S přáteli na nejen křesťanské akce

Zjistíš, kam jedou tví přátelé a můžeš se přidat. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Komunikace a řešení konfliktů

sobota, 30. května 2015      09:00  do  15:00
Aula Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně
Mostní 5139
http://www.credonadacnifond.cz/
manželství Seminář vztah
všichni účastníci »

Seminář „Komunikace a řešení konfliktů“ s Irenou a Petrem Smékalovými 30. května 2015

Zveme všechny páry, ale i jednotlivce, kteří chtějí zlepšit svůj vztah, na interaktivní seminář na téma „Komunikace a řešení konfliktů v manželství“. Dozvíte se, jak s partnerem dobře a efektivně komunikovat, vhodně řešit společné krize a čeho se ve společné komunikaci vyvarovat.

Seminář se uskuteční v sobotu 30. května 2015 od 9.00 do 15.00 hodin v Aule Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Program povede oblíbený a osvědčený lektorský pár – manželé Irena a Petr Smékalovi. Párům přednáší již několik let na Manželských setkáních v rámci programu YMCA. Vedou semináře komunikačních dovedností a osobnostního rozvoje. Jejich přednášky jsou inspirující a do vztahů přinášejí nové podněty. Vychovávají spolu čtyři děti. V únoru vedli úspěšný valentýnský seminář „Jak mít vztah, který vydrží“, kterého se zúčastnilo přes sto párů.

Přihlašovat se můžete prostřednictvím registračního formuláře zde.

Registrační poplatek činí 99 Kč za pár i jednotlivce. Páry, které se semináře zúčastní společně, navíc čeká v závěru programu slosování o pěkné ceny.

V přihlášce nabízíme možnost objednání oběda v ceně 80 Kč/osoba.
Rodičům nabízíme hlídání dětí od 4 let s omezenou kapacitou.

Přihlaste se, prosíme, co nejdříve, nejpozději do pondělí 25. května. Neodkládejte přihlášení na poslední chvíli, velmi nám tím usnadníte organizační zajištění semináře. Děkujeme.

Více informací o programu a tématech naleznete na přiloženém plakátku a také na internetových stránkách www.manzelstvivezline.cz, případně na emailu info@manzelstvivezline.cz.

Využijte tuto příležitost k obnově a posílení vašeho vztahu. Všichni víme, že dobré manželství není samozřejmostí. Do všech vztahů přichází krize a problémy. Avšak pokud o nich spolu dokážeme mluvit a vhodným způsobem je řešit, můžeme mít spokojené manželství a ve vztahu se cítit milovaní a šťastní.

Jánočka se chystá na akci Komunikace a řešení konfliktů.
Janka309 zvažuje, že pojede na akci Komunikace a řešení konfliktů.