toto téma, přestože moji spolužáci mi tvrdili, že o tom nikdo nic neví.
Potřebovala bych nejméně 50 respondentů...
Všem děkuji.
https://docs.google.com/forms/d/1NO8Stgaicc1IfP1RBCcFgfiOicZkzMPYcNJILM0_48E/edit

Kobra-x

Pozvánka

Veronika15

ahoj :)

Lipo

Ahoj, do bytu 4+1 v Modřanech hledáme třetí spolubydlící. Samostatný pokoj, byt je v domě se zahradou. Cena 6000 za měsíc včetně energií. Volné ihned:-)

Marie Kuříková (Marijanka)

Zdravím všechny,
Onemocnela mi kamarádka a tak mi zbyla vstupenka na sobotu 8.9. Koncert Home Free v 21:00 klub Futurum, Smíchov. Je to americká skupina a capella. Jsou opravdu dobří, kdyby měl nekdo zájem.

MarieHelena

lidi z Prahy - všude funguji spolca pro stredoskolaky vysokoskolaky, maminky, rodice, seniory, ale starsi nezadani 30plus nic....co takhle něco zalozit? kdo by mel zajem? anebo nedelni mse pro nezadane?

KMirjam @MarieHelena aha to jsem spíš špatně pochopila já, ráno jsem už pospíchala. To se omlouvám :)
Je fakt, že mám podobný problém, i když zase trochu jiný. Všechna spolča jsou jak říkáte pro děti, maminky, seniory.. běda však, když je člověk bezdětný a trochu intelektuálně založený. A ano, věkově budu za chvíli senior, ale mezi ně se mi aspoň zatím, opravdu nechce.
Člověk nemá vůbec potom žádná společná témata. Děti, posléze vnoučata, zdá se dominují všude. :)

Líbily by se mi třeba i biblické hodiny. Ale ty jsou u nás také jen pro seniory, nebo spíš na ně nikdo krom nich nechodí, a moc mě to neoslovilo. Škoda, asi je nás takových pár, co se nikam nevejdeme.

Kobra-x Jojo, něco by to chtělo :-)

Elinka-s

Ahoj,
bude mi 16 let a hledám kamarádku.
Ve třídě ani v ročníku žádného křesťana nemáme, a tak se často cítím osaměle.