Křesťanský klub Studentské unie ČVUT

Společenství zetlelo, protože v něm nebyla žádná aktivita po více jak šest měsíců.

Základní informace

Popis společenství:

Křesťanský klub Studentské unie ČVUT působí na studenských kolejích ČVUT v Praze a jeho společenství se scházejí v průběhu celého akademického roku. Nabízí možnost modliteb, chval, duchovních rozhovorů, studia Bible a dalších společných aktivit. Je tvořen převážně studenty ČVUT, ale je otevřen i jiným lidem včetně nestudentů nebo absolventů.

Klub v současné době sestává z několika skupinek a společenství, která se schází na Kolejích Strahov v modlitebně v prvním mezipatře bloku 8.

  • Katolické společenství se schází ke slavení mše svaté a dalšímu programu každé úterý od 20:00 a vede ho P. Vladimír Slámečka. Pozvánka zde.
  • Ekumenické společenství se schází každou středu od 20:00 a střídá modlitební setkání, zamyšlení nad Písmem svatým nebo různými duchovními tématy a zábavný program jako třeba filmy.
  • Life FAQ jsou diskuzní večery u sušenek a Bible. Pořádají mladí lidé z církve Hope Praha v klubovně v 1.mezipatře bloku 9 každé úterý od 20h.
  • V neděli od 12:30 se pak někteří z nás schází ve strahovské menze na oběd a případný výlet. O letních prázdninách pořádáme také cca týdenní společnou akci na různých místech ČR, která je zaměřena na vzájemné popovídání si a výlety. Podobně na konci zimního zkouškového období obvykle jezdíme na víkendý výlet.

Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte Boleslava Vraného (tel. 732 673 905) nebo Leoše Junka.


Adresa společenství: www.signaly.cz/kklub
Správce:
kksucvut
Číslo společenství (ID): 35781

Společenství zetlelo 24. 8. 2015.