Jana Bezděková

JanaMlada / Jana Bezděková

Vdaná s PanEf
změnila svůj stav na
vdaná s PanEf
Napsat komentář »
JiKu

Takže možná poučka z dnešní ne příliš příjemné situace s vodou může být, že mne Pán chtěl "pozastavit", abych se v tom svém letošním hektickém prožívání doby postní trochu pozastavila nad tím, co - či koho - vlastně hledám.

Nějak mě nebere takovéhle uvažování.
Vás Pán chtě nakopnout, ale neměl ohled na ty maminky s malými dětmi, které na tom sídlišti bydlí... Vy si odskočíte v práci, ale co oni? Je-li to bezohledné od vodáren, bylo by to bezohledné i od Pána Boha.

Vůbec nemám rád uvažování o tom, jak něco Pán Bůh myslí. Jeho myšlenky nejsou myšlenky naše, tedy ani naše myšlenky nejsou myšlenky jeho.

Je dobře si interpretovat události. Ale na Pána Boha bych to nesváděl.

Zobrazit 1 komentář »
maxmilian

tak hlavně, aby měl komu opatovat... ;-)

suposlav

To bys koukal kolik tu má pikolíků :-)

mag


Hlavně raději napiš jak se vám daří, co řešíte, čím žijete. Tady nikdo nemůžeme spát netrpělivostí... :-)

Jana Bezděková

co způsobuje tu netrpělivost? :-)

Zobrazit 4 komentáře »

Bože, dej mi sílu, odvahu a svého Ducha, kterému bych dovolila, aby mne vedl. Dej mi lásku, věrnost a taky dostatek úcty... abych mohla milovat, být věrná a ctít.

Napsat komentář »

náročný víkend za námi, dalších několik náročných týdnů před námi. Mezi tím na pár dní odpočinku do Pöckingu ... už se nemůžu dočkat ;)

Napsat komentář »

nevíte někdo o ubytování v Praze pro muže (ne studenta, ale pracujícího) za rozumnou cenu? Jde o bydlení na pár měsíců, klidně i spolubydlení ve vícepokojovém bytě, bydlení na faře...? Většinu víkendů by byl asi "mimo" byt... Bydlení je potřeba od 1.5. Díky

Napsat komentář »
změnila svůj stav na
zadaná
Napsat komentář »

setkání papeže s mládeží v "tradičním okně" arcibiskupského paláce. Papež hovořil o svědectví mladého člověka - Maćka, který pomáhal s přípravou SDM, ale 2.7. podlehl těžké nemoci, která se objevila v listopadu... http://wiadomosci.wp.pl/kat,139834,title,SDM-w-Polsce-tlumy-pod-oknem-papieskim-w-Krakowie-Zapraszamy-na-relacje-na-zywo,wid,18442233,wiadomosc.html?ticaid=117720

Napsat komentář »

Říkají o ní

nuslovav říká o ní:
Jana Mlada z Mnichova
Ovy říká o ní:
Juuu. To se tesim dvojnasobne...
tomaskut říká o ní:
Tak koukám, že jste odhalila mou Signálovou identitu :-).....u Benediktinek je také moc příjemně :-)
tina říká o ní:
Venio OSB :-
suposlav říká o ní:
nechť kvete a bují Vítkov :-)