Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Iňačky

Společenství tleje, protože v něm nebyla žádná aktivita po více jak tři měsíce.

Křesťanský časopis IN! dívčí svět je alternativou ke komerčním časopisům pro dospívající dívky. Píše o víře, mezilidskách vztazích, módě, hudbě atd. z křesťanského pohledu. Ukázkové číslo zdarma nebo předplatné je možné objednat v České republice (http://info.in.cz/#5) i na Slovensku (http://info.in.cz/#6). K dostání také ve vybraných karmelitánských knihkupectvích v ČR. Více na www.in.cz Více o společenství »

ondrasek274, MaruM, MariettaJarošová, listrak, Beruška123 ondrasek274, MaruM a 3 další se stali členy společenství Iňačky.
EvaHavlátová
Anežkačeská

Přeju vám všem hezké prožití Velikonočních svátku a hodně radosti z Ježíšova zmrtvýchvstání a ze získání věčné spásy.

Julliana

Přeju všem Iňačkám, aby zvládly pololetí a dožily se prázdnin.

KateřinaV Děkuji chodím do práce

M-Tina

Ahoj holky, Vánoce za dveřmi, tak Vám z redakce přejme krásné a požehnané svátky, k tomu úspěšný nový rok, hodně štěstí, zdraví, lásky a Božího požehnání! A na viděnou v roce 2019 :)

M-Tina

Ahoj holky, krásný a požehnaný advent všem!
Pro zapomnětlivé připomínám, že v listopadovém In! byl adventní kalendář, to abyste ho mohly začít plnit hned na začátku doby adventní, protože prosinec ne vždy dorazí do schránek ještě před adventem. Pokud listopadové číslo nemáte, najdete zkrácenou verzi na našem webu: http://www.in.cz/clanky/info-z-redakce/zapisnik-redakce-adventni-kalendar-aaq.htm?fbclid=IwAR26JsfbUhaGxhmaj4xX6xEJZ1-aUiCXtNoPtkdh3fCB2052o0fpZzzqFCk

Nebojte se pochlubit, jak se vám daří s plněním a jestli třeba výzvy nejsou moc snadné ;)

Anežkačeská Také vám všem přeju pěkný a hlavně požehnaný Adventní čas. Měla jsem večtvrtek 29.11. malou zubařskou operaci,a pomalu se zotavuju.Chci vás povzbudit k tomu,že i když není všechno podle našich představ,tak i Advent může být naplněný.Moc na vás všechny myslím v obětech.

KateřinaV Požehnání advent přejí Katka přítelem Míšou

Julliana Na jaké straně je ten kalendář?

M-Tina Adventní kalendář je na straně 21 v listopadovém čísle :)

Julliana Díky! :-)

Terka-8-8

Ahoj, odkudsi se ke mně doneslo, že mám prý článek v IN. Asi v jednom z posledních tří čísel... Nic jsem neposílala, nikdo se mě na nic neptal.. A tak jsem se chtěla zeptat.. Nemáte je některá? Nebyly byste ochotné mi je naskenovat? Ať vím, co jsem tam údajně napsala :-D :-P

Julliana Pokud jsi psala někdy do Inu, psala jsi pod jakým jménem (popř. nickem)?

Terka-8-8 Pod křestním jménem-Terka, Tereza, Terezka

MaláJezinka Ahoj Terko, info z redakce:-)
Ano, je to tak, článek o smrti kamaráda vyšel v listopadovém čísle. Myslím, že jsme to spolu komunikovaly my dvě, už na jaře. Domlouvaly jsme se, že článek bude do listopadu a zřejmě jsi na to zapoměla. Nedovolila bych si dát článek do IN! bez vědomí autora. Já se ale i tak omlouvám, mohla jsem ti napsat, že už vychází, abys věděla. To je moje chyba a po pravdě mě to úplně ušlo. Promiň a doufám, že se za to na mě nezlobíš. IN! ti pošleme :-) Maruška

Terka-8-8 V pohodě, jen jsem myslela že tenhle článek vyšel už dávno a přemýšlela jsem co za článek tam vlastně mám :-D

MaláJezinka Tak to jsem ráda, že se to vyřešilo :-) A doufám, že zase něco společně vytvoříme :-)

Marie Steinbauerová (včelka-malka)

Připadá mi, že tato skupina tleje. Holky, tady je mrtvo! Čekala bych, že tady ty příspěvky budou frčet... Nic proti, ale ŽMM to víc žije...

KateřinaV To máš pravdu

Anežkačeská Souhlasím s tebou.Je to škoda.Přitom se dá tolik toho probírat.

Anežkačeská


Když se cítím sama

Když se cítím sama,v ten moment mi chybí máma. Říkám si pořád nejsi sama je tu s tebou Ježíš,on je všude s náma. I stebou,v té těžké chvíli.Má pro tebe pochopení víc než celá rodina.Neboj se,až přijde ta hodina.Zkoušky,které podstupuješ sice těžké jsou.Ony tě však na svých nohách k Otci v nebi ponesou. Ve zdolání překážek je velká síla.A v té síle se nachází víra.Víra že tě neopustí síly a že dojdeš šťasně k nebeskému cíli.

Julliana

Hraje někdo z vás taky na akordeon?

Terka-8-8 Hrávala jsem, ale moc mi to nešlo :-D

Petra7 Spolužačka hraje :)

KateřinaV Nn

Anežkačeská

Časopis in! pro holky je plný super čtení,za tu dobu co ho odebírám vím že nic lepšího není.V in!u najdu modu,kosmetiku vztahy.Za sebe můžu říct,jsem ráda že je časopis in! tady. Prolistuju ho od začátku do konce. když mi příjde do schránky nové číslo mám chuť se dát do tance.Děkuji srdečně časopis in!se čte báječně.