Kurz Přirozeného Plánování Rodičovství

čtvrtek, 2. března 2017      18:00  do  21:00
Biskupské náměstí, 779 00 Olomouc, Česká Republika

Toužíte po děťátku, nebo potřebujete početí předcházet? Chtěli byste lépe rozumět přirozenému biorytmu ženské plodnosti?
Kurz symptotermální metody (STM) přirozeného plánování rodičovství pro manžele, snoubence a další zájemce je zaměřen na podporu zdravých partnerských vztahů.
Koná se několikrát za rok a jedná se o sérii čtyř setkání pod vedením zkušeného lektorského páru z Ligy pár páru. První setkání bylo směřováno pro širší veřejnost. Kurz je možné absolvovat také bez prvního úvodního setkání.

Nejbližší termíny:
2. března 2017 (úvodní setkání)
16. března
30. března
6. dubna
vždy od 18.00 hod.

Místo:
Kurie arcibiskupství sál, 2. patro

plakátek ke stažení | Událost na FB
(uvítáme vaši pomoc s propagací)

Bližší informace:
Alena Večeřová
587 405 250 
vecerova@arcibol.cz

Jaký má PPR vliv na manželství?
zdroj: www.lpp.cz
Pohlavní sebeovládání může posilovat manželský vztah, a proto většina manželů prožívá PPR velmi pozitivně. Shledávají, že periodická abstinence udržuje jejich vztah svěží, zlepšuje jejich schopnost mezi sebou otevřeně komunikovat a pomáhá jim k větší vzájemné úctě. Navíc pomáhá PPR rozvinout charakterové vlastnosti potřebné pro manželskou věrnost a pevnost. Procento rozvodů je velmi nízké mezi páry užívajícími PPR. To je pochopitelné, protože tyto páry, které respektují Boží kreativní zákony, sklízejí jeho požehnání.

Zde nabízíme odkaz na záznam pořadu ČT Cesty víry z 20. ledna 2013. Podívejte se na osobní svědectví a základní informace o symptotermální metodě v podání našich lektorů z LPP manželů Kolčavových. Pořad trvá 25 minut a velmi ho doporučujeme.


Podrobnosti
Vložil: Petemarko
Vloženo: 14. 2. 2017