Jarod

Jarod / 36 let

V celibátu
Napsat komentář »
jk-s

Takže znáte verzi jednoho ze dvou zpovídajících se (který zná průběh druhé zpovědi také jen z pohledu druhého) a je vám jasné, že to není jejich chyba a že vina je na straně kněžstva. Takový názor lze, jak se domnívám, vyslovovat nanejvýše podmíněně.

Jarod

Budiž.
Taky znám výstupy dalších mediálně známých i neznámých kněží a reakce dalších věřících na ně.
Dovolil jsem si indukovat.

Zobrazit 17 komentářů »
deFlegmatique

Nevím odkud jste, ale pokud je zpovědník z nějaké menší farnosti a na faře si hospodaří sám, možná by ty buchty nebyly trapné ani za nehet.

Jarod

O hospodaření na faře nemám přehled, ale je to městská farnost čítající jednoho faráře a dva kaplany.

Jarod

Ale o tom ten blogpost nebyl...

Zobrazit 3 komentáře »
psycho-kat

Go! Go! Go! Jarod(e)..

Jarod

Děkujeme věrné fanynce, fandíme nazpět! ;-)

Jarod

Vida, pan Poľa ten Skočovského článek přepsal:
https://www.citlivetemy.sk/l/homosexualita-a-povolanie-k-laske/

Moc dobře si pamatuji, jak mě před 15 a více lety hlásání "objektivních pravd" přivádělo k zoufalství. Ok, slyším vás dobře, nesu "Kainovo znamení", co ale s tím?
Jen díky mé povaze a temperamentu mi to nedalo, a tak dlouho jsem se snažil pochopit, až jsem pochopil. Jenže ne všichni jsou takoví.
Při čtení onoho časopisu mě přepadaly záchvaty smíchu následované pocity mrazení a hrůzy nad bezelstností výpovědí typu "když tedy podle církve (ke svátostem) nemůžu, tak nemůžu." Při setkání s takovým člověkem by mi absolutně došla slova.
Co s tím můžu dělat? Stačí, když čas od času probudím Jaroda z hibernace a pohodlně schován za jeho maskou někam poskytnu rozhovor doufaje, že z juxta

Jarod

z juxtapozice někomu něco docvakne?

ceciliehelena

Ahoj Jarode, četla jsem rozhovor s tebou v časopise Rodinný život a byl pro mě ohromný. Sama jsem netušila jak jsem na tom špatně, že jsem si myslela, že takto upřímně a pravdivě věřící homosexuál nemůže existovat. Obdivuji a vážím si každého, kdo nese svůj kříž a navzdory mnoha otázkám a nejasnostem Bohu důvěřuje a jde za ním. Tvé svědectví je pro mě veliké a chci ti za něj poděkovat. Přeju Ti hodně Boží útěchy a lásky ve všech podobách, které jsou ve tvém případě přístupné. Gábina Zajíčková

Jarod

Dík.

Zobrazit 6 komentářů »
Napsat komentář »

Woke Word? WTF?

Napsat komentář »
Napsat komentář »
Napsat komentář »

Bože, dej, ať správně chápeme, že kříž už není potupou a hanbou, ale ukázala se v něm tvá nekonečná moudrost a láska, a nauč nás vidět v umučení tvého Syna počátek jeho oslavení, abychom se nad jeho křížem nepohoršili, ale vždycky v něm s důvěrou hledali svou slávu. Prosíme o to skrze tvého Syna Ježíše Krista, našeho Pána, neboť on s tebou v jednotě Ducha Svatého žije a kraluje po všechny věky věků.

Napsat komentář »