Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

JanKarlík

JanKarlík / Jan Karlík / 30 let

JanKarlík

https://www.youtube.com/watch?v=LM0ee-BA9Z0&spfreload=10
Klidná rychlosti dějiště svátosti :)

JanKarlík komentoval status uživatelky ivita.
Uživateli JanKarlík se líbí status uživatelky ivita.
JanKarlík

Čaute Znáte nějakého PROTIVNÉHO UČITELE, který ve třídě šíří jenom napětí a nervozitu, vidí jenom vaši neznalost a spoustu povinností a špatný stav společnosti?

Tak u nás jeden takový byl. Tak a stalo se že se jednak pod vlivem svého kolegy, který je veselá kopa a snad pod vědomím že ten tlak je nesnesitelný začal měnit k lepšímu.
Někdy se pousměje někdy je i trochu vtipnej a dokonce se i omluví když se mu zdá že byl příliš pedantský.
Jestli to znáte taky- tak moje nová zkušenost je taková, že je to velice příjemné ale i k POUSMÁTÍ (protože mu to moc nejde- ale snaží se).

JanKarlík komentoval video uživatelky ivita.
JanKarlík

Platí desatero jako univerzální zákon lidství?
Nebo by se dalo poupravit? Když by to nebylo desatero podle kterého by se lidé řídily? Co by to bylo - je tu svědomí - dá se ono dát do řádu aby z něho čerpalo právo soudící všechny. Co jsou základní práva člověka ať už je to Muslim, Křesťan, Budhista nebo Ateista?

JanKarlík

Jak to, že je mezi malýma klukama jeden, který na nic nedokáže odpovědět vždycky řekne já nevím, často se přikloní na nějakou stranu jen spontánně a pak, když se hraje florbal tak předvídá a myslí bravůrně strategicky - což znamená, že ví kde stát a kam nahrát. :) -strašně zajímavý:)

JanKarlík se nyní i zde přátelí s uživatelkou MoncaD.
JanKarlík komentoval příspěvek na stránce společenství Pražští vysokoškoláci.
JanKarlík

Svůj život máme v rukou natolik, nakolik si sobě dovolíme jej přijmout.
Svůj život máme v rukou natolik, nakolik je nám vnuceno jej přijmout.
Svůj život máme v srdci a ne v rukách.

JanKarlík komentoval status uživatele JanKarlík.
JanKarlík

Taky se vám občas stane, že i když si myslíte, že už jste tak na dně se všemi povinnostmi a nestíháte nic plnit a myslíte si, že jste už fakt zůstali sami a ostatní jsou dávno dál, že se pak najde někdo, kdo je na tom až obdivuhodně podobně a najednou víte že nejste samy, navíc je to váš starý dobrý známý se kterým jste se ale už dlouho neviděli.

JanKarlík dokonce má i stejnou image - je hrozně zarostený :)

JanKarlík komentoval status uživatele JanKarlík.
JanKarlík

Co říct malým nezbedům u oltáře, kteří se neustále nejenom baví ale i do sebe boxujou, žďouchají se a mají srandu ze všeho co si navzájem provedou...a stojí vedle vás? Když je člověk napomene a vidí tu usměvavou tvářičku s rozpustilýma očkama, tak je mu až líto toho co udělal. Když jsem se jim pak snažil vynadat v sakristii a vynutil si od nich slib, že už, to příště neudělají, bylo jim na očích vidět, že tak horké to s tím obrácením nebude a příště to s radostí udělají zas :) - to už ale snad nebudu stát vedle :) snad jim někdo jiný domluví líp než já:) - nebo raděj alespoň tak aby kněžiště… Zobrazit více

Co říct malým nezbedům u oltáře, kteří se neustále nejenom baví ale i do sebe boxujou, žďouchají se a mají srandu ze všeho co si navzájem provedou...a stojí vedle vás? Když je člověk napomene a vidí tu usměvavou tvářičku s rozpustilýma očkama, tak je mu až líto toho co udělal. Když jsem se jim pak snažil vynadat v sakristii a vynutil si od nich slib, že už, to příště neudělají, bylo jim na očích vidět, že tak horké to s tím obrácením nebude a příště to s radostí udělají zas :) - to už ale snad nebudu stát vedle :) snad jim někdo jiný domluví líp než já:) - nebo raděj alespoň tak aby kněžiště příště nevypadalo jako jeviště, kde farář nehraje hlavní roli ;) (-přeháním ale nevadí :)

ivita to jsou ale nezbedníčci :D jestli to byli Míra s Mácou, tak si je podám já osobně. Mršky jedny ministrantský.

standa123 A nebo to bude Tomas s Vitkem... :-)

JanKarlík samo sebou, že to byl Máca - ten mladší- veselý šibalský očka za každé situace- nejvíc mě překvapilo - jak se culil a jak se mu líbilo, když jsem ho zatahal za ouško- ten to má v sobě- jeho komplice bohužel neznám jménem ale váš Máca hrál hlavní roli :) - Tak ti ho teda přenechávám, Ivi ukázni ho podle svého uvážení- Já se budu těšit na další mši.

Víťa je hrozně vážný člověk a Tomášek zase hrozně rozumný. - nemám pravdu? tihle dvá to bohužel nebyli :)

ivita já to věděla!!!! Máca nám totiž dělá ostudu úplně všude :D ...ve škole z něj bude, myslím třídní bavič a v kostele se o to taky pokouší... nestačí mu, že má obdiv doma se svojema hláškama... otn se prostě potřebuje zapsat do paměti všude... ten rošťák jeden...

JanKarlík komentoval status uživatele JanKarlík.
JanKarlík

Chůze po silnici
Skupina jde po chodníku vždy vpravo, nejvýše ve dvojstupu.
Kde není chodník, jde po levé krajnici.
Kde není krajnice, jde po pravé straně vozovky.
??? proč se nemůže chodit prostě po jedné straně ať tak či onak
Nevím jak vy ale já ode dneška začnu chodit po prostředku, abych si v tom udělal nějaký kompromis. :)

z animátorského slabikáře - bezpečnost práce a prevence úrazů
-není na škodu připomenout si nějaké pravidla- už se těším jak začnu chodit podle svého nového pravidla a nebudu se už cítit tak nechráněně jako doposud.:) -animátoři + můj smysl pro logiku= zaručená… Zobrazit více

Chůze po silnici
Skupina jde po chodníku vždy vpravo, nejvýše ve dvojstupu.
Kde není chodník, jde po levé krajnici.
Kde není krajnice, jde po pravé straně vozovky.
??? proč se nemůže chodit prostě po jedné straně ať tak či onak
Nevím jak vy ale já ode dneška začnu chodit po prostředku, abych si v tom udělal nějaký kompromis. :)

z animátorského slabikáře - bezpečnost práce a prevence úrazů
-není na škodu připomenout si nějaké pravidla- už se těším jak začnu chodit podle svého nového pravidla a nebudu se už cítit tak nechráněně jako doposud.:) -animátoři + můj smysl pro logiku= zaručená jistota

pavelkre Vlevo se přece chodi proto, že v prave máš meč aby ses mohl branit...

JanKarlík děkuji za radu- to bránění vyzkouším- jen až najdu kam jsem si zase ten svůj meč odložil???
a pak do boje proti pirátům silnic. nic mě nezastaví.

JanKarlík

Takhle se radovat, když minu bránu- to můžou jen holky :) čas 9:23 - i když klobouk dolů- skoro tyčka-já bych to možná taky netrefil :)

JanKarlík

Běhám už od mala a pár let jsem zkoušel tak trochu i závodně ale nikdo mi neřekl, že dýchat nosem je základ asi jsem se měl ve škole při tělocviku víc hlásit, já vždycky myslel na to jak to zas všem natřu. Dokud to fungovalo tak asi nebyl problém :) když ale člověk zjistí, že ti co ho předbíhají tak jsou všichni nosodýchači tak to člověka brnkne přes frňák:)

Říkají o něm:


Evickakarlik říká o něm:
óóóóóóó!!
Josh říká o něm:
Běžec
Lorenzo říká o něm:
Budoucí církevní historik
Další přátele »