Klub přátel signály.cz

Líbí se Ti signály.cz a věříš, že náš komunitní web má smysl? Zapoj se, pomoz nám svou podporou. Členové klubu přátel šíří dobré jméno Signálů, pomáhají jako dobrovolníci nebo dle svých možností finančně přispívají na provoz webu. Za to jim nabízíme výhodné bonusy našich partnerů.

Zapojit se mohou všichni, kterým na signály.cz nebo na mladých lidech záleží. I ti, kteří na signály.cz účet nemají.:)

Registrace do Klubu přátel

Signály.cz je poměrně složitý web, který vyžaduje neustálou údržbu a vývoj několika specialistů. Pokud jsi se signály.cz spokojen, budeme rádi, když nám pomůžeš při dalším rozvoji a provozu. Podpořit komunitní web můžeš i modlitbou nebo zapojením se jako dobrovolník v redakci, vývoji nebo marketingu.

Abychom pokryli všechny výdaje, poprosíme uživatele Signálů, kteří si to mohou dovolit, o podporu na provoz a vývoj webu částkou 200 Kč / rok.


Podrobnosti o členství

Člen Klubu přátel spolupracuje na rozvoji komunitního webu dle svých možností:

  • šíří dobré jméno Signálů,
  • finančně (doporučená částka je 200 Kč / rok nebo vyšší),
  • modlitbou,
  • dobrovolnickou prací.

Finanční příspěvek je možné poslat jako dar na účet Signálů 2900570454/2010 (variabilní symbol pro registrované = ID uživatele; do zprávy pro příjemce, prosíme, dopiš své jméno a heslo DAR). Rádi zašleme potvrzení o daru pro daňové zvýhodnění.

Veškeré podrobnější informace včetně údajů k platbě dostaneš e-mailem po vyplnění přihlášky. Svoji podporu i členství můžeš kdykoliv zrušit. Děkujeme za spolupráci! Vážíme si Tvé pomoci!


Bonusy pro členy Klubu přátel signály.cz

Pro využití slev, bonusů a pro další informace pište na marketing@signaly.cz.

Registrace do Klubu přátel


Signály jsou provozovány díky podpoře České biskupské konference a uživatelů webu. Základní informace. Novinky. Blog Realizačního týmu. Fórum signály.cz. Kontakty.


Kdo jsou sponzoři Klubu přátel?