JanRozek

JanRozek / Jan Rozek / 43 let

Ženatý
elcomed

Výborně díky! Jen příště doporučuji dát to přečíst čistě kontrolně někomu "nezávislému" kvůli pravopisu a tak.., ale na obsahu a věci to nic nemění!

spitfire

Nechtěl jste se náhodou vrátit do sklepa?

KMirjam

Květen 2018.... co odpověděl, smím-li?

Zobrazit 3 komentáře »
Strcilin

Pokud křesťana jako "řešení" čehokoliv nenapadá nic lepšího, než "trestní oznámení" (nota bene v oblasti divadelní produkce!), je to pro jeho křesťanství velmi truchlivá vizitka.

KMirjam

@JanRozek Nu, jestliže vás to tak udivuje, i když mohu mohu mluvit jen za umělce, mohu poskytnout prosté vysvětlení. . Zabývat se slátaninami totiž znamená propůjčovat jim legitimitu. A i když pokleslé umělecké produkce přibývá, neznamená to ještě, že je to v pořádku. Ovšem pokud jak vidno ledajaký odpadový kus dokáže budit takové emoce, dostává se mu tím podpory a situaci jen zhoršuje. Svědčí bohužel i o tragickém stavu společnosti, která sama už ztrácí měřítka.

Zobrazit 6 komentářů »
KMirjam

Netušila jsem, že i na Signálech se vyskytují podivíni tohoto druhu,

RealToltekDzehenuti

nevím co je Vám podivné na tom, že jediný Bůh je Svatý Duch. Taky o sobě řekl, Jsem ten který jsem, který budu.

Zobrazit 27 komentářů »
JiKu

ale ta forma je prostě nešťastná/nevkusná/člověkapobuřující. Každopádně mi to dává právo naklusat na jeviště a dělat tam bugr. Tož toť můj názor.

SkoroPaladin

Hurá - už sme zase ve starejch dobrejch vyjetejch kolejích Jiku. Vesmír se otočil o 360 stupňů :-).

Zobrazit 14 komentářů »
JanRozek

Pod křížem bylo pár lidí, sejde se nás aspoň pár?

Zobrazit 1 komentář »
JanHeralecký

Informace pro ty, kteří podepsali petici

Vyzýváme pana primátora i zastupitelstvo, aby zvážily ( tady patří "i" ) všechny kroky, které povedou opět k nastolení společenského smíru

Jen malá oprava překlepu ve slově zvážili

Jinak jsem to četl, protože jsem podepsal a z mého rozeslání 30-ti známým lidem jsem s úžasem zjistil, že podepsalo necelých 10

JanRozek

díky, hm to píše mnoho lidí a já o tom svědčím také, a to včetně mediálních katolíku, kteří se schovávají nyní za bukem a brání nám.

vasekpetru

@JanRozek Dobrý den pane Rozku. Dovolte, abych vyjádřil své připomínky, které mi vyplývají z toho, jak sleduji vaši aktivitu. Proč například na plakátu máte pod otázkou "Kdo je občanem druhé kategorie?" přeškrtnuté muslimy a sexuální menšiny? Působí to na mě dojmem, že tím přeškrtnutím dáváte najevo, že občany druhé kategorie by měly být právě tyto skupiny. Dále mi překáží (a hádám, že spoustě jiných křesťanů) hysterie spojená s tou peticí, jako je například odkaz na Charlie Hebdo. To mi přijde značně nadnesené. Celkově je myšlenka protestovat proti hře super, ale forma dosti nešťastná a i to je možná důvod, proč ji nevzala za své podstatnější část katolíků.

JanRozek

nevím jestli se mám smát nebo brečet. Po 7 týdnech obesílání redakcí mi až nyní vzali článek do blesku. jak se to ti lidé měli dovědět,když žádné křesťanské medium mne nenechalo promluvit? Vůbec nevíte, jak je těžké bez konexí vůbec oslovit lidi. A to uděláte petici, trestní oznámení a protest a spoustu dalších věcí.

Zobrazit 4 komentáře »

Petice proti nenávisti je předána ale podpisy s bíráme dál pro parlament. Zveme Vás 26. 5. na demonstraci nebo na paralerní program do kostela sv. Maří Magdalény.

Napsat komentář »