Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

HejTi

HejTi / Jan Šedo / 32 let

Ženatý

HejTi a jeho signály přátelům Celý blog »

Proč signály.cz nepotřebují dalšího HejTiho

V souvislosti s mým odchodem z pozice koordinátora signály.cz mi hodně lidí říká, že by signály.cz potřebovaly dalšího HejTiho. Já s nimi nesouhlasím a zkusím vám vysvětlit proč.

Nabídka skvělého privátu

Mnozí z vás už ví, že odcházíme na nějaký čas do Hamburku. Z toho vyplývá, že opouštíme naše super bydlení. Protože jsme ho loni hledali dlouho a víme, že takové bydlení se jen tak za takovou cenu nenajde, rád bych na něj upozornil nejdříve vás, než…

Kde bude WYD 2013?

Na internetu lze najít spekulace o tom, že by příští Světové dny mládeže měly být v Brazílii, konkrétně v Rio de Janeiru. Výjimečně by to mělo být už za dva roky (protože 2014 bude v Brazílii MS ve fotbalu) a taktéž výjimečně v červenci (to už nevím…

Nej

Zase si potřebuju někam zapsat pár věcí, které si teď dohledávám. Teď to bude o největších městech v různých státech. Btw. víte, že nejmenší české město má 74 obyvatel? Jsou to teda všechno ne zcela aktuální data, ale mně to pro přehled stačilo.

2+1 tipy jak si zjednodušit díky internetu - dotazníky a domlouvání termínů

Zajisté to někdo už znáte, ale vzhledem k tomu, že jsem se za poslední domu setkal s několika formuláři, které byly tvořeny ve wordu, posílám to všem:

Pár statistik počtu firem v EU podle velikosti

Připravuju se na pohovor a dostal jsem se k možné otázce kolik je v EU "small business" firem. Chci si to někam zapsat a vlastně blog je dobré odkladiště a třeba to někomu přijde zajímavé. :o)

Na koho čekám?

Dneska jsem čekal na vlak. Neustále čekám na nějaký email. Dále čekám až programátoři něco udělají. Čekám, že se objeví můj nástupce, který převezme signály.cz od příštího léta. A na co v adventu čekáte vy? Přemýšlím, jak moc v tom všem čekání čekám…

Začínejte s myšlenkou na konec...

... je jeden ze 7 návyků o kterých se píše v knížce 7 návyků skutečně efektivních lidí, kterou už mám delší dobu rozečtenou. Zaujala mě odpověď autora této knihy na otázku, jestli se jeho firma řídí těmito návyky.

Jiný volební systém - nepřímá demokracie

Pořád mi vrtá hlavou, jestli náš volební systém je správný. Nejde mi teď o přepočty hlasů, ale o princip.

KDU-ČSL identifikovala hlavní důvod proč se nedostala do parlamentu

"Byla to moje špatně zformulovaná výzva voličům, aby přišli k urnám," kaje se odstupující předseda Cyril Svoboda. Podle agentury Zaručeněpravdivézprávy tuto výzvu špatně pochopili zvlášť voliči, kteří na sebe nechali působit slogan "Dobrý den je,…

Plusy a mínusy výsledků letošních voleb

Začnu pozitivně, neb si myslím, že vzato celkově: výsledky voleb jsou lepší než jsem čekal = KSČM s ČSSD nemají většinu, ani téměřvětšinu.

Za měsíc už budeme svoji