GeoCaching

Společenství zetlelo, protože v něm nebyla žádná aktivita po více jak šest měsíců.

Popis společenství

Společenství bláznů do této turistické a navigační hry :)   Informace o hře naleznete ma webových adresách: www.geocaching.cz www.geocaching.com  

Napsat komentář »

jojo... geocaching mam rad, kdo ho hraje, nezlobi

Napsat komentář »

Ahoj všem,
Byla jsem na diecézním setkání mládeže a ráda bych našla všechny ty kešky jen prostě nevim kde začít.. na oficiálních stránkách geocacgingu jsem vůbec nic v HK nenašla. Prosím o radu. Děkuji :-)

Medved

Ahoj, veskere informace najdes na strankach ceske geocachingove komunity tady http://wiki.geocaching.cz/wiki/Hlavn%C3%AD_strana

Calid

Začni kde chceš, keší je v Hradci dost :D A Medved ti koukám poslal více než vyhovující nápovědu. Tak lovu zdar

Erumaxilie

Já chodím na geocaching.com je to přehlednější, klasických kešek mám něco kolem 200 ale už jsem našla co jsem potřebovala www.gpshk.signaly.cz prostě keškování po poutních místech :-)
Ale děkuju :-)

Calid

Tak je něco jiného :D

Zobrazit 4 komentáře »

Tak co, vážně nikdo nechce na týden do divočiny?:-D

Napsat komentář »

Je 7. května a velká geoexpedice se blíží...namátkou na plánované trase leží 4 earthky, cca 50 tradiček a pár multinek :-D. Termín je stále neměnný, tj 18.-23.7. Je jen na vás, jak si naženete body a zažijete něco pěknýho;-)

Napsat komentář »

Velectěné křesťanské kačerstvo! Jelikož se blíží letní prázdniny a bude spousta volnýho času, tak předpokládám, že určitě půjdete někam na lov. Před pár dny jsem jen tak prohlížel mapu na GC.com v oblasti Jeseníků...týden na vylovení takového množství keší je opravdu málo. Skoro všechno má D/T 2,5/4 a i víc, takže to může být chvílem i trchu adrenalin. Byl bych rád, kdyby se tady trochu na toto téma rozproudila debata. Navrhuju tam strávit jeden týden v době od 12. do 28 července. Samozřejmě spíme venku za každého počasí, žádný hotel nebo ubytovna.

Tofl

Dobrá myšlenka a kdybych měl čas, tak bych se připojil.
Jinak v Jeseníkách je dostatek lesních přístřešků (především díky LČR), takže je možnost přespání i kdyby pršelo.
Pokud by jsi mi poslal přibližnou oblast (stačí i tur. trasy či místa) kde se bude lovit, tak bych Ti poslal typy na přístřešky, aby jste je nemuseli složitě hledat . . .

lilie

hmm to zni dobre ;)

mystic

Tak nakonec, jestli máte zájem, tak jdem od 18. do 23. července. Zájemci pište mi, ať mám přehled o tom, kolik nás půjde. Máme k dispozici Garmin Etrex Legend HCx. Jinak počet účastníků je omezen číslem, a to 8...nechci, aby se do CHKO natáhla banda dvacet lidí...oblast hlavní hřeben + okolí, kdybychom šli dál, tak se to fakt nedá stihnout za týden.

Zobrazit 3 komentáře »

Ahoj lidi, vČáslavi se objevil skvělá noční keš 3/3. Fakt doporučuju.

Napsat komentář »