katty3

katty3 / Katka Krušinová / 24 let

......

Napsat komentář »

na tom něco bude....

Napsat komentář »
MaruškaŠ

díky za krásné svědectví :-)

Lucie007

Vůbec jsem netušila, že Panna Maria přichází na místo, takový kousek od nás, a tolik roků?! Jak to, že o tom v ČR nic nevíme, nebo to nevím jen já?:-) Velmi děkuji za tento článek:-)

LiberaSoror

To je dobrá otázka.

H0nza

"A není divu, vždyť sám satan se převléká za anděla světla; není tedy nic překvapujícího na tom, že se jeho služebníci převlékají za služebníky spravedlnosti. Jejich konec bude jako jejich skutky!"

A dobře, vím, že na tu Marii nedáte dopustit i kdyby si osobovala to co patří jen Bohu. A přece věřím, že jednoho dne poznáte pravdu :-)

Milost a pokoj ať se vám rozhojní poznáním Boha a Ježíše, našeho Pána.

LiberaSoror

Panna Maria si nikdy neosobuje, co patří jen Bohu. Pokud by to dělala, tak by to nebyla Panna Maria, ale ten, o kom píše HOnza. Ale když k nám přichází a říká nám "Udějte všechno, co vám řekne!", tak to musí být Ona :-)

KikiFi

JE TO ONA!!!!! Věřte, já tam jela poprvé s rodinou přesně před rokem.
Vizionáři jsou pokorní a radostní lidé, s kterýma si vždycky rádi povídáme, když tam jsme. Kdyby to byl zlej, tak tam necítíme takový NÁDHERNÝ POKOJ, LÁSKU A VELIKOU RADOST!!!!!!!!!! :D. Panna Maria nám od té doby, co tam jezdíme, změnila život. Naučila nás hlouběji a radostněji se modlit růženec a přivádí nás bíže k Ježíši. Navíc se tam staly mnohé zázraky, lidé byli uzdraveni nebo se obrátili, na druhém místě zjevení byly podobné úkazy na slunci jako v Medjugorje. Více na: http://www.avemaria.sk/ :)
(Mám ve svém albu fotky z Dechtic z dubna a za týden tam dodám fotky z května :) )
Požehnaný den.

Lucie007

KikiFi: díky moc za komentář:-), jak jsem to zjistila, tak jsem říkala, že tam musíme co nejdřív, navíc od nás je to fakt kousek, asi 40 min. autem z Hodonína. Máme Pannu Marii tak blízko, to by byl člověk blázen, kdyby takovou milost nevyužil:-) Jsem z toho pořád ještě v šoku, že něco takového je tak blízko od nás:-) Pán Bůh je fakt borec, nikdy nepřestane překvapovat:-)

paaja

Ale Lucko, Panna Maria je s tebou vždycky, když se k ní modlíš. Mě se dala poznat třeba loni v Žarošicích. Ale podívat se tam můžeš. Pamatuju si jednu větu, kterou mě kdysi řekla jedna známá. "Medžugorji si můžeš udělat všude, když budeš chtít." A měla pravdu.

Lucie007

paaja: Ahoj Pavle:-) o tom nepochybuji, máš naprostou pravdu. Ale myslím, že je naprosto normální, že člověka to táhne tam, kde je ona. Dřív jsem si myslela, že je to nemožné takové věci zažít tady na zemi za svůj život, pak jsem se dozvěděla o Medžugorii, pak přišli další věci, Otec James, a ted i Panna Maria na Slovensku. Už nemusím čekat na to, až budu mít na cestu, ale můžu za ní rovnou, protože je jen kousek od nás, a to jsem si říkala co mě tu může tak v Hodoníně potkat?:-))) Myslím spíš to, že Bůh nám vždy přichází na pomoc, a když mi nemůžeme k Němu, On přijde k nám sám. Žarošice jsem objevila taky až díky manželovi, a i tu krásu tam, ne to místo, ale to co mám v srdci, modlitbu růžence... Na Slovensko nechci jet ze zvědavosti, ale z lásky k Panně Marii, poděkovat ji za všechno,

Lucie007

za všechny milosti, které mi vyprosila, kdy pomohla, poděkovat, a svěřit se jí. Bůh nám nabízí plno milostí, i skrze Pannu Marii. Přišlo by mi to jako nevděčnost, tam nejet, když je to tak blízko.

Zobrazit 10 komentářů »
Napsat komentář »

Tak obrovský pocit štěstí a pokoje,jaký mě zaplavil, když jsem se dozvěděla, že byl zvolen papež, jsem snad ještě nazažila. Vidět ho naživo v televizi byl krásný zážitek. Teď se za něj všichni modleme. Nebude to mít lehké, :D ale máme opět papeže :DDD

Napsat komentář »
Radek Hanskut

od srdce napsano

Jitka Musilová

Moc díky, Katy, napsala jsi to opravdu krásně a moudře... věřím, že to byl zásadní zlom, přestupovat na školu úplně jiného ,,stylu" a moc Ti držím palce, aby Ti tak krásný přástup vydržel! J

Zobrazit 2 komentáře »

Dnešek - největší a nejkrásnější svátek roku . Aleluja.Pán vstal z mrtvých :D

Napsat komentář »

Rána se snad časem zhojí, ale jizva v mém srdci zůstane.

Napsat komentář »

Podepište prosím petici a podpořte Bigy Letovice http://www.petice24.com/chceme_bigy_v_letovicich

Napsat komentář »

Říkají o ní

Natik říká o ní:
Katka tak ta je fakt nnnneeeeeeejjj =0*=0*=0*=0*=0*
manime říká o ní:
patri do scholicky..tak bacha na ni!:))
Adri_storyofmylife říká o ní:
no jo, my jsme se hledaly -(pat a mat :D)
zuzkazz říká o ní:
Katka z MamreTýdne 2011
Kolegynee říká o ní:
holky Krušinovic ooboojí jsou moc fajn =)