jeniik

jeniik / Jan Dominik Savio Cícha

Je to ještě sice v docela vzdálené budoucnosti, ale pro ty, kteří ví, o co jde, je to docela aktuální. (je čas Dušiček) Nicméně jednou to bude muset přijít, a tak jako staré vysloužilé věci odcházejí a všichni lidé umírají, taktéž já se budu muset s někým pro mne velmi blízkým rozloučit. S touto osobou jsem zažil nádherné chvíle, přestáli jsme mnohé obtíže a navzájem jsme si byli téměř vždy k dispozici. Když ho kdokoli potřeboval, neodmítl a vždy pomohl v dobré věci. Když zažíval období vypětí, nebo byl dokonce zraněn, byl jsem to já, koho chtěl mít nablízku.

Napsat komentář »

Nicméně v poslední době se jeho fyzický stav zhoršuje a nemůže podávat takové výkony jako kdysi. Zároveň bych se mu chtěl tímto omluvit za mou mírnou nespokojenost s jeho výkonem a že v duchu již vyhlížím nového přítele, který by pro mne i prsty do elektriky strčil. Doufám, že mi to odpustí, když jej budu až do jeho smrti navštěvovat. A tak, po několika letech úžasné a nezapomenutelné spolupráce se budu muset tak jako tak rozloučit a najít si někoho nového. Zároveň jej ale svěřím do výborné péče jednoho ze svých známých, kde může v klidu strávit své léta zašlé slávy a zároveň být dostatečně… Zobrazit více

Nicméně v poslední době se jeho fyzický stav zhoršuje a nemůže podávat takové výkony jako kdysi. Zároveň bych se mu chtěl tímto omluvit za mou mírnou nespokojenost s jeho výkonem a že v duchu již vyhlížím nového přítele, který by pro mne i prsty do elektriky strčil. Doufám, že mi to odpustí, když jej budu až do jeho smrti navštěvovat. A tak, po několika letech úžasné a nezapomenutelné spolupráce se budu muset tak jako tak rozloučit a najít si někoho nového. Zároveň jej ale svěřím do výborné péče jednoho ze svých známých, kde může v klidu strávit své léta zašlé slávy a zároveň být dostatečně oceněn. Tímto se chci s tebou již předem rozloučit a zároveň tě ujistit, že jsi byl, jsi a vždycky budeš mým prvním! Fendre, odpočívej v pokoji!

Rezkaaa

...držím minutu ticha za tohoto Tvého skvělého kamaráda... :'(

wojman

jojo..toho moc dobře znám a taky na něj nostalgicky a vděčně vzpomínám....

Zobrazit 2 komentáře »

Po dvou nádherných měsících volna zase návrat k deseti měsícům náročného, ale též krásného AG! Ještě že je ten seznamovák...:)

BáraD

to jo, AG je krásné, i když toho učení je někdy moc...ale to se dá zvládnout, když každý den potkáváš na AG usměvavé přátele ;-)))

Zobrazit 1 komentář »

Říkají o něm

Dominik Cícha říká o něm:
Můj drahý starší, menší bratránek, který se na mě (nevím proč) vždycky mračí když se potkáme ve schole :( =D Aktualizace: Už se nemračí =D
marrticka říká o něm:
Á, velký Aršák!
Rezkaaa říká o něm:
Prostě JEŇA! :D
BáraD říká o něm:
dobrý kamarád ;)