Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Fórum signály.cz

Zprávy z Realizačního týmu signály.cz. Společenství pro diskuzi a informace o Signálech. Pro technické problémy používejte nástěnku zdeVíce o společenství »

PetrST

Něco mi tu nehraje. Před časem se tady na Fóru ohlašoval nový vzhled Signálů. Že prý bude spuštěn začátkem CSA 2019. CSA 2019 začalo a jediné, co se změnilo byla profilovka Signály.cz na FB...

Václav Vacek Zpoždění...snad nebude tak velké, jako mají české dálnice :)

PetrST Dál nic :D

Tofl Třeba se spustí během CSA 2019 nebo to bude jeden z vrcholů setkání a tím pádem se nový vzhled sgnálů spustí až v závěrečný den :-D

Václav Vacek

Moderátor Ondra s režisérem @Johnys z pořadu Církev za oponou na besedě v Rajnochovicích. Díky za fotky Ondřeji Morcinkovi.

PetrST https://www.farnost-rajnochovice.cz/l/v-rajnochovicich-probehl-diskusni-vecer-s-tvurci-cirkve-za-oponou/

Václav Vacek

Co se děje na pozadí o prázdninách? Část týmu je v zahraničí. Vývojáři dost intenzívně pracují na nové grafické podobě. Kódování je hotové, začíná implementace. Připravujeme nový díl Ekosignálů, Církve za oponou (natáčení v srpnu), video deníček z Celostátního setkání animátorů (CSA) a video zpravodajství z festivalu United. Redakce chystá novou podobu s.magazínu. A Miki s Maruškou jsou hodně úzce zapojeni do CSA, takže dost potu nyní nechávají v Chotěboři 😌.

PetrST

Myslím si, že to stojí za zmínku i na Signálech!

PetrST

Tohle v S.magazínu není a myslím si, že to stojí za zmínku i tady!

PetrST
– upraveno

Můj příspěvek o SIGNÁLY NEWS zde byl asi velmi pohoršující a závažným porušením pravidel, když byl tiše smazán.

Takže, aby bylo učiněno za dosti: omlouvám se za něj.

Jan Škrášek Jako proč byl smazán?

dromedar Také by mě zajímalo, proč byl smazán. Pokud je "Fórum signály.cz" skutečně "Společenství pro diskuzi a informace o Signálech," jak hlásá jeho stránka "O společenství", byl to zcela "on topic" příspěvek, bez byť i jen náznaku porušování Pravidel.

PetrST @hrach: To bych taky rád věděl, proč byl smazán, plus nikdo mě nevyrozuměl o tom, že smazal můj příspěvek a z jakého důvodu. A to, že byl vůbec smazán jsem se dozvěděl až od @dromedar.

Tofl Tož to by mě taky zajímalo, když v příspěvku bylo na mou otázku odpovězeno od samotného Vaška :-)

Ono je to totiž už docela nebezpečné, pokud se mažou a cenzurujou příspěvky už i na veřejném místě, jako je společenství https://www.signaly.cz/forum-signaly-cz
V uzavřených společenstvích je to pochopitelné, ale zde je to už přes čáru . . .

Jan Škrášek Hlavne je to proti pravidlum.

PetrST @hrach: Co je proti pravidlům?

Jan Škrášek Treba tak, ze kdyz neco porusuje pravidla, ma byt nejdriv vyzvan autor ke smazani a napomenut.

PetrST Možná je kritika RT už proti pravidlům... Já jsem v tom příspěvku vlastně vyjádřil svůj nesouhlas s tím, že se na S.magazín kašle a na FB je spousta nových příspěvků ve formě SIGNÁLY NEWS

Tofl @PetrST: Špatně jsi to pochopil, @hrach měl na mysli, že proti pravidlům bylo smazání příspěvku, aniž by byl autor vůbec vyzván.
Mazání či upravování čehokoli, bez upozornění autora je porušování pravidel a nejen těch signálních.

Jinak kritika, pokud je konstruktivní, tak posunuje dál a tím pádem je potřeba. Kritika je totiž v podstatě zpětná vazba a bez té se nedá rozvíjet.
Pokud je někdo proti kritice nebo jí nezkousne, tak má pak dost osobní problém a takový člověk by ve virtuálním světě neměl co pohledávat.

