Market25

Market25 / Markéta Marie Faustyna Terezie z Lisieux Volková

Svobodná

Ve dnech 25. 9. – 1.10. 2018 se náš školní sbor Datio vydal na další ze svých krásných koncertních cest, tentokrát do Říma a Vatikánu. Navštívili jsme mnoho chrámů, jako třeba chrám sv. Pavla, kostel sv. Kříže, kde byly uloženy ostatky kříže, hřeb a dva trny, a nebo baziliku sv. Petra, kde jsme zpívali na svatováclavské mši.
Zájezd se nám opravdu vydařil! :-)

Napsat komentář »

Všechny vás zdravím spolu s Terezkou z Orlických Hor, přesněji z Králík :-) Ať vás na Terezčinu přímluvu Pán náplní svým pokojem :-) +
( Chudák Terezka, má tam modrý závoj?)

Jasminecka

Nemas rada modrou? ?
Zastav sw u nas u Dobrusky, Kraliky nejsou tak daleko... ?

Market25

Modrou mám moc ráda, jen ten závoj by správně měl být černý ( asi úcta k Panně Marii ?) jej, nevím, zda to ještě za tento pobyt stihnu ?

Zobrazit 2 komentáře »

PAX ET BONUM ;) +

Napsat komentář »
Napsat komentář »
Napsat komentář »

Otče Michale, budete navždy v mém srdci
https://youtu.be/bvhGAEeak7M

Napsat komentář »

<3

Napsat komentář »

Mé dítě,
BUĎ DNES MÝM SVĚTLEM SVĚTU

Vstoupil jsem do Tvé temnoty, abys svítil/a pro mě. Věděl/a jsi, že jsem tě obdařil mocí přinášet světlo do života lidí ve Tvém okolí? Jsi mé světlo světu. Choď po mém boku a dovol mi, abych tvůj život prozářil svou láskou a mocí. Vzhlížej ke mně a já způsobím, že se dnes staneš jiskřičkou v temnotě člověka vedle Tebe. Neskrývej své světlo za pochybnosti a nejistotu. Věnuj mi víc času a já způsobím, že budeš zářit zbožností, které nelze odolat. Pokud mi to dovolíš, způsobím, že budeš svítit a budeš mou hvězdou, která ukazuje k nebi a přináší naději trpícím… Zobrazit více

Mé dítě,
BUĎ DNES MÝM SVĚTLEM SVĚTU

Vstoupil jsem do Tvé temnoty, abys svítil/a pro mě. Věděl/a jsi, že jsem tě obdařil mocí přinášet světlo do života lidí ve Tvém okolí? Jsi mé světlo světu. Choď po mém boku a dovol mi, abych tvůj život prozářil svou láskou a mocí. Vzhlížej ke mně a já způsobím, že se dnes staneš jiskřičkou v temnotě člověka vedle Tebe. Neskrývej své světlo za pochybnosti a nejistotu. Věnuj mi víc času a já způsobím, že budeš zářit zbožností, které nelze odolat. Pokud mi to dovolíš, způsobím, že budeš svítit a budeš mou hvězdou, která ukazuje k nebi a přináší naději trpícím.
S láskou
Tvůj král a pravé Světlo světa :-)


Převzato z knížky Milované Princezně

Napsat komentář »

Ale Bůh je tak nesmírně milosrdný! Zamiloval si nás tak velikou láskou

Ef 2,4

Napsat komentář »

Dám mu vyváznout, neboť je mi oddán, budu jeho hradem, on zná moje jméno. Až mě bude volat, odpovím mu, v soužení s ním budu.
Ž 90,14-15

Napsat komentář »

Říkají o ní

HaňaČ říká o ní:
moc hodná cérka! :)
ColorKaVia říká o ní:
Moje super kámoška, hodná, milá, krásná, ochotná spolužačka. :D
sestra-Dagmar říká o ní:
Společná kamarádka - Faustyna
SteVi říká o ní:
Dobrá kamarádka, milá a ochotná :)
Jenda říká o ní:
moc milá Markétka;)