Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Iňačky

Křesťanský časopis IN! dívčí svět je alternativou ke komerčním časopisům pro dospívající dívky. Píše o víře, mezilidskách vztazích, módě, hudbě atd. z křesťanského pohledu. Ukázkové číslo zdarma nebo předplatné je možné objednat v České republice (http://info.in.cz/#5) i na Slovensku (http://info.in.cz/#6). K dostání také ve vybraných karmelitánských knihkupectvích v ČR. Více na www.in.cz Více o společenství »

M-Tina

Naše redaktorka Bětka má svůj blog i na signálech. Četly jste dneska její článek ve výběru z blogů? A máte vy svoje blogy? Klidně na ně hoďte odkazy do komentářů, ať si můžeme v tomhle ošklivém počasí pěkně doma v teple počíst :)

https://betkav.signaly.cz/1711/nejhorsi-omluvy-na-svete

Nejhorší omluvy na světě

BětkaV

"Promiň, že tě tím zatěžuju." "Promiň, že tě furt otravuju." "Promiň, že že zatěžuju svojima blbýma náladama." "Promiň, že to na tebe takhle chrlím." ... Seznam podobných omluv je nekonečný. Jenom namátkou jsem vybrala pár, které slýchám nejčastěji.…

heiduška https://www.signaly.cz/heiduska/blog

KateřinaV kateřinav signaly

Anežkačeská

Podzimní čas

Anežkačeská

Podzimní čas je tu zas. Listí už padá ze stromů a já se pokaždý těším domů. Do tepla když venku zima je. Když je teplo to se moje srdce raduje. I když na podzim občas prší a na mou duši se usazuje stín. Vím že stačí přečíst jedno číslo in! a hned mi…

Anežkačeská

Jsem moc ráda, že časopis in! je mezi námi. Nikdy nenudí a je nybitý nápady a dobrou náladou. S časopisem in! jsem za vodou. Píše o věcech v křesťanském duchu. Já se vždycky děsím trochu té dlouhé doby čekání na nové číslo,nové vydání.Časopis in! spolehlivě zahání chmury i to stýskání.

KateřinaV Přesně tak

Anežkačeská Občas píšu básničky.Většinou nemají žádnou hodnotu protože jsou jen amatérské. Básničky mě pomáhají vyjádřit něco co cítím.A neumím to napsat normálně.

Anežkačeská aktualizovala to, co říká o společenství Iňačky.
M-Tina

Ahoj všem!
Celý nás Iňácký tým oznamuje, že pilně pracuje, protože už v květnu vychází naše první kniha. A nebude to jen taková obyčejná kniha, ale bude to kniha plná odpovědí a otázek, na které se nás čtenářky nejvíce ptají v poradnách, plná testů a interaktivních stránek se spoustou prostoru na psaní poznámek a deníčkových zápisů :)
http://www.in.cz/clanky/info-z-redakce/jsem-sva-kniha-a-denik-v-jednom-czl.htm

maruškaa Jupí, moc se těším 💜

Marieka To bude super!!!

M-Tina To v redakci moc rádi slyšíme! Jakmile kniha vyjde, což bude někdy v polovině května, budeme informovat :)

Anežkačeská Super! za sebe musím říct,že kniha z vydavatelství in! je prostě super,báječná a jedinečná. Mamča mi jí koupila letos o prázdninách v Brněna Katolické charizmatické konferenci.

MyName

Modlitba za budoucího manžela

MyName

Chtěla bych všem nezadaným a svobodným dát sem modlitbu za budoucího manžela. Myslím, že je hodně důležité se modlit za svého manžela, ikdyž ti je třeba 17, 18 let a s nikým nechodíš. Určitě se tuto modlitbu můžou modlit i ti, kteří s někým chodí.

MyName

Co pomáhá na akné, když si nechci kupovat žádnou drahou kosmetiku

MyName

Zdravím všechny, dneska jsem dostala do rukou zářijový IN! a hned, jak mé oči spatřily, že mohu přispívat na signálech na společný blog, tak jsem věděla, že ještě dnes musím něco napsat (moc mě to baví). Napadlo mě navázat na článek z INka Jak…

oooliolooiolioooioooliloliol

Slečna Lulu

oooliolooiolioooioooliloliol

Cestou rozmrzele kopala do kamení, ale vlastně jen proto, aby zahnala pláč. Domů se jí moc nechtělo a tak se rozhodla pro cestu podél lesa. Pocit zoufalství ji dostihl i tam. Cítila, jak se jí všechno rozpadá pod rukama stejně tak, jako cítila, že…

M-Tina

Ahoj,
tak kdo byl taky na CSM? Jak se vám tam líbilo? A co vás oslovilo nejvíc? Nechcete se s námi třeba některá podělit o nějaký zážitek na našem blogu tady? :)

KateřinaV Už jsem napsala článek

jarunka97 já něco určitě napíšu, až budu mít čas a budu mít promazané fotky. :D

KateřinaV

Svědectví z Olomouce

KateřinaV

Ahoj Holky píšu vám svědectví z Olomouce .. Hodně mě naplnil Bůh při Adoraci cítila jsem jeho lásku a blízkost jak se mě dotýká jeho láska.Moc mě oslovilo Svědectví Itala který mluvil o své nemocné žene která umírala šťastná A nebo modlitby…

M-Tina

Ahoj holky,
v červenci budeme s naším stánkem na Dnech lidí dobré vůle na Velehradě (4. a 5. 7.) a na Katolické charismatické konferenci v Brně (5. - 9. 7.), tak se k nám stavte třeba i jen tak na pokec :)

KateřinaV A budete i Olomouci