Medjugorje

Medjugorje

dromedar

"neočkovaní. Tedy vlastně křesťané, protože právě mezi nimi je je těch odmítačů vakcín nejvíc."

Zajímavé tvrzení. Relevantní data máte?

dromedar

"... při jehož výrobě se používaly orgány bestiálně zavražděných dětí ..."

Desítky let zpátky někdo odebral buňky z ostatků potraceného lidského plodu a založil na nich buněčnou linii. Při vývoji vakcín se nepoužívaly "orgány bestiálně zavražděných dětí", ale buňky z buněčné linie, jejíž počátek pochází, chcete-li, z "orgánu bestiálně zavražděného dítěte".
Kdo ve věci toho, jak bezpečnou je očkování cestou do pekla, nevěří odborníkům z příslušného vatikánského úřadu ani ČBK, ať si přečte, co k tomu píšou lefebvristi (které snad z přílišného liberalismu nikdo podezírat nebude).

Medjugorje

dromedár: Ty děti byly vyňaty z dělohy císařským řezem a zaživa pitvány. Pro mne je hlavní moje svědomí, ne ČBK či lefebvristi. Až budete v pekle, bude pro vás útěchou, že tam s vámi budou členové ČBK, František nebo Stritzko?

dromedar

"Ty děti byly vyňaty z dělohy císařským řezem a zaživa pitvány."

Prosím o zdroj, z nějž tuto senzační informaci čerpáte.

"Pro mne je hlavní moje svědomí, ne ČBK či lefebvristi."

Čím si vysvětlujete, že se soud Vašeho svědomí od etických orientací z Vatikánu, z ČBK i od lefebvristů tak diametrálně liší?

ObiSkyWalker

@Medjugorje: Pokud je pro vás hlavní vaše svědomí, což ostatně pro mě taky, tak určitě pochopíte, že podle mého svědomí nechat se očkovat rozhodně neznamená cestu do pekla.

Zobrazit 5 komentářů »
dromedar

Jeden z těch žánrů, které na Písmáku za mých písmákovských let bývaly hojné (snad protože dojmu, že jsem básník, se v rámci tohoto žánru podléhá zvláště snadno) a většinou nemělo smysl vůbec je otvírat.

Děkujeme za ukázky z knihy.

Zobrazit 1 komentář »
dromedar

"To, že si většina společnosti neuvědomuje nástup nové totality a slepě plní sebeabsurdnější nařízení všech těch Vojtěchů, Prymulů, Blatných a Arenbergerů, je smutným svědectvím toho, jak snadno lze přijít o svobodu a základní lidská práva."

Aby koncentrace bláznů medjugorjova ražení ve společnosti nepřekročila kritickou hranici, pros-me Pá-na: ...

dromedar

Jak mnoho je lidí, co jsou zároveň příznivci zjevení v Medjugorje a tkzv. tradičního katolicismu? Měl jsem za to, že tyhle dvě katolické subkultury moc překryvů nemají.

Chinchulín

Medžugorián prohlédl podvod! Díky to jsem dnes potřeboval.

Zobrazit 3 komentáře »
Zdendanda

No, v mých očích to není hrdinka, ale pěkná k*áva. Ale myslete si dál, že jsem zešílela :-)

Medjugorje

Zde: Děkuji za krásný křesťanský příspěvek...

Zobrazit 2 komentáře »