Irelevantní

Irelevantní / Alžběta Kalábová

Na několika místech mých "přednášek" mi uprchlíkobijci vyhrožovali.. A tak je dobrý sebou mit ostrahu :) Doufám, že se LH zítra v Brně taky vytáhne..

PetrST

Já s sebou tahák jinou ochranu, ale taky dobrý ;)

Adalberto

To jako fakt? :-(

Irelevantní

@Adalberto jop .. naštěstí mi kamarád Pavel dost pomohl :) V Brně spolíhám na Tebe!! :D

Zobrazit 3 komentáře »

Tak co teda bude? Přijde a nebo to zrušili?

dromedar

Už přišel. Otázka je jen jestli ten pravý je spíš reverend Moon nebo Lee Man-hee.

Zobrazit 1 komentář »

Šla jsem na pouť. Nedošla jsem na poutní místo, kvůli nějakým dobrodružstvím. (Jak totiž říká Chesterton.. Nepříjemnost je jen špatně pochopene dobrodružství....) Ale modlila jsem se i za Vás. O prst jsem nepřišla petardou, jen jsem ho nevyblejskla. Ale to by panečku bylo dobrodružství.. PF2020!

dromedar

Pro příspěvky, jejichž obsahem je ostentativní projev zbožnosti, navrhuji štítek #už+mám+svou+odměnu

dromedar

Myslím, že tohle není "růženec jako kolo od traktoru", nýbrž běžný růženec 'dřevo+šňůrka', který vypadá velký akorát díky fotce zblízka.

Irelevantní

Omyl!! Vojtěch má pravdu. Jde o vetsi typ růžence. Jakási kapucínska specialita, tvrdil to bratr kapucín, který mi jej na sv. Jana Kapistrana věnoval. :)

dromedar

Kdyby byl větší o dva desátky, františkánská specialita by to byla.

Zobrazit 5 komentářů »

Požehnané Vánoce všem, letos s Fátimou z Libanonu. Nějaká ta modlitba se jí i jejímu lidu bude určitě hodit. Ať se každé/mu z Vás daří jít vpřed, obzvláště v situacích, kdy to jde ztěžka.. a nebo se možná nemusí ani jít vpřed, ale "stačí", když to ustojíme..

Napsat komentář »
Napsat komentář »
RomanS

Ano. Plus ti, kteří se prostě nechtějí dát na žádnou stranu, nechtějí za žádnou dýchat a umírat. Oproti tomu byla situace po WW2 průzračná: zlo bylo poraženo, byla tu společná vůle budovat. Že to průzračné nebylo, že se "svět" dělil na dva bloky, to nebylo přes tu euforii nad porážkou nacismu zřejmé.

Irelevantní

Teď jsem ještě byla s kolegama .. tak jedna z teorií, proč Sýrie zamítá ty žádosti lidí, co se chtějí vrátit je ta, že jak jsou syrské (a arabské rodiny obecně) velmi rozvětvené, tak stačí, aby se vědělo, že nějaký bratranec třetího strýce z matčiny strany byl politicky byl proti režimní a celá rodina má teď utrum ...

Zobrazit 10 komentářů »