Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Fórum signály.cz

Zprávy z Realizačního týmu signály.cz. Společenství pro diskuzi a informace o Signálech. Pro technické problémy používejte nástěnku zdeVíce o společenství »

PetrST

Něco mi tu nehraje. Před časem se tady na Fóru ohlašoval nový vzhled Signálů. Že prý bude spuštěn začátkem CSA 2019. CSA 2019 začalo a jediné, co se změnilo byla profilovka Signály.cz na FB...

Václav Vacek Zpoždění...snad nebude tak velké, jako mají české dálnice :)

PetrST Dál nic :D

Tofl Třeba se spustí během CSA 2019 nebo to bude jeden z vrcholů setkání a tím pádem se nový vzhled sgnálů spustí až v závěrečný den :-D

Václav Vacek

Moderátor Ondra s režisérem @Johnys z pořadu Církev za oponou na besedě v Rajnochovicích. Díky za fotky Ondřeji Morcinkovi.

PetrST https://www.farnost-rajnochovice.cz/l/v-rajnochovicich-probehl-diskusni-vecer-s-tvurci-cirkve-za-oponou/

Václav Vacek

Co se děje na pozadí o prázdninách? Část týmu je v zahraničí. Vývojáři dost intenzívně pracují na nové grafické podobě. Kódování je hotové, začíná implementace. Připravujeme nový díl Ekosignálů, Církve za oponou (natáčení v srpnu), video deníček z Celostátního setkání animátorů (CSA) a video zpravodajství z festivalu United. Redakce chystá novou podobu s.magazínu. A Miki s Maruškou jsou hodně úzce zapojeni do CSA, takže dost potu nyní nechávají v Chotěboři 😌.

PetrST

Myslím si, že to stojí za zmínku i na Signálech!

PetrST

Tohle v S.magazínu není a myslím si, že to stojí za zmínku i tady!

PetrST
– upraveno

Můj příspěvek o SIGNÁLY NEWS zde byl asi velmi pohoršující a závažným porušením pravidel, když byl tiše smazán.

Takže, aby bylo učiněno za dosti: omlouvám se za něj.

PetrST Každopádně se jedná o zneužití pravomoci.

vasekpetru @PetrST: Budeme sledovat a pokud se to stane znova, tak samozřejmě se to nenechá jen tak. Teď zpětně už to asi těžko zjistíme, jak to bylo. Takže určitě, pokud je chyba z naší strany, se omlouváme.

Václav Vacek

Dobrý počin z našeho vývoje: https://csa2019.signaly.cz/1907/vydavame-app-na-csa

Vydáváme app na CSA!

Mikuláš Mašek

Vydáváme appku CSA ChotěbořNesnášíš těžké papírové brožury, které máš stejně zakydané od jídla, nasáklé pitím ze včera a ve stavu občas hodném rozkladu? Tak ano, vyřešili jsme Tvůj problém! Vydáváme aplikaci na Celostátní setkání animátorů :).Fotka…

Václav Vacek

Na konci školního roku s několika lidmi, kteří se starají o náš web. Poznáte je? :)

Václav Vacek

Na Facebooku nám sympatizantů přibývá. Díky práci marketingu, ale hlavně i díky kvalitním blogovým článkům, které ze zdejší dílny uživatelů sdílíme.

Václav Vacek

Pár info ze zákulisí: Náš vývojář @zmvo připravuje aplikaci na https://csa2019.signaly.cz 👍. Připravujeme United challenge na náš stánek na stejnojmenný🎶 festival. Ladíme texty na statické stránky v new design. Upravujeme Klub přátel (klubová karta, jednodušší administrace). Dopisujeme výroční zprávu za rok 2018 😜. Rozesíláme tištěný magazín 📃 a připravujeme podněty k "digitální evangelizaci" 📢 A do toho se nám zaučuje nová šéfredaktorka 😊.

Václav Vacek

"Obracím se zvláště na mladé katolíky s povzbuzením k tomu, aby do digitálního světa přinášeli poselství své víry." Papež Benedikt XVI. 2009. Tak se snažme: https://www.instagram.com/signaly.cz/

fragaria se stala členkou společenství Fórum signály.cz.
Fórum signály.cz

Dneska jsme na pouti médií vařili dokonce kafe pro biskupa! Bylo to krásné, popovídali jsme si s ostatními médii, autorizovali uživatele a šířili dobré jméno Signálů. Rádi jsme se s některými potkali!

vasekpetru Hezke, vypadate profesionalne a ze Signaly jsou mlade. :)

dromedar "a ze Signaly jsou mlade"

Jinak řečeno "Signály vysílají falešný signál". Ale to ony v tomto směru dělají už řadu let.

Jenda díky;)! +

Václav Vacek

Magazín signály.cz je na světě...začíná distribuce mezi mládež. kdyby měl někdo o něj zájem, piště @mikimasek.

Jenda wau;)!

Lucie_J Wau ☺

Theresie Vypadá to zajímavě :) škoda že naše farnosti nemá mládež :(

Jenda uz se tesim az to uvidim!!!