Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Fórum signály.cz

Zprávy z Realizačního týmu signály.cz. Společenství pro diskuzi a informace o Signálech. Pro technické problémy používejte nástěnku zdeVíce o společenství »

Václav Vacek

Už zítra na našem facebooku přineseme premiéru nového video pořadu #EKOSIGNÁLY. ☘🌿
Účelem pořadu není jen upozorňovat na stav životního prostředí, ale především naznačovat, jak se člověk může už zítra chovat k životnímu prostředí šetrněji a tím také ušetřit. Zítra ve 20:05 minut premiéra na našem ▶ Facebooku a 🔴 YouTube. 🎥

Václav Vacek

Právě jsme vydali https://youtu.be/XLXhq1Mqc6o. Díky finanční podpoře z TVNOE 📽 budeme moci natočit letos ještě jeden díl. 👍

Václav Vacek

Včera v Kroměříži. S https://www.signaly.cz/zeny-matky-manzelky trochu o životě a více o Signálech :)

Václav Vacek

Nedávno náš tým prošel školením o bezpečnosti na internetu. Nechali jsme si i vypracovat připomínky k pravidlům webu (https://www.signaly.cz/info/pravidla), penetrační test jsme odmítli 😉. Podrobněji zase někdy jindy, zatím to nemáme zpracované. Díky https://www.ncbi.cz za profesionální přístup a pomoc. 👍 Pár informací, které mi utkvěly v hlavě dávám na svoji nástěnku. Zpracujeme i do nějakého článku k užitku všech.

Václav Vacek

Na dnešní poradě RT... csa2019.signaly.cz - budeme točit s animátory video deníček, ale nejprve jim nabídneme školení od www.vosp.cz mobilní reportér. Tištěný magazín signály.cz - snad už příští týden, čekáme na poslední úpravy sazeče. K dispozici na centrech pro mládež. Rozdělení úkolů pro realizaci seriálu s M.O.Váchou, fundraising na Startovači. Debata nad formátem pořadu Signály z kavárny a dalšími hosty. S.magazín - témata, pravidelnost, redaktoři. Absolventský Velehrad a naše zapojení, workshop o blogování.

Václav Vacek

Dnešní přemýšlení o Signálech 👉

Tofl Klidně to může být i poustevník, který přišel poradit signálům :-D

kosmomolec Correctio filialis:
https://www.signaly.cz/fotky/74733/1642582

Fórum signály.cz

Zprávy o sexuálním zneužívání v církvi zasáhly věřící i nevěřící. Vyvstalo spoustu otázek, na které jsme se v pořadu Signály z kavárny, zeptali otce Marka Františka Drábka.

Václav Vacek

Včera podnětné jednání o spolupráci s www.laudatosi.cz 🍀 uvidíme, zda z toho něco bude :) a potom v TVNOE setkání s křesťanskými médii. Nejzajímavější byla diskuze s nunciem arcibiskupem Charlesem Balvo, rodákem z Brooklynu. Mimo jiné i o sexuálním zneužívání v církvi.

Václav Vacek

Právě jsem měl možnost vidět nehotový další díl https://cirkevzaoponou.signaly.cz. Skvělé! Moc se mi líbí. Tentokrát o církvi, byznysu a hromadě peněz :) Coming soon.

Václav Vacek

Tak nám zpoplatní DMS: https://www.darcovskasms.cz/cenik-poplatku-za-sluzbu-darcovska-sms.html Jelikož na Signálech máme příjem z DMS něco přes 1.000,- / rok, budeme tuto službu rušit. Naopak jsme se nově registrovali na portál darujme.cz. Díky němu budeme moci pořádat jak různé kampaně, tak implementovat platební portál na náš web.

Jan Škrášek Super, darujme.cz ti doporucoval HonzaTvrdik pred nekolika lety, kdyz to programoval :)