jirka-fikar

jirka-fikar / Jirka František Fikar

Honzi001

Jirko, děkuji, Tobě a všem tvým blízkým taky :-).

Zobrazit 1 komentář »
Jindrah

Přesně z Jiříkovi knihovničky :-)

Zobrazit 1 komentář »

Dnes sem dostal příležitost zase si vyzkoušet, že když se chce, všechno jde... Třeba i vyměnit podělanou pemprsku jednou rukou. Kdepak, já se ve světě neztratím! ?

Zobrazit 1 komentář »

Nenašli by se ke me 3 nadšenci, co by do toho šli se mnou? Po přepočtu by nás to vyšlo na 2493 Kč na jednoho.
https://goo.gl/9YFN1Z

jirka-fikar

Ale jo, ono se to bude nabízet dál... Ještě příjde na řadu downsell (v tomto případě možnost měsíčního paušálu) a pak by to měl být už klasický prodej po jednotlivých úrovních a různých jazycích (z toho klasikýho prodeje už pak bude pro nás nižší provize).

Jinak, že akční prodej byl jen na krátkou chvíli je celkem běžná praxe, protože když něco není v omezeném množštví (početně, časově, kombinace), tak budou zákazníci stále přemýšlet jestli koupit nebo ne a nikdy nekoupí. To má také za následek, že v posledních hodinách prodeje jsou vždy nejvyšší obraty.

Tahle akce byla primárně masové zviditelnění značek, která by pro ně měla být ve výsledku pokud možno co nejméně ztrátová, v lepším případě co nejvíce výdělečná - podle toho, jak jim dopadl poměr skutečný prodej / očekávaný prodej.

ObiSkyWalker

@jirka-fikar: Díky za vysvětlení, pravděpodobně to moc nechápu, jelikož nemám obchodnické myšlení. Doufám, že to většině z těch, kteří si to koupili, přinese užitek :-)

Zobrazit 6 komentářů »

Tak bylo zveřejněno demo výuky angličtiny od EasyLinga a mají to dost vtipný :-) https://goo.gl/XaPvGu

Napsat komentář »

6 tajemství k úspěchu v angličtině už teda prozradili (1. nepoužívat školní systém, 2. nepřetěžovat se, 3. ukládat do dlouhodobé paměti, 4. využívat příběhy a asociace, 5. obklápět se angličtinou, 6. zůstat motivovaný.) Už zbývá jen ta 7... Jsem zvědavej, co bude ta sedmička... Už aby byla neděle!!! (A to si většinou řikám až v sobotu, kdy už jsem z kluků unavenej:-))
https://goo.gl/xRFPb9

jjkohoutek

takže nic nového :D

jirka-fikar

@jjkohoutek: Tak mě napadá, ty jsi vlastně učitel. Jakým způsobem učíš ty? Po staru nebo už jsou ve škoství nějaké výukové novoty? (nejen v angličtině)

jjkohoutek

Jsem vychovatel. Své postupy jsem v kostce popsal: http://kohoutek.ch/cs/vychovatel/

Zobrazit 3 komentáře »

1000 slovíček = 82% angličtiny, učit se v česko-anglických příbězích, obklopit se angličtinou a hóóódně silná vnější motivace. Hezky přikládají pod kotel... Jsem zvědav, s čím vším se ještě vytasí.
https://goo.gl/qg2crQ

Napsat komentář »

Houby, že "Češi jsou národ Švejků." Ve skutečnosti "Češi jsou národ Zemana". ? Doménu http://milosuvucet.cz/ si podle nic.cz zaregistroval před 2 dny Jiří Čtveráček a podle údajů na milošově účtě .cz už vydělala už skoro 330 tisíc korun :-D

ObiSkyWalker

Jakože ta doména vydělala 330 000 Kč?

jirka-fikar

No, původně sem si to myslel, ale jelikož jsou ty čísla včetně čísla účtu na netu duplicitně a že jsou k tomu všude vtipy, tak to fakt vypadá, že to má se Zemanovou předvolební kampani fakt něco společného. Ja, jak nesleduju zprávy (televizi, tisku, na netu), tak sem si to špatně vyvodil ?.

Zobrazit 3 komentáře »

Zní to fakt dobře... Jak se efektivně a přitom docela rychle naučit anglicky https://easylingo.cz/7-tajemstvi/?a_box=cnbqenff&a_cha=s3

ObiSkyWalker

Ten web má zvláštní podstránky https://easylingo.cz/prevent-forgetting/ (kde se přihlašuje do affiliate programu jsem však nenašel)

jirka-fikar

Ruština??? Že by pozůstatek toho zmiňovaného podnikání v Rusku? :-D

Zobrazit 2 komentáře »

Tak, nadešel čas na předevčírem zmiňovanou "reklamu"... Kdo mi pomůže propagovat? :-)
https://goo.gl/gnX2qE

Napsat komentář »