maxmilianarexova

maxmilianarexova

Vdaná

Velká událost v naší rodině!!!!
Právě jsme dokončili nutné přípravy a vyrážíme na maturitní ples naší nejstarší. Normálně bývám docela v klidu, ale dnes teda pořádně bzučim. Nepřála bych vám ( ani sobě ) abyste teď byli u nás doma na návštěvě. Všude různé kousky ošacení, laky, tužidla, natáčky, řasenky apod.. Zkrátka tři ženské se vydávají na ples. Ale hlavní je, že z domu odjela jako princezna. Vždyť si to za tu píli zaslouží. Ještě musím přibalit dostatek kapesníčků a vyrážíme.

Kudy

pro množství mých sester si to dovedu živě představit :))

Zobrazit 1 komentář »
Hali

Mám k tomu zkušenost: v 9.třídě ZŠ jsme měli přednášku z názvem Sex, AIDS a vztahy. Přednášel ji jeden pán ze společnosti ACET(pokud to píši správně, vede ji Tomáš Řehák). Všichni jsme se tenkrát shodli, že byla vynikající. Určitě i věřícím rodičům by se líbila,protože byla udělaná s důrazem na křest´anské hodnoty a velmi citlivě. Takže i sexuální osvěta ve škole může vypadat úplně jinak, než tento odstrašující příklad:-)

Zobrazit 1 komentář »
JiKu

Toto jsem vše dostala, jen tak, za nic.Co ti Pane za to mohu nabídnout?

Poslat to dál.

TeMariah

Díky, za to, co už je za mnou jako těžký sen! Krásně napsané a když tak nad tím uvažuji, mám spousty podobných zkušeností a i když nejsem matka, dokážu si představit jaké to bylo (hlídám děti a čas od času se o nějakém problému dozvím) . Takže jediná možnost je modlit se za lidi, co se za Vás modlí a když za Vámi někdo přijde v těžké situaci, pomoct. Aby si ten člověk pak také uvědomil, že má Boha :)

Zobrazit 2 komentáře »
PřeJe

Děkuji za krásné svědectví! Bůh žehnej Vám všem, celé rodině!

cashel

Krásně napsáno, také si myslím že dítě se nedá pořídit jako rohlíky v obchoďáku. Pět dětí je krásná rodina moc vám to sluší!!!

Zobrazit 16 komentářů »
maxmilianarexova

Má přítelkyně se modlí za obrácení svého manžela 30 let růženec. Happyend?Ano, dnes byl se svými dcerami biřmován.

kacarovi3

Markéto,za mé manželství se modlilo více věřících.Snažil jsem se o soužití v míru a ve vzájemné potřebnosti.Sklidil jsem jen výsměch.Jakoby má dobrá vůle neměla žádnou cenu.Když dostane vztek,vše dobré mezi námi rozdupe v okamžení.Nabízel jsem ji svátost manželství ale odmítla.Já byl rád,protože si svůj život takto žít nepředstavuji.Je to neustálý stres a smutek z života bez lásky,bez úcty k druhému.Společné modlení růžence nepřipadá v úvahu dík jejímu odporu k církvi a k víře.Kdo se společně nemodlí,tak láska umírá a lidé spolu nezůstanou.

kacarovi3

Jestli ta přítelkyně má svátost manželství,múže počítat s pomocí Boží.Kdo odmítne přítomnost Boží ve vztahu,musí počítat pouze sám se sebou a když se nemíní poučit ze svých chyb,trvá na svém nezdravém a nedůstojném životu a nutí tak žít i svého věřícího partnera,rozpad je nevyhnutelný.

maxmilianarexova

Ano je v jiné situaci, svátost manželství přijali a vztah fungoval. Ale modlila se 30 let. Sama. Síla modlitby růžence vždy pomůže, ale jen Bůh určí, kdy a jak.

Zobrazit 4 komentáře »