martini-maria

martini-maria

Vdaná
Napsat komentář »

Skvele online free kurzy spickovych univerzit... https://www.futurelearn.com/ :)

Napsat komentář »

My, níže podepsaní,
pokládáme za nepřijatelné, aby 70 let po komunistickém puči a 29 let po sametové revoluci byl premiérem naší země trestně stíhaný člověk, vedený jako agent StB. Nebudeme dělat, že je to normální. Chceme, aby se Andrej Babiš vzdal funkce!

Pokud souhlasíte s touto novou výzvou, podepište prosím i ji na www.milionchvilek.cz!

Napsat komentář »
Tofl

Babiše nemusím, ale myslím si, že po posledních volbách do PSP ČR je to menší zlo, než co nám aktuálně hrozí.
Mám větší obavy z Okamury a členů SPD, kteří udělají větší nepořádek, než Babiš.
U Babiše je totiž ta jistota, že víme o co mu jde. To u SPD takovou jistotu nemáme a jen doufám v tom, že SPD dopadnou při příštích volbách podobně jako letos LSNS Mariána Kotleby letos na Slovensku.

martini-maria

Super věc na Babišovi je to, že na něj každý může "uvalit embargo". Stejně tak u Donalda Trumpa nebo Ivanky Trump, jenže tam to běžný člověk střední třídy moc nedá (běžně nespávám v pětihvězdičkových hotelech a nekupuju luxusní boty, zatímco každý den můžu anebo nemusím pít Babišovo mlíko). Kdyby šlo takhle nějak bojkotovat SPD, bylo by to skvělý...

Johnny

Tuhle jsem se zděsil, že Katolický týdeník tiskne Babišův Mafraprint. Taky ho rádi čtete? Přejdete na elektronické předplatné?

martini-maria

Fakt, jo? Vůbec ho jaksi nečtu, takže tohleto dilema nemám...

Zobrazit 4 komentáře »

JAK RAPIDNĚ MIZÍ LESY A TETŘEVI NA SLOVENSKU...

Napsat komentář »
Filipek

Evropa si samozřejmě myslí, že Trump je šašek a je agresivní a neomalený. Na druhou stranu to je úplně jedno, jaký je to člověk, když bude skutečně prosazovat program, který slibuje. Takže jediným kamenem úrazu Trumpova zvolení bude, jestli dodrží svoje sliby. Ne, jestli nadává nebo je hrubý. To je sice lidsky nepříjemné, ale pro vysokou politiku úplně druhořadé.

Zobrazit 1 komentář »