Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Fórum signály.cz

Zprávy z Realizačního týmu signály.cz. Společenství pro diskuzi a informace o Signálech. Pro technické problémy používejte nástěnku zdeVíce o společenství »

fragaria se stala členkou společenství Fórum signály.cz.
Fórum signály.cz

Dneska jsme na pouti médií vařili dokonce kafe pro biskupa! Bylo to krásné, popovídali jsme si s ostatními médii, autorizovali uživatele a šířili dobré jméno Signálů. Rádi jsme se s některými potkali!

vasekpetru Hezke, vypadate profesionalne a ze Signaly jsou mlade. :)

dromedar "a ze Signaly jsou mlade"

Jinak řečeno "Signály vysílají falešný signál". Ale to ony v tomto směru dělají už řadu let.

Jenda díky;)! +

Václav Vacek

Magazín signály.cz je na světě...začíná distribuce mezi mládež. kdyby měl někdo o něj zájem, piště @mikimasek.

Jenda wau;)!

Lucie_J Wau ☺

Theresie Vypadá to zajímavě :) škoda že naše farnosti nemá mládež :(

Jenda uz se tesim az to uvidim!!!

Václav Vacek

Už zítra na našem facebooku přineseme premiéru nového video pořadu #EKOSIGNÁLY. ☘🌿
Účelem pořadu není jen upozorňovat na stav životního prostředí, ale především naznačovat, jak se člověk může už zítra chovat k životnímu prostředí šetrněji a tím také ušetřit. Zítra ve 20:05 minut premiéra na našem ▶ Facebooku a 🔴 YouTube. 🎥

Václav Vacek

Právě jsme vydali https://youtu.be/XLXhq1Mqc6o. Díky finanční podpoře z TVNOE 📽 budeme moci natočit letos ještě jeden díl. 👍

Václav Vacek

Včera v Kroměříži. S https://www.signaly.cz/zeny-matky-manzelky trochu o životě a více o Signálech :)

Václav Vacek

Nedávno náš tým prošel školením o bezpečnosti na internetu. Nechali jsme si i vypracovat připomínky k pravidlům webu (https://www.signaly.cz/info/pravidla), penetrační test jsme odmítli 😉. Podrobněji zase někdy jindy, zatím to nemáme zpracované. Díky https://www.ncbi.cz za profesionální přístup a pomoc. 👍 Pár informací, které mi utkvěly v hlavě dávám na svoji nástěnku. Zpracujeme i do nějakého článku k užitku všech.

Václav Vacek

Na dnešní poradě RT... csa2019.signaly.cz - budeme točit s animátory video deníček, ale nejprve jim nabídneme školení od www.vosp.cz mobilní reportér. Tištěný magazín signály.cz - snad už příští týden, čekáme na poslední úpravy sazeče. K dispozici na centrech pro mládež. Rozdělení úkolů pro realizaci seriálu s M.O.Váchou, fundraising na Startovači. Debata nad formátem pořadu Signály z kavárny a dalšími hosty. S.magazín - témata, pravidelnost, redaktoři. Absolventský Velehrad a naše zapojení, workshop o blogování.

Václav Vacek

Dnešní přemýšlení o Signálech 👉

Tofl Klidně to může být i poustevník, který přišel poradit signálům :-D

kosmomolec Correctio filialis:
https://www.signaly.cz/fotky/74733/1642582

Fórum signály.cz

Zprávy o sexuálním zneužívání v církvi zasáhly věřící i nevěřící. Vyvstalo spoustu otázek, na které jsme se v pořadu Signály z kavárny, zeptali otce Marka Františka Drábka.

Václav Vacek

Včera podnětné jednání o spolupráci s www.laudatosi.cz 🍀 uvidíme, zda z toho něco bude :) a potom v TVNOE setkání s křesťanskými médii. Nejzajímavější byla diskuze s nunciem arcibiskupem Charlesem Balvo, rodákem z Brooklynu. Mimo jiné i o sexuálním zneužívání v církvi.