Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Iňačky

Křesťanský časopis IN! dívčí svět je alternativou ke komerčním časopisům pro dospívající dívky. Píše o víře, mezilidskách vztazích, módě, hudbě atd. z křesťanského pohledu. Ukázkové číslo zdarma nebo předplatné je možné objednat v České republice (http://info.in.cz/#5) i na Slovensku (http://info.in.cz/#6). K dostání také ve vybraných karmelitánských knihkupectvích v ČR. Více na www.in.cz Více o společenství »

Terka-8-8

Všem Iňačkám přeji požehnané Velikonoce.

KateřinaV i tobě

M-Tina Tobě taky! :)

Julliana Díky!

veraagnes Tobě též.

M-Tina

Za celý tým přejeme všem krásné a požehnané svátky a děkujeme, že tu s námi jste! + :)

Anežkačeská

Ahoj zdravím všechny nadšené čtenářky i redaktorky časopisu In! a samozřejmě lidi ve vydavatelství.Chci vám popřát štastné a veselé Vánoce a mnoho štěstí lásky požehnání v novém roce.At máte svátky v klidu,a když budete jíst rybu, tak pozor na kosti.Nepříjemný je strávit Štedrý den na pohotovosti.Také přeju Boží požehnání,bez něho je marné naše lidské namáhání.

KateřinaV i tobě

M-Tina Děkuju za celou redakci a předám přání zbytku týmu, který není na signálech :)

Anežkačeská aktualizovala to, co říká o společenství Iňačky.
Jana Knosová

Milé Iňačky!
Mám pro Vás nabídku zapojit se do adventní činnosti "Potěšit a být potěšen". Tato činnost spočívá v anonymním zasílání SMS s citáty/úryvky z Bible.
Jedná se o aktivitu, u které nezáleží na vzdálenosti. Přidejte se do těšení! ;-)
Více se o této činnosti dozvíte v odkazu níže.
Přeji radostné prožívání příprav na příchod Pána! ;-)

M-Tina

Máme v redakci za cíl psát víc o hudbě, protože si o to píšete, tak objevujeme různé kapely. Teď zrovna posloucháme Jedním srdcem. Znáte? Nebo máte tip na nějakou skupinu nebo interpreta? Doporučujte, o kom byste si chtěli něco přečíst na stránkách In :)

https://www.youtube.com/watch?v=zSie3re0hV4

MyName Hillsong, Bethel Church, Espé

Mikina A je cílem psát vyloženě o křesťanské hudbě? Napadlo mě, že by se mohlo psát i o různých interpretech, které mladí poslouchají a případně upozornit na (ne)žádoucí prvky v hudbě, problematické texty nebo videoklipy atp. ;)

Beata Kajfosz Lauren Daigle, Jesus Army, TGD, Adam Bubík, Moriah Peters, Mate.O

M-Tina Mikino, nemusí to být jenom křesťanská hudba :)
A všem díky za tipy!

M-Tina

Naše redaktorka Bětka má svůj blog i na signálech. Četly jste dneska její článek ve výběru z blogů? A máte vy svoje blogy? Klidně na ně hoďte odkazy do komentářů, ať si můžeme v tomhle ošklivém počasí pěkně doma v teple počíst :)

https://betkav.signaly.cz/1711/nejhorsi-omluvy-na-svete

Nejhorší omluvy na světě

BětkaV

"Promiň, že tě tím zatěžuju." "Promiň, že tě furt otravuju." "Promiň, že že zatěžuju svojima blbýma náladama." "Promiň, že to na tebe takhle chrlím." ... Seznam podobných omluv je nekonečný. Jenom namátkou jsem vybrala pár, které slýchám nejčastěji.…

heiduška https://www.signaly.cz/heiduska/blog

KateřinaV kateřinav signaly

Anežkačeská

Podzimní čas

Anežkačeská

Podzimní čas je tu zas. Listí už padá ze stromů a já se pokaždý těším domů. Do tepla když venku zima je. Když je teplo to se moje srdce raduje. I když na podzim občas prší a na mou duši se usazuje stín. Vím že stačí přečíst jedno číslo in! a hned mi…

Anežkačeská

Jsem moc ráda, že časopis in! je mezi námi. Nikdy nenudí a je nybitý nápady a dobrou náladou. S časopisem in! jsem za vodou. Píše o věcech v křesťanském duchu. Já se vždycky děsím trochu té dlouhé doby čekání na nové číslo,nové vydání.Časopis in! spolehlivě zahání chmury i to stýskání.

KateřinaV Přesně tak

Anežkačeská Občas píšu básničky.Většinou nemají žádnou hodnotu protože jsou jen amatérské. Básničky mě pomáhají vyjádřit něco co cítím.A neumím to napsat normálně.

M-Tina

Ahoj všem!
Celý nás Iňácký tým oznamuje, že pilně pracuje, protože už v květnu vychází naše první kniha. A nebude to jen taková obyčejná kniha, ale bude to kniha plná odpovědí a otázek, na které se nás čtenářky nejvíce ptají v poradnách, plná testů a interaktivních stránek se spoustou prostoru na psaní poznámek a deníčkových zápisů :)
http://www.in.cz/clanky/info-z-redakce/jsem-sva-kniha-a-denik-v-jednom-czl.htm

maruškaa Jupí, moc se těším 💜

Marieka To bude super!!!

M-Tina To v redakci moc rádi slyšíme! Jakmile kniha vyjde, což bude někdy v polovině května, budeme informovat :)

Anežkačeská Super! za sebe musím říct,že kniha z vydavatelství in! je prostě super,báječná a jedinečná. Mamča mi jí koupila letos o prázdninách v Brněna Katolické charizmatické konferenci.

MyName

Modlitba za budoucího manžela

MyName

Chtěla bych všem nezadaným a svobodným dát sem modlitbu za budoucího manžela. Myslím, že je hodně důležité se modlit za svého manžela, ikdyž ti je třeba 17, 18 let a s nikým nechodíš. Určitě se tuto modlitbu můžou modlit i ti, kteří s někým chodí.