křovák

křovák / Vít Muster / 32 let

Prosím o modlitbu za moji slečnu ktera dnes a zitra maturuje děkuji všem kteří mi pomohou ji vyprosit dary ducha svatého diky křovák

křovák

dekuju vsem uz to ma v kapse :-)

Elenwen

Jupíííííííí! Kdy to přijede oslavit s náma?

Zobrazit 2 komentáře »
mr-James

A né a né s tím vzlétnout :-D

křovák

:-D
je dokonalej

Zobrazit 8 komentářů »

Turista jede vzadu v taxíku a chce se zeptat taxikáře na nějaké tipy, kam ve městě zajít. Nakloní se a poklepe řidiče na rameno. Ten hrozivě vykřikne, strhne volant, odrazí se od autobusu na chodník a zastaví těsně před obrovskou prosklenou výlohou. Turista, hodně vystrašený, se začne okamžitě omlouvat: "Pardon, pardon, netušil jsem, že jedno malé poklepání vás může takhle vyděsit..." Taxikář se na něj otočí a zařve: "NIKDY! Už nikdy mi to nedělejte!!" Pak se rozdýchá a povídá: "Není to úplně vaše vina. Víte, jsem dnes první den v nové práci a před tím jsem léta jezdil s pohřebákem."

křovák

Málem jsem umřel smíchy :-D

had

je dobrej... ;)

Zobrazit 5 komentářů »

Na psychiatrii se ptá lékař pacienta: "Jak jste se sem dostal? Co vás sem přivedlo?" "No, začalo to tím, že jsem se oženil. To jsem nikdy neměl dělat. Vzal jsem si totiž jednu vdovu, co měla dospělou dceru, která se tedy stala mojí nevlastní dcerou. Když přijel na návštěvu můj otec, tak se do ní zamiloval a pak se s ní oženil, takže moje nevlastní dcera teď byla mojí nevlastní matkou. Pak se mé ženě narodil syn, který byl samozřejmě taky tátův švagr, protože to byl bratr jeho manželky. No, jak jsem vám říkal, moje nevlastní dcera byla také mojí nevlastní matkou, takže její malý bratr byl teď… Zobrazit více

Na psychiatrii se ptá lékař pacienta: "Jak jste se sem dostal? Co vás sem přivedlo?" "No, začalo to tím, že jsem se oženil. To jsem nikdy neměl dělat. Vzal jsem si totiž jednu vdovu, co měla dospělou dceru, která se tedy stala mojí nevlastní dcerou. Když přijel na návštěvu můj otec, tak se do ní zamiloval a pak se s ní oženil, takže moje nevlastní dcera teď byla mojí nevlastní matkou. Pak se mé ženě narodil syn, který byl samozřejmě taky tátův švagr, protože to byl bratr jeho manželky. No, jak jsem vám říkal, moje nevlastní dcera byla také mojí nevlastní matkou, takže její malý bratr byl teď i mým strýčkem. No, a z toho taky vyplývá, že moje žena, která je matkou mé nevlastní matky, je také mojí babičkou a já jsem tudíž její vnuk. Ale to není všechno. Protože mám za ženu nevlastní babičku,

mystic

To je hodně dobrý :DDDD, akorát je těžký se v těch rodinných vztazích vyznat :D

had

pokračování: ...protože mám za ženu nevlastní babičku, nejsem jen její manžel a vnuk, ale jsem také svůj dědeček. Teď už chápete, proč jsem tady?"

vvojta

pěkný :-) sice trošku zvláštní, ale docela to je hezké :-) být sám sobě dědečkem :-)

Zobrazit 4 komentáře »
kikinas

Díky, je opravdu sympatická :-)

křovák

jo myslim ze vaclav havel by ji za sebe klidne zvolil

Zobrazit 2 komentáře »

Proč jsou lidi zlí?

Medák

Had: Stručně a výstižně :-)

křovák

jj to je dobra odpoved :-)

had

taky to lze říct komplikovanějc: :-)

lidi nejsou zlí. Ze své přirozenosti se podobají Bohu. Ale tato přirozenost je poškozena prvotním hříchem, takže je člověk "rozdělen" a má sklon k souhlasu se zlem. Ale člověk nerovná se zlo. Člověk zlo buď šíří nebo proti němu bojuje.

Samozřejmě, že v "lidové terminologii" se prostě řekne, že ten člověk je zlej, ale v jádru je bytost dobrá. A to, proč někdo udělá konkrétní špatný skutek...těžko říct. Záleží na okolnostech, nejlépe zeptat se jeho (a někdy to ani on sám nemusí vědět - ale to by bylo na dlouhý lokte.) :-)

Tak nevím, jestli jsem ti pomohl, nebo ne... ale jestli máš s někým spor / jsi na něho naštvaný, je lepší se snažit odhlídnout od té špatné stránky a modlit se za něj i za sebe.

Zobrazit 4 komentáře »
Market-U

To jsou takoví neuvěřitelní borci! :)

Zobrazit 1 komentář »

Říkají o něm

kukuratko říká o něm:
znam ho tak dlouho,jak dlouhy vlasy ma:))
Maťula říká o něm:
dobrá:D odvázat se fakt umíš:))
Pavel Řehák říká o něm:
to je borec, umělec a "cvok" zároveň - fajn týpek
AdámkováM říká o něm:
prostě Křovák:-))))
cvicka říká o něm:
Tak to je prostě Křovák...k tomu už není co dodat...možná že je to super spoluanimátor :)