o signály.cz

Přivést Krista blíž mladým lidem

Signály.cz podporují mládež v online prostoru. Nabízí prostor pro vlastní tvorbu, vzájemný dialog, sdílení a vzdělávání. Tvoří internetový magazín a videa pro mládež. Za projektem stojí Realizační tým a mnoho dobrovolníků.

Společně tvoříme obsah

Obsah komunitního webu tvoří především sami uživatelé. Svými blogy, příspěvky na nástěnkách nebo v diskuzích a sdílením hodnotných materiálů. Každý má co nabídnout. Tak neváhej, nebuď líný a zapoj se. Většinou platí, že kolik energie zde zanecháš, tolik se Ti vrátí.

Nechceme být anonymní

Pokud se za svoje názory nestydíš, nech se autorizovat. Získáš parádní razítko a některé funkce na webu navíc. Všichni budou vědět, že jsi to ty!

Chceme se rozvíjet

Pokud chceš, aby web frčel jak má, mohli jsme vydávat online magazín, točit videa a podporovat nadějné projekty mladých, prosíme tě o finanční podporu.

Máš nějaký nápad?

chceš se zapojit, chceš něco změnit? Určitě se ozvi. Těšíme se na Tebe.

  • Pro křesťanské neziskové projekty nabízíme umístění bannerové reklamy zdarma.
  • Nadějné nápady mladých podporujeme formou grantového projektu Dobrý skutek

Jak šel čas

2001

Web signály.cz vznikl v roce 2001 jako nástěnka akcí Sekce pro mládež České biskupské konference. Projekt procházel různými transformacemi až do dnešní podoby.

2002

2003

2004

2006

V roce 2006 přišel mladý programátor Jiří Král s myšlenkou transformace webu do komunitní podoby s obsahem založeným na blozích. Tehdy Facebook ještě nebyl moc známý, nebyl přeložený do češtiny.

2007

Následně díky velkému nasazení Jana Šedy došlo 13. 8. 2007 na Celostátním setkání mládeže v Táboře ke spuštění nové verze.

2008

Když se začaly vyvíjet signály.cz jako komunitní web, začaly se na něm podílet postupně desítky lidí a bylo čím dál tím potřebnější vybudovat pevnou strukturu. Proto bylo 13. 10. 2008 založeno občanského sdružení, dnešní spolek signály.cz, z.s.

2011

2014

2015

2019