Filipek Holt je taková doba. Někdo se pravděpodobně inspiroval twitterem, googlem, instagramem a facebookem. Psal jsem to už před půl rokem, kdy byl nejmenovaný člen RT na nejmenovaném školení nejmenované organizace. Smáli jste se.
Situace ve světě (USA) -> Příspěvky nepohodlné, pro life, konzervativní, nebo kritické vůči platformě (ať už platformě samotné, nebo spřízněné) jsou tvrdě cenzurovány.
Zřejmě to dorazilo i na signály. Forma je jasná, na výtky nereagovat, jenom je potichu mazat, pořád se usmívat, že je všecho ok, zatímco skutečná katolická morálka eroduje v přívalu zeshora oridnovaného progresismu.

dromedar @Filipek Smějeme se dál. Tohle nemá s "progresismem" ani "erozí skutečné katolické morálky" nic společného.

Filipek @dromedar ok

vasekpetru Jak pise dromedar. Vznesl jsem dotaz jako emeritni clen RT a nikdo o nicem nevi a ja nemam duvod tomu neverit. Predstava tymu jako nejakeho hlidaciho psa prispevku, ktery se ridi nejakou ideologii (nedejboze progresivismem) je usmevna a PetrST to moc dobre vi. Takze rozhodne to nebylo rozhodnuti tymu, ale maximalne mozna exces nejakeho clena, ktery ma nejaky mindrak (vsichni vime o sporu AAB a PetrST, kde nema ani jeden uplne ciste svedomi). Verim, ze se to nebude opakovat a pokud ano, nemam duvod neverit, ze se z toho vyvodi dusledky.

vasekpetru Nevyvodi dusledky. Trojity negativ. Vrazda.

PetrST @vasekpetru: Pokud příspěvek s diskuzí smazal @AlbínAugustínBalát, tak je to jen lživý úlisný had. Když jsem si tenkrát z něho vystřelil na blogu @ekosignály, tak psal do týmového chatu na Messengeru, v němž se rozhněval na mě, že jej osočuji z mazání příspěvků, blogů a komentářů, že toto nikdy nedělal, nedělá a nikdy dělat nebude. Je to tam dohledatelný - zpráva ze dne 22. 6. 2019, 17:54. Ještě k tomu přidával screen perexu článku "Méně je více 2.0" (a je to poslední zpráva, která se mi v tom chatu zobrazuje).

PetrST Každopádně se jedná o zneužití pravomoci.

vasekpetru @PetrST: Budeme sledovat a pokud se to stane znova, tak samozřejmě se to nenechá jen tak. Teď zpětně už to asi těžko zjistíme, jak to bylo. Takže určitě, pokud je chyba z naší strany, se omlouváme.

Václav Vacek

Dobrý počin z našeho vývoje: https://csa2019.signaly.cz/1907/vydavame-app-na-csa

Vydáváme app na CSA!

Mikuláš Mašek

Vydáváme appku CSA ChotěbořNesnášíš těžké papírové brožury, které máš stejně zakydané od jídla, nasáklé pitím ze včera a ve stavu občas hodném rozkladu? Tak ano, vyřešili jsme Tvůj problém! Vydáváme aplikaci na Celostátní setkání animátorů :).Fotka…

Václav Vacek

Na konci školního roku s několika lidmi, kteří se starají o náš web. Poznáte je? :)

Václav Vacek

Na Facebooku nám sympatizantů přibývá. Díky práci marketingu, ale hlavně i díky kvalitním blogovým článkům, které ze zdejší dílny uživatelů sdílíme.

Václav Vacek

Pár info ze zákulisí: Náš vývojář @zmvo připravuje aplikaci na https://csa2019.signaly.cz 👍. Připravujeme United challenge na náš stánek na stejnojmenný🎶 festival. Ladíme texty na statické stránky v new design. Upravujeme Klub přátel (klubová karta, jednodušší administrace). Dopisujeme výroční zprávu za rok 2018 😜. Rozesíláme tištěný magazín 📃 a připravujeme podněty k "digitální evangelizaci" 📢 A do toho se nám zaučuje nová šéfredaktorka 😊.