Vojta Chalupa (haris914)

haris914 / Vojta Chalupa

Mikina

Tyjo - Odry! Taky jsem tam jednou měla možnost být - bohužel až ve čtvrťáku těsně před maturitou (2015) ... takže jsem pak taky měla nápady jet se tam podívat jako divák, ale už to potom nikdy nevyšlo... ta atmosféra mě ale i za ten jeden turnus silně zasáhla :-)

Zobrazit 1 komentář »
Mikina

Koukám, že je to článek ještě z předkoronní doby :-) To jsem v těch dnech také zažívala své první zkušenosti s vyučováním, takže chápu Tvůj povzdech: „Proč si myslíte, že na vás tak řvu? Vždyť já vás mám rád!“ :D Jak se Ti pak učilo v on-line režimu?
... ovšem pokročilé tančení jsem měla v tu dobu už za sebou - i když v trochu jiném měřítku ;-) https://poezieiproza.wordpress.com/category/tancim-jako-hvezda/

Zobrazit 1 komentář »
Vojta Chalupa (haris914)

Pánové, přiznávám, že netuším, kam svými komentáři směřujete a jaký mají vztah k myšlence tohoto článku. Mým cílem nebylo vyjádřit se k jedné konkrétní hře, nýbrž k celkovému trendu současných umělců.

RealToltekDzehenuti

Tak trend nejen umělců je myslím jasný každému "prostému" člověku.

Zobrazit 6 komentářů »

Postíte se od piva? Chyba!
"Kolem roku 1700 poslali bavorští mniši sud svého nápoje k papeži s dotazem na jeho názor. Během dlohé cesty přes Alpy a v horkém italském počasí se tekutý chléb zkazil, takže to, co se dotalo k papežovi už nemělo nic společného s původním nápojem. Papež poslal nazpět odpověď, že tato odporná tekutina bude dostatečným pokáním za hříchy mnichů. A tak se zrodila nová tradice: 40 dní bez pevné potravy, pouze o pivu a vodě." (volně přeloženo z https://www.ucatholic.com/blog/the-lenten-beer-only-fast-practiced-by-german-monks/)

– upraveno
Napsat komentář »

Začínám si myslet, že umím psát... doufám, že oponent mojí bakalářské práce bude mít stejný názor jako redakce, které dělá výběr z blogů :D

jjkohoutek

Já doufám, že bakalářku píšeš jiným stylem než blog :D

Vojta Chalupa (haris914)

řekněme, že na blog bych si článek o metodách řešení linárních parciálních diferenciálních rovnic druhého řádu a jejich aplikacích ve fyzice asi nedal... :D

jjkohoutek

Ale jde o styl, ne téma ;)

Vojta Chalupa (haris914)

to de ruku v ruce :)

Zobrazit 4 komentáře »
psycho-kat

Taky mam kamarady co odesli do letnicni cirkve a taky to pro me bylo obdobi silnyho hledani a tapani, nakonec jsem zjistila, ze katolicka cirkev je opravdu ta, o ktere se pise v Bibli a ze je jedine v ni plnost pravdy, co se uceni tyka, jinak je to nekdy peknej bordel. Chce to cist hodne apologie. Existuje stranka apologia.cz a tam mas vse od eucharistie, pres ocistec, papeze az po Pannu Marii.. Stoji to prave na otazka has protestantu.. drzim v tom hledani palce.. ?

Majda_vcelka

Moc se mi líbí, že tak poctivě hledás. Pokud chceš zazit neco z toho o cem Ti treba vypravi kamarádi, kteří odešli jinam, nebo se jen posunout ve vztahu s Bohem,, doporučuju absolvovat seminář v Duchu svatém. Nevím, odkud jsi, ale v Praze bude jeden na podzim, jinak probíhají různě po republice. Stojí to za to??

Zobrazit 14 komentářů »

Říkají o něm

Janushka říká o něm:
Vojta je prostě originál. :) Jsem ráda, že jsem tě poznala a Lomnice bude navždy patřit mezi nejvtipnější zážitky. :D
Žaaba říká o něm:
Tvor rodu homo sapiens conscribillator a hrdý nositel geniální proužkočapky :)
Ludmila Sobotková (Lidunka) říká o něm:
Nejlepčí Moravák, kterýho znám :-DD