Filip Stanislav

fifelo33 / Filip Stanislav

Svobodný

Super akce, akce pětiletí!! Chtěl bych poděkovat všem učastníkům, kněžím, pánům biskupům a jáhnům, tv Noe a všem ostatním za krásně prožitých 5 dní - díky moc... Avšak největší Dík s velkým D a nevýslovná poklona patří našim mladým ORGANIZÁTORŮM!!! Sám vím, jaké to je zajistit nějakou akci, byť jen o pár lidech, a asi si nedovedu představit, co to bylo za práci přichystat program pro 6000 lidí. Jsou to právě oni, ti, kteří "nebyli vidět", díky kterým byl Žďár akcí jakou byl. Díky moc, byli (a jste) ÚŽASNÍ!!! :)

Napsat komentář »

DŮLEŽITÉ - Pro všechny účastníky PYMu, vzkaz od Káji Bačíka: Pokud budete chtít na setkání jíst, je možno si objednat stravu pouze na celý den, nelze dělit jen na snídani, nebo jen oběd atd. Pouze jídlo na celý den - cena 150 Kč. Hlaste se u Karla Bačíka min. den předem. Vzkažte to prosím i ostatním, o kom víte, že na setkání půjdou nebo se na něj chystají. Ceny výletů: Vídeň a Bratislava po stovce, Velehrad 50 Kč. Díky :-)

Mary2

jak to? Čajková to nechce povolit?

Filip Stanislav

Asi ne. Kája mně volal ať to dám vědět co nejvíce lidem...

Zobrazit 2 komentáře »

Zvu všecny gympláky i negympláky na krásný V. Kulturní den PGS, ve středu 27.6. v 17:00 na KD Strážničan. Podpořte nás a pozvěte i známé :). Čeká vás nenudný program nabitý vystoupