Společenství ctitelů Ladislava Kubíčka

Popis společenství

Jeho život,víra i mučednická smrt je vzor i návod,jak žít.

Otec Ladislav Kubíček, jak by se v této době zachoval? Byl to pravdivý kněz i lékař. Odmítal situaci, že něco nejde. Byl vždy připraven ukázat, že jde vše a když ne lidskou silou, tak určitě s Boží pomocí. Nikdy se nevzdával a za pravdu by i život položil. Dnešní režim by to s ním neměl lehké...

Napsat komentář »

Často přátelé přemýšlím, jak by s touto dobou naložil otec Ladislav. Jaké změny by ve svém kostele učinil, co by respektoval a co odmítl. Zeptám se na to jáhna Ladislava Kince, který otce dobře znal a měl by mít tušení, co by dnes otec Ladislav dělal, co by dovolil.

Napsat komentář »

Zvu vás na pěší smírnou pouť z Kunštátu do Sloupu a to 11.9. od 8.00. Vychází se od hrobu Ladislava Kubíčka.

Napsat komentář »

Mé společenství tleje,tvrdí signály.I tělo Ladislava Kubíčka tleje v hrobě na jeho milovaném kopci v Kunštátu.Je to opravdu nádherný kopec,na kterém leží celé město i hřbitov.

dromedar

Ale no tak, co jste to za ctitele, když ani nedoufáte, že je Kubíčkovo tělo, jako tělo každého správného světce, tlení zázračně uchráněno?

kacarovi3

Přál by si toto? Ve svém životě byl velmi skromný a pokorný. Dobře věděl, že lidské tělo se mění v prach, když je dáno zemi. Svým životem konal zázraky ve jménu Ježíše Krista pod ochranou Panny Marie. Znal tu tíhu odpovědnosti za čas, který tu žijeme, který u Božího soudu budeme obhajovat. Od Boha to přijal, jako nejtěžší životní úkol. Vždy byl tou hybnou silou a vedl druhé. Jeho plný a opravdově poctivý život je naše dědictví. Uložil je do lidí a já s nimi každý rok chodím pěší pouť na jeho počest. V jejich duchu je pevně ukotven. Chodí vždy s námi, provází nás a ví o našich bolestech, o duchovních prosbách. Každý může pocítit jeho přítomnost. Celým svým zivotem se na to připravoval a sám říkal, že teprve po hmotné smrti začne jeho práce.

Zobrazit 2 komentáře »

Každý věřící má dbát o své zdraví a odmítnout jakékoliv zahrávání jiných lidí s imunitou svého těla. Já odmítám testování, očkování i nošení respirátorů a roušek. Bůh nám svěřil naše těla a také je chrání. Je třeba se opřít o Boží ochranu a nepodléhat slibům jiných. Odmítám si na ruce stříkat chemickou dezinfekci, která poškozuje kůži. Všechna nařízení vlády jsou proti našemu zdraví. Říká se tomu zrada na voličích pro úplatky lidí, jenž jsou ovládané ďáblem. Kdo v kostele nosí respirátor a používá dezinfekci, už nemá Boha na prvním místě ale pouze vládní nařízení a strach z represe. Někdy si… Zobrazit více

Každý věřící má dbát o své zdraví a odmítnout jakékoliv zahrávání jiných lidí s imunitou svého těla. Já odmítám testování, očkování i nošení respirátorů a roušek. Bůh nám svěřil naše těla a také je chrání. Je třeba se opřít o Boží ochranu a nepodléhat slibům jiných. Odmítám si na ruce stříkat chemickou dezinfekci, která poškozuje kůži. Všechna nařízení vlády jsou proti našemu zdraví. Říká se tomu zrada na voličích pro úplatky lidí, jenž jsou ovládané ďáblem. Kdo v kostele nosí respirátor a používá dezinfekci, už nemá Boha na prvním místě ale pouze vládní nařízení a strach z represe. Někdy si říkám, že lidé vyměnili Krista za Babiše, který se stal hlavou církve. Smutný pohled na věřící s otrockým náhubkem.

Napsat komentář »

Tady je zdroj aktualit pro účast na pěší smírné pouti na počest otce Ladislava Kubíčka. Bylo by škoda abych to tu smazal.

Napsat komentář »

Bolí mě nezájem katolíků o osobnosti,jakou byl otec Ladislav Kubíček.Nezájem a lhostejnost naplnují naše srdce?Byl jeho život pro další generace zbytečný?

Napsat komentář »

"Podle Boží spravedlnosti jsme hodni zavržení, protože jsme hříšní. Skrze Krista Ježíše můžeme získat Boží milost a o to jde."Píše mi přítel.Já dodávám:Přesně tak a k tomu nám Bůh daruje čas,jen uzrát,pochopit a přijmout,co nám je nabídnuto.Když přemýšlím o prožitcích smrti,kdy náš život soudíme z pohledu toho druhého,tak tam žádné milosrdenství nevnímám.Jakým soudem soudíš druhé,takovým soudem budeš souzen.Když se otevřeme milosrdenství a budeme milosrdní,tak i ve smrti toto milosrdenství pocítíme.Kdo Bohu nevěří,nevnímá Boží milosrdenství,neodpouští bližnímu svému a ani sám sobě,ten ve… Zobrazit více

"Podle Boží spravedlnosti jsme hodni zavržení, protože jsme hříšní. Skrze Krista Ježíše můžeme získat Boží milost a o to jde."Píše mi přítel.Já dodávám:Přesně tak a k tomu nám Bůh daruje čas,jen uzrát,pochopit a přijmout,co nám je nabídnuto.Když přemýšlím o prožitcích smrti,kdy náš život soudíme z pohledu toho druhého,tak tam žádné milosrdenství nevnímám.Jakým soudem soudíš druhé,takovým soudem budeš souzen.Když se otevřeme milosrdenství a budeme milosrdní,tak i ve smrti toto milosrdenství pocítíme.Kdo Bohu nevěří,nevnímá Boží milosrdenství,neodpouští bližnímu svému a ani sám sobě,ten ve smrti milosrdenství nemůže čekat.Dokáží mnozí pochopit,o co přichází svou nevírou i negací?Jsme tu od toho,abychom jim toto vysvětlili,ukázali zdravý životní směr i Boží vedení.

Napsat komentář »

...kdo z nás má minulost tak čistou aby si nemusel dělat výčitky?Máme ale svátost smíření a Bůh dovede smazat všechno,čeho úpřimně litujeme.Pak je zbytečné se k tomu vracet.Pána by mohlo i urážet,pokud mu nevěříme,že se tím už nemíní znovu zabývat.Spíš by bylo dobré děkovat.
S požehnáním Ladislav

Napsat komentář »

...vyžaduje to maximální trpělivost a uvažovat,proč nám Bůh dal do úst zuby.Ne pouze ke kousání-mají taky nějakou funkci pro jazyk.Tak se do něj příště kousni,než zase něco řekneš.
S požehnáním Ladislav

Napsat komentář »