Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Fórum signály.cz

Zprávy z Realizačního týmu signály.cz. Společenství pro diskuzi a informace o Signálech. Pro technické problémy používejte nástěnku zdeVíce o společenství »

Václav Vacek

Už zítra na našem facebooku přineseme premiéru nového video pořadu #EKOSIGNÁLY. ☘🌿
Účelem pořadu není jen upozorňovat na stav životního prostředí, ale především naznačovat, jak se člověk může už zítra chovat k životnímu prostředí šetrněji a tím také ušetřit. Zítra ve 20:05 minut premiéra na našem ▶ Facebooku a 🔴 YouTube. 🎥

Václav Vacek

Právě jsme vydali https://youtu.be/XLXhq1Mqc6o. Díky finanční podpoře z TVNOE 📽 budeme moci natočit letos ještě jeden díl. 👍

Václav Vacek

Včera v Kroměříži. S https://www.signaly.cz/zeny-matky-manzelky trochu o životě a více o Signálech :)

Václav Vacek

Nedávno náš tým prošel školením o bezpečnosti na internetu. Nechali jsme si i vypracovat připomínky k pravidlům webu (https://www.signaly.cz/info/pravidla), penetrační test jsme odmítli 😉. Podrobněji zase někdy jindy, zatím to nemáme zpracované. Díky https://www.ncbi.cz za profesionální přístup a pomoc. 👍 Pár informací, které mi utkvěly v hlavě dávám na svoji nástěnku. Zpracujeme i do nějakého článku k užitku všech.

Václav Vacek

Na dnešní poradě RT... csa2019.signaly.cz - budeme točit s animátory video deníček, ale nejprve jim nabídneme školení od www.vosp.cz mobilní reportér. Tištěný magazín signály.cz - snad už příští týden, čekáme na poslední úpravy sazeče. K dispozici na centrech pro mládež. Rozdělení úkolů pro realizaci seriálu s M.O.Váchou, fundraising na Startovači. Debata nad formátem pořadu Signály z kavárny a dalšími hosty. S.magazín - témata, pravidelnost, redaktoři. Absolventský Velehrad a naše zapojení, workshop o blogování.

Václav Vacek

Dnešní přemýšlení o Signálech 👉

Tofl Klidně to může být i poustevník, který přišel poradit signálům :-D

kosmomolec Correctio filialis:
https://www.signaly.cz/fotky/74733/1642582

Fórum signály.cz

Zprávy o sexuálním zneužívání v církvi zasáhly věřící i nevěřící. Vyvstalo spoustu otázek, na které jsme se v pořadu Signály z kavárny, zeptali otce Marka Františka Drábka.

Václav Vacek

Včera podnětné jednání o spolupráci s www.laudatosi.cz 🍀 uvidíme, zda z toho něco bude :) a potom v TVNOE setkání s křesťanskými médii. Nejzajímavější byla diskuze s nunciem arcibiskupem Charlesem Balvo, rodákem z Brooklynu. Mimo jiné i o sexuálním zneužívání v církvi.

Václav Vacek

Právě jsem měl možnost vidět nehotový další díl https://cirkevzaoponou.signaly.cz. Skvělé! Moc se mi líbí. Tentokrát o církvi, byznysu a hromadě peněz :) Coming soon.

Václav Vacek

Tak nám zpoplatní DMS: https://www.darcovskasms.cz/cenik-poplatku-za-sluzbu-darcovska-sms.html Jelikož na Signálech máme příjem z DMS něco přes 1.000,- / rok, budeme tuto službu rušit. Naopak jsme se nově registrovali na portál darujme.cz. Díky němu budeme moci pořádat jak různé kampaně, tak implementovat platební portál na náš web.

Jan Škrášek Super, darujme.cz ti doporucoval HonzaTvrdik pred nekolika lety, kdyz to programoval :)

Václav Vacek

Dneska snad poslední sezení s grafikem nad novým vizuálem webu. Vypadá to, že po několika měsících se blížíme k finiši :) Dále jednání s #noxmedia o další spolupráci nad https://zkavarny.signaly.cz a dalším, a pak tisk cca 150 stránek do šanonu účetnictví 2018 😮

Tofl Zajímavá poznámka.
Taková důležitá rozhodnutí by měli v prvé řadě procházet a probrat členové vývoje (https://www.signaly.cz/vyvoj/clenove) a členové RT (https://www.signaly.cz/tym).
To znamená všichni, kteří jsou v týmu bez rozdílu a nikoli pouze dva lidé (koordinátor a grafik).

Jedna z dalších ukázek toho, že signály nejsou v pořádku.

Václav Vacek Návrh grafiky řeším intenzivně já s @mikimasek s externím webovým grafikem s jehož prací jsme spokojení a má skvělé reference. Samozřejmě mají k procesu přístup i ostatní členové Realizačního týmu. Grafiku jsme průběžně konzultovali s dalšími lidmi, např. členové DCM Brno, sekretariát Sekce pro mládež a další (např. jiný grafik). Z vývojového týmu je web řešen s P.K. a externím frontendistou, kteří budou na samotných úpravách pracovat. Větší změny se dočká především hlavní stránka, záložka blogy a videa. Kromě svěžího moderního designu je cílem i jednodušeji prezentovat kvalitní obsah nepřihlášenému uživateli. Určitě se najdou lidé, kterým se nový design nebude líbit, ale věříme, že to je krok správným směrem.

Tofl

Proč nefunguje výběr blogů ?
Od pátečního večra (20:20) do dnešní soboty (12:00) není vybrán žádný článek.
Aspoň jeden by se tam mohl objevit.

(Je škoda, že přes měsíc výběr nefunguje jak by měl. Nedělá to dobrý dojem a uživatelé zvyklí na články ve výběru jsou docela nevrlí.
Pokud je problém netechnický a spíš jde o lidský faktor - není kdo, kdo by výběr dělal, tak stačí napsat.)

Matouš Sloboda Ideálně zeptat se některého člena @dnes
Seznam
@IrenaT
@zuzankie
@Kollenka
@Leňouš
@jordanna
@vacekvaclav

Tofl @matfis:Díky, nebyl jsem si jist, jestli je seznam aktuální, když signály nemají šéfredaktorku.

Matouš Sloboda Jistě.
To je dobrá připomínka.

Václav Vacek Odpovídal jsem ve zprávě.

Václav Vacek

Kde, co a s kým dnes točíme? 🎥🎥🎥 #signalytv #signalyproduction

PetrST Není to v Brně a není to Marek František Drábek? :O

Tofl Brno a točí se se spoustou lidí. Ale jen jeden je hlavní hrdina :-D

deFlegmatique A co?