Jarod

Jarod / 36 let

V celibátu
Napsat komentář »
jk-s

Takže znáte verzi jednoho ze dvou zpovídajících se (který zná průběh druhé zpovědi také jen z pohledu druhého) a je vám jasné, že to není jejich chyba a že vina je na straně kněžstva. Takový názor lze, jak se domnívám, vyslovovat nanejvýše podmíněně.

Jarod

Budiž.
Taky znám výstupy dalších mediálně známých i neznámých kněží a reakce dalších věřících na ně.
Dovolil jsem si indukovat.

Zobrazit 17 komentářů »
deFlegmatique

Nevím odkud jste, ale pokud je zpovědník z nějaké menší farnosti a na faře si hospodaří sám, možná by ty buchty nebyly trapné ani za nehet.

Jarod

O hospodaření na faře nemám přehled, ale je to městská farnost čítající jednoho faráře a dva kaplany.

Jarod

Ale o tom ten blogpost nebyl...

Zobrazit 3 komentáře »
ceciliehelena

Ahoj Jarode, četla jsem rozhovor s tebou v časopise Rodinný život a byl pro mě ohromný. Sama jsem netušila jak jsem na tom špatně, že jsem si myslela, že takto upřímně a pravdivě věřící homosexuál nemůže existovat. Obdivuji a vážím si každého, kdo nese svůj kříž a navzdory mnoha otázkám a nejasnostem Bohu důvěřuje a jde za ním. Tvé svědectví je pro mě veliké a chci ti za něj poděkovat. Přeju Ti hodně Boží útěchy a lásky ve všech podobách, které jsou ve tvém případě přístupné. Gábina Zajíčková

Jarod

Dík.

Zobrazit 6 komentářů »
Napsat komentář »

Woke Word? WTF?

Napsat komentář »
Napsat komentář »
Napsat komentář »

Bože, dej, ať správně chápeme, že kříž už není potupou a hanbou, ale ukázala se v něm tvá nekonečná moudrost a láska, a nauč nás vidět v umučení tvého Syna počátek jeho oslavení, abychom se nad jeho křížem nepohoršili, ale vždycky v něm s důvěrou hledali svou slávu. Prosíme o to skrze tvého Syna Ježíše Krista, našeho Pána, neboť on s tebou v jednotě Ducha Svatého žije a kraluje po všechny věky věků.

Napsat komentář »

Calling my sexual desires "objectively disordered" is not "needlessly cruel." If I desire something that is not going to contribute to my holiness, then it needs to go unfulfilled. I cannot understand and bring to fulfillment God's plan for me by "satisfying" a desire that can lead to my demise. We all have desires that shouldn't go fulfilled; we all what things that we can't have.

Napsat komentář »

Ne, nebudu si pouštět video s @jvpesek na DVTV.

Napsat komentář »

Sai che la sofferenza d'amore non si cura
se non con la presenza della Sua figura.
Baciami con la bocca dell'amore,
raccoglimi dalla terra come un fiore.
Come un bambino stanco ora voglio riposare
e lascio la mia vita a te.

Napsat komentář »