Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Iňačky

Křesťanský časopis IN! dívčí svět je alternativou ke komerčním časopisům pro dospívající dívky. Píše o víře, mezilidskách vztazích, módě, hudbě atd. z křesťanského pohledu. Ukázkové číslo zdarma nebo předplatné je možné objednat v České republice (http://info.in.cz/#5) i na Slovensku (http://info.in.cz/#6). K dostání také ve vybraných karmelitánských knihkupectvích v ČR. Více na www.in.cz Více o společenství »

Marie Steinbauerová (včelka-malka)

Připadá mi, že tato skupina tleje. Holky, tady je mrtvo! Čekala bych, že tady ty příspěvky budou frčet... Nic proti, ale ŽMM to víc žije...

KateřinaV To máš pravdu

Anežkačeská Souhlasím s tebou.Je to škoda.Přitom se dá tolik toho probírat.

Anežkačeská


Když se cítím sama

Když se cítím sama,v ten moment mi chybí máma. Říkám si pořád nejsi sama je tu s tebou Ježíš,on je všude s náma. I stebou,v té těžké chvíli.Má pro tebe pochopení víc než celá rodina.Neboj se,až přijde ta hodina.Zkoušky,které podstupuješ sice těžké jsou.Ony tě však na svých nohách k Otci v nebi ponesou. Ve zdolání překážek je velká síla.A v té síle se nachází víra.Víra že tě neopustí síly a že dojdeš šťasně k nebeskému cíli.

Julliana

Hraje někdo z vás taky na akordeon?

Terka-8-8 Hrávala jsem, ale moc mi to nešlo :-D

Petra7 Spolužačka hraje :)

KateřinaV Nn

Anežkačeská

Časopis in! pro holky je plný super čtení,za tu dobu co ho odebírám vím že nic lepšího není.V in!u najdu modu,kosmetiku vztahy.Za sebe můžu říct,jsem ráda že je časopis in! tady. Prolistuju ho od začátku do konce. když mi příjde do schránky nové číslo mám chuť se dát do tance.Děkuji srdečně časopis in!se čte báječně.

Anežkačeská, rytířka aktualizovaly to, co říkají o společenství Iňačky.
Anežkačeská

komunikace s Bohem

Anežkačeská

Když mám krizi volám Krista na kříži.Ptám se stále. Jak to se mnou bude pane dále? Ježíš mi odpoví vždy svou řečí,to zoufalstvím skoro brečím. Ve svém nitru slyším jeho hlas,který mi říká vydrž holka ještě není čas.

rytířka

Tak jsem zase zpátky.Chci vám věnovat tyto řádky.Jsem zde pod novým jménem,ale jsem to já.Ta samá osůbka co přidávala do klubka různé básničky a postřehy své.Jsem ráda,že jsem přišla mezi své.Hned tak se mě nezbavíte.Budu ráda když se za mě občas pomodlíte.Jsem po rozchodu v krizi.Odevzdávám to Kristu na kříži.Prosím vám o modlitbu za zvládnutí situace.je mi blbě.bez legrace.Díky předem za vaše modlení.Pán vás za to v nebi odmění.Odměna je jistá,důvěřujte v Krista.

LiduškaŠ

Moje poprvé

Iňačky

Říká se, že všechno je jednou poprvé. Na první zmrzlinu nebo první jízdu vlakem si nepamatuju. Na některá „poprvé“ se ale nezapomíná. Cigareta Z celé naší rodiny kouří jen jeden strýc. Jako malá jsem se na něj ráda dívala, jak v ruce drží červené…

KateřinaV pěkné díky

bata44

Máte někdo tip na film v češtině nebo s českými titulkami? Nějaký s hlubokou myšlenkou, ale i s trochou té lásky?

EvaHavlátová "V jednom ohni"

Jana Smrčková Dlouhá cesta (Walk to remember)

Maryška Pošli to dál ;)

Terka-8-8 Endless love, A walk to remember nebo Keith

bata44 Děkuji všem

Marie Steinbauerová (včelka-malka)

Čaute holky,
nemáte nějaký tip film s v angličtině a s anglickými titulky?

Terka-8-8 nějaký žánr? Jinak nevím, jestli je ta stránka ještě v provozu, ale na 123movies nebo gomovies se dalo na filmy anglicky s anglickými titulky koukat online zadarmo :)

M-Tina

Ahoj holky,
chtěla bych Vás pozvat do Prahy na setkná s In! 19. května 2018. Tentokrát to bude v trochu netradiční formě, protože nás čeká duchovní bojovka a na všechny se moc těšíme! Pokud se chystáte přijet, nezapomeňte se přihlásit na www.setkani.in.cz, ať s vámi můžeme počítat.
Těšíme se na vás! :)

M-Tina A můžete si přidat i k naší akci a dát tak ostatním vědět, že jedete :) https://www.signaly.cz/setkani-s-in