Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Archiv uživatele HejTi

Rok 2018

Rok 2017

Rok 2016

Rok 2014

Rok 2010

Rok 2009

Rok 2008

Rok 2007

HejTi

@majkiii 124 společných přátel
@vojtec 141 společných přátel

Myslím, že jejich dnešní svatba bude plná potkání s přáteli. :-)
http://www.youtube.com/watch?v=tqshlcfiL-k

prig No jo, no :-)

HejTi

Moc fandím! Super nápad! #zdar2012

Petr Janoušek (janick) Jo tak to je hodně dobrý.

HejTi

Jednoduše geniální. :)

HejTi

Mám na vás prosbu - @katolickytydenik chystá el. předplatné. Aby mělo el. předplatné smysl, musí být jeho cena nastavena tak, aby ji byli ochotní platit čtenáři a zároveň, aby z ní mohla žít redakce, která každý týden KT připravuje. Mohli byste prosím vyplnit následující dotazník? 4 jednoduché dotazy na které lze odpovědět pouhým zaškrtnutím. Předem díky.

AndyMocuba No, dle těchto kritérií vybrat lidi 30-40 let je podle mne nemožný. Asi by neměl být student ani důchodce, ale pracující či nepracující, rodič či nerodič, všechny kombinace mi vychází spíš na 20-60 let ;-)

HejTi Ono je to trochu složitější a ono tak na věku zas tak nezáleží jako spíš na jiných okolnostech. Nicméně ty okolnosti se častěji vystkytují v určitém věku častěji než v jiných. A to mi úplně nesedělo vzhledem k vzorku, který mám... Navíc taky trochu tuším jaká skupina mohla odpovídat vzhledem k tomu kde jsem to publikoval - třeba mezi přáteli na signály.cz mám především lidi do 30let... atp.

HejTi

Moc chválím redesign stránek #zdar2012 ! Dobrá práce Lukáš Matys a @hrach!

Petr Janoušek (janick) Dobrá práce, děkujem

Tofl Nový design je docela fajn, až na tu "rudou".

HejTi

Proč? Jak? Co? V tomto pořadí, ne jinak.

HejTi Btw. na youtube jsou český titulky

HejTi

Za 2 týdny se chystáme do ČR, nechcete někdo něco z Německa přivézt? Rád vám případně dovezu i nějaká eura za výhodný kurz...

pavli To zní vcelku dobře, myslím, že se domluvíme ;)
Státnice "snad" znamená, že se k nim snad dohrabeš nebo snad budou až na konci června?
Ať se daří!

HejTi OK, napiš do vzkazů. :)

Že se k nim snad dohrabu = odevzdám diplomku.

HejTi

Tohle mě po ránu rozesmálo! :-)

Zdendanda Náhodou, ten koncept, který měli vypracovaný, mi přišel mnohem lepší než jak je to teď. No, necháme se překvapit:)

Texis Jojo, starej ale dobrej ;-)

HejTi

Docela dobrá nabídka letní stáže v Hamburku (netřeba němčina, pouze angličtina a dobrá čeština), kterou je možné spojit s s výzvou erasmus pracovní stáž na toto léto. (Stipendium od Erasmu můžou dostat pouze studenti MU plus firma dává nějaké peníze, ale to už není vázané na to jestli člověk je nebo není studentem)

https://is.muni.cz/auth/bb/MU/zahranicni_studia/dalsi/

HejTi

S takovým přístupem, kdy automaticky z čtenáře e-knih dělají zloděje, který nechce za knihu platit a stáhne si jí z uložto; kdy tvrdí, že se nedá z e-knih uživit a že lidé za ně nejsou ochotní dostatečně platit a upadající zájem o knihy svádí na DPH, čekají Nakladatelství Portál opravdu sychravé časy.

Honyczek jinak k tomu článku - souhlasím s tím, co uvádí @HejTi

HejTi Btw. odpověděl mi na moji reakci na článek autor a dost mě překvapil. Sám má Kindle a kupuje knihy z Ameriky a připouští, že jeho článek vyzněl příliš jednostranně. Snad ho mohu citovat, že připouští, že vydavatelé se cítí být ohrožení a pláčou nad špatným počasím místo toho, aby se lépe oblékli. Což se mi zdá naprosto trefné.

Z další komunikace vylezlo, že se Portál chystá do e-knih přecejenom jít trochu odvážněji...

« Předchozí 1 2 Následující »