IM-POSSIBLE

IM-POSSIBLE / Lenka Františka Vaverová

V celibátu

Kdo pojede? :-)
Jazyka se nebojte...slovy naše spolubratra verbisty, misionáře v Číně v 19.st. "Jediným jazykem, kterému všichni rozumí, je Láska"

Napsat komentář »
Ludmila Sobotková (Lidunka)

Krásně napsané, Leni, něco takového jsem si potřebovala přečíst. ☺️

dromedar

"A proto vy všichni, co jste se dočetli až sem, napište si takový lísteček a nalepte si ho na dveře svého pokoje"

Vysvobodit se můžete jen tím, že nám napíšete minimálně stejně krásné svědectví o tom, čím máte dveře, zdi, mobil atd. polepené vy.

IM-POSSIBLE

Určitě napíšu :-)

Anežkačeská

Hezké a krásné svěděctví. Je to pravda.Sama jsem to pocítila v roce 2006. V noci, kdy jsem udělala strašnou blbost a byla jsem záchrankou převezena do nemocnice a hned mě dali na Jip, interního oddělení a připojily na přístroje. A s nejistou prognozou.V tu noc jsem cítila,jako kdyby u mého lůžka stál Ježíš, a držel mě za ruku. Ve skutečnosti to byla sestra, která mi měřila tep na zápěstí.

Zobrazit 4 komentáře »
Lucullus

Mě se jistý čas stávalo, že jsem se při zpovědích zaměřoval na emoce. Právě kvůli nedostatku emocí jsem mnohdy řešil jestli je má lítost pravá. Po čase jsem si však uvědomil, že pocity nejsou to hlavní a důležitá je vůle se k Pánu vrátit a hříchu zanechat. A pocity bude-li Pán chtít se dostaví i když na nich nelpíme :-)

Zobrazit 1 komentář »
dromedar

Rád bych vašemu výchovnému zpravodaji podal podnět ve věci diskriminace Pomněnek, protože jsou nejen úplně dole, ale navíc dostaly oproti ostatním mnohem méně prostoru.

IM-POSSIBLE

Kdepak...to jsou naše nejmilovanější a nejopečovávanější světlušky...a jsou dole, protože jsou základem našeho oddílu (když nebudeme mít naše malé odvážné světlušky, tak z nich ani nebudou moci vyrůst velké Pišťuchy :-) :-) :-)

Zobrazit 9 komentářů »

Blogový příspěvek byl smazán.

Napsat komentář »
dromedar

"Ale přece se tam vracel, a jistě často....Byli to přece jeho nejbližší. Komu jinému by člověk toužil říct o Radosti evangelia než své nejbližší rodině, přátelům, sousedům?"

Kdyby Ježíš fungoval jako Vy, možná by to tak bylo.

Nemůžu si pomoct - evangelia o žádné jeho zvláštní náklonnosti k rodnému kraji a krajanům neříkají nic a "jeho nejbližší" před Velikonocemi vstupují do hry jen tak, že se ho pokusí umlčet.
A tituly "moji přátelé", "moje matka, bratr i sestra" atd. Ježíš v této době označuje zásadně svoje následovníky, ne příbuzné nebo známé z dětství a mládí.

Zobrazit 1 komentář »