KatulinekTetka

KatulinekTetka / Katka Hylmarová / 29 let

Jestli zítra budu nezvěstná tak ležím v posteli a nemůžu se hnoud...Ps.: Díky moc za dnešní kondiční trénink..musím se pochválit dobře jsem to vymyslela, ale vy pomohly perfektně zaplikovat:-P Už nemůžu dospat zítřejšího těláku :-D:-D

Napsat komentář »

Je mi smutno... :(

Honzis

tak doufám že dnes už Ti smutno nejní, se třeba koukni jak hezky dneska je, dneska jdu za ségrou, máme velkou poradu, tak ji budu pozdravovat ju? :)

KatulinekTetka

jo včera se zmínila (asi proto abych záviděla):-D mooc ji pozdravuj...nálada už je lepší:-)no pondělí(nejhorší den) je za mnou..teď se jen učit, učit a učit..:(

Zobrazit 12 komentářů »

Pro koho že se Ježíš narodil?...Ježíš přišel pro ty kdo nemají přítele. Ježíš přišel pro ty, kdo nedostali žádný dárek. Ježíš přišel pro ty, kdo potřebují radost. Ježíš přišel pro ty, kdo jsou sami. Ježíš přišel pro ty, kdo se zapoměli smát. Ježíš přišel pro ty, kdo jsou smutní....JĚŽÍŠ PŘIŠEL PRO TEBE!! :-))

Jenda

pěkný, díky;)!+

KatulinekTetka

nemáš zač ;)

Karel-čtvrtý

Pro koho že se Ježíš narodil?...Ježíš přišel pro ty, kdo mají plno přátel. Ježíš přišel pro ty, kdo dostali plno dárků. Ježíš přišel pro ty, kdo nepotřebují radost. Ježíš přišel pro ty, kdo jsou obklopeni lidmi. Ježíš přišel pro ty, kdo se smějí každé hlouposti. Ježíš přišel pro ty, kdo jsou veselí....JĚŽÍŠ PŘIŠEL PRO TEBE!! :-))

Zobrazit 3 komentáře »

Jedno člověčisko mi řeklo rádoby docela moudrou věc...že na signálech se začne něco dít, až sama něčím přispěju....nebo to bylo jinak? Možná ano možná ne...co je důležité?Že jsem se uráčila něco napsat a uvidíme jestli to opravdu byla moudrá věc co mi povědělo...třeba nakonec zjistíme, že ten člověk není zase tak hloupý a kousek moudrosti v sobě má..min. jednu moudrou větu..pokud, ale se projeví opak...pak ten člověk je o jednu větu hloupější :-) ..Teď záleží jenom na vás....PS.: Měla jsem vás ráda :-))

Maruška Tauchmanová (Syky)

... proč ten minulý čas Katu?

KatulinekTetka

Protože pravděpodobnost,že mě někdo z vás po přečtení tohoto statusu zabije je veliká :-D Ale ty to nejsi Maruš neboj..jinak jak se máš?;-)

Zobrazit 2 komentáře »

Ne proto kdo jsem já, ale proto co jsi Ty udelal. Ne proto co jsem udělal já, ale proto kdo jsi TY! I love you...Jesus..

Napsat komentář »
Napsat komentář »
Napsat komentář »

Říkají o ní

Katiti říká o ní:
nová kamarádka, až mě bolí bránice od smíchu
Baterak říká o ní:
Supr holka a velmi nadějná fotografka!
tereziet říká o ní:
Kaťa!!! Supr holčina! Poznala jsem ji na jedné akci a hezky jsme spolu popovídaly!!!
tonéx říká o ní:
fajne holčina ;)
DrCatch říká o ní:
na kole je neporazitelná:-)