Vojta Chalupa (haris914)

haris914 / Vojta Chalupa

Vojta Chalupa (haris914)

Pánové, přiznávám, že netuším, kam svými komentáři směřujete a jaký mají vztah k myšlence tohoto článku. Mým cílem nebylo vyjádřit se k jedné konkrétní hře, nýbrž k celkovému trendu současných umělců.

RealToltekDzehenuti

Tak trend nejen umělců je myslím jasný každému "prostému" člověku.

Zobrazit 6 komentářů »

Postíte se od piva? Chyba!
"Kolem roku 1700 poslali bavorští mniši sud svého nápoje k papeži s dotazem na jeho názor. Během dlohé cesty přes Alpy a v horkém italském počasí se tekutý chléb zkazil, takže to, co se dotalo k papežovi už nemělo nic společného s původním nápojem. Papež poslal nazpět odpověď, že tato odporná tekutina bude dostatečným pokáním za hříchy mnichů. A tak se zrodila nová tradice: 40 dní bez pevné potravy, pouze o pivu a vodě." (volně přeloženo z https://www.ucatholic.com/blog/the-lenten-beer-only-fast-practiced-by-german-monks/)

– upraveno
Napsat komentář »

Začínám si myslet, že umím psát... doufám, že oponent mojí bakalářské práce bude mít stejný názor jako redakce, které dělá výběr z blogů :D

jjkohoutek

Já doufám, že bakalářku píšeš jiným stylem než blog :D

Vojta Chalupa (haris914)

řekněme, že na blog bych si článek o metodách řešení linárních parciálních diferenciálních rovnic druhého řádu a jejich aplikacích ve fyzice asi nedal... :D

jjkohoutek

Ale jde o styl, ne téma ;)

Vojta Chalupa (haris914)

to de ruku v ruce :)

Zobrazit 4 komentáře »
psycho-kat

Taky mam kamarady co odesli do letnicni cirkve a taky to pro me bylo obdobi silnyho hledani a tapani, nakonec jsem zjistila, ze katolicka cirkev je opravdu ta, o ktere se pise v Bibli a ze je jedine v ni plnost pravdy, co se uceni tyka, jinak je to nekdy peknej bordel. Chce to cist hodne apologie. Existuje stranka apologia.cz a tam mas vse od eucharistie, pres ocistec, papeze az po Pannu Marii.. Stoji to prave na otazka has protestantu.. drzim v tom hledani palce.. ?

Majda_vcelka

Moc se mi líbí, že tak poctivě hledás. Pokud chceš zazit neco z toho o cem Ti treba vypravi kamarádi, kteří odešli jinam, nebo se jen posunout ve vztahu s Bohem,, doporučuju absolvovat seminář v Duchu svatém. Nevím, odkud jsi, ale v Praze bude jeden na podzim, jinak probíhají různě po republice. Stojí to za to??

Zobrazit 14 komentářů »

Říkají o něm

Žaaba říká o něm:
Tvor rodu homo sapiens conscribillator a hrdý nositel geniální proužkočapky :)
Ludmila Sobotková (Lidunka) říká o něm:
Nejlepčí Moravák, kterýho znám :-DD
Janushka říká o něm:
Vojta je prostě originál. :) Jsem ráda, že jsem tě poznala a Lomnice bude navždy patřit mezi nejvtipnější zážitky. :D