Kleine-Biene-Maja

Kleine-Biene-Maja / Marie Pilařová / 33 let

Vdaná

Milí a milé, mám tip na parádní skutek milosrdenství.
Dneska jsem napsala 6 dopisů politickým vězňům v Bělorusku. Jestli jim dopisy dorazí, mohly by je myslím potěšit...
Seznam možných respondentů je zde:

http://spring96.org/en/news/49539?fbclid=IwAR2vBBtQ_rC-YNUF3UGCLEGmU5M84b-AYTo_Fq_1PHFFDlcA9JBLeFhfDDE

Psát lze myslím úplně v pohodě i anglicky.
Celkově je myslím teď důležité se za Bělorusko modlit. Možná se právě probíjejí ke svobodě, možná k ještě větší totalitě.

Děkuji za pozornost. ♥

majkiki

Parádní!

Kleine-Biene-Maja

Děkuju! :) Doufám, že se adresátům budou líbit. Nebo ještě lepší varianta: třeba už jsou vězni na cestě domů a dopisy ani nestihnou dostat. :)

majkiki

Věřím, že jestli k nim doputují, tak se líbit budou, je to krásné, ale Ty jsi na takové věci hrozně šikovná, tak mě to ani nepřekvapuje. Jen doufám, že i v případě, že ještě nebyli propuštěni, se k nim dostanou, v Bulharsku se už bohužel na práva a důstojnost vězňů příliš ohledy neberou...

Kleine-Biene-Maja

Taky se bojím, že se k nim třeba ani nedostanou. Ale vůdkyně opozice Cichanovská, která má sama manžela ve vězení, mě povzbudila tím, že prý už jen to, že nějakému vězni chodí víc dopisů, i ze zahraničí, z něho dělá osobu, ke které se bachaři chovají líp. A že čím víc budeme psát, tím víc času budou bachaři trávit jejich pročítáním. V první várce jsem ještě byla měkká, ale v další sérii popřeju pěkný den i všem ostatním, kdo by dopis třeba četli. :-D

majkiki

Tak to je skvělé! Takové informace mi chyběly.:) Já spíš měla strach, aby jim to třeba ještě neuškodilo a nepodezírali je třeba z propojení se západem a případně špionáže. Je to sice sci-fi, ale člověk se bojí, že se mohou chytit čehokoli, zvlášť po těch prohlášeních Lukašenka o vnější podpoře z ČR. Ale pokud je to takto, tak je to skvělé.:) Díky za pro mě nové informace!

Zobrazit 5 komentářů »

A tady ještě jedna Klárka v růžové. ♥

Mišička002

Je krásná, ať Vám dělá samou radost a máte se všichni dobře. :)

Zobrazit 1 komentář »

Milé Signály, s radostí vám oznamuju narození naší Klárky (26.6.). Je krásná jako poupátko a hlavička jí voní jako všecka láska světa. ♥

Kleine-Biene-Maja

@artep1605 Děkujeme, Peti! Chvílema je to sžívání super, chvílema depkuju. :-D

artep1605

@Kleine-Biene_Maja To moc dobře znám, Máji... a denně znovu a znovu prožívám ;) Budu na vás pamatovat! ;-)

Zobrazit 7 komentářů »

Jsem nervózní z prezidentských voleb a snažím se nahecovat se během dneška či zítřka na růženec na tento úmysl. Přidá se ke mně někdo? ;-)

deFlegmatique

To zní jako plán. :-D

Mišička002

Máji, myslela jsem na Tebe a všechny modlící se růženec, dnes při pouti na sv. Kopeček jsme se modlili bolestný růženec. Pouť byla pořádána ADCM Olomouc a šlo nás 7. :-)

Zobrazit 9 komentářů »

Milí a milé, pro všechny, kteří znali naši přechodnou adresu, upozorňuji, že už neplatí. Koho by zajímala naše nová a snad i trvale platná adresa v Opavě-Kateřinkách, ozvěte se mi prosím do zpráv. ;-)

jondra

Milí naši. Přeji vám, aby nová adresa s sebou přinesla pohodu a klid. Na dočasné adrese jsme vás nestihli navštívit, na trvalé by se nám to mohlo snad i podařit.

Kleine-Biene-Maja

Ondro, děkujeme za Tvoji radu o tom, abychom nechali stěhování na dobu po Vánocích. Je vidět, že jsi psychologické vzdělání neabsolvoval nadarmo!! :-D Jste u nás kdykoliv vítáni. ;-)

Zobrazit 2 komentáře »

Milí a milé, prosím vás... Četl někdo z vás A. K. Emmerichovou? Jestli ano, a chtěli byste pomoci jedné mojí známé s dotazníkem na diplomku, kontaktujte mě. Vyplnění dotazníku nezabere skoro žádný čas. :-) Děkuji

Napsat komentář »
Kleine-Biene-Maja

Děkuju všem za moc milé komentáře. Nemyslete ale, že je to zas všecko ideální. I v jinak transcendentní lásce k Matýskovi musím např. připustit, že zvláště po zahájení příkrmů jeho hovínka smrdí. :-)

Ester-Michael

Krásné, Májo:-)

Zobrazit 20 komentářů »

Milí kamarádi, nastaly nové časy... Návštěvy a dopisy už nepřijímáme v Olomouci, ale v Opavě. Právě sedíme s Honzou v hospodě, protože doma nemáme wifi, pijeme Rohana (skrytá reklama) a Honza se učí od sousedního stolu severský přízvuk (Honza: "východní!!"). Prosím, vy, co jste zdaleka, nepředstavujte si Opavu jako Ostravu, ani jako Polsko. :)

Ajus

Opava je moc krasna,tak tam uzivejte,prozivejte a dobre se mejte! S Mildou oba moc zdravime :) a kdyz nekdy zavitate do Olomouce,radi vas uvidime!

PetraO

V Opavě jsem byla jednou v životě a působila na mě celkem příjemným, útulným dojmem.

Zobrazit 11 komentářů »

Milí přátelé, hlavně vy z Olomouce, ráda bych vás inspirovala k troše toho vánočního dobra . Přispějte do vánoční nadílky pro osamělé, starší a nemohoucí lidi. Své dary můžete přinášet do 17.12. Děkuji vám!

http://www.strediskosos.cz/aktualita-prispejte-do-vanocni-nadilky-pro-osamele
http://www.strediskosos.cz/kazdorocni-projekt-vanoce-pro-osamele

Napsat komentář »

Říkají o ní

Maja2 říká o ní:
Stále usmívavá Mája :) Čest mluvit s Tebou, drsňačko! ;)
Cuauhtlatoatzin říká o ní:
Tvůj úsměv a smích jsou geniální... :o) Jsi super človíček... ;o)
terineckan říká o ní:
kámoška z tábora
petrescu říká o ní:
ale di Ty :-)
Andrea Hýblová (Neposeda) říká o ní:
Tuhle včelku mám ráda. Nejen animovanou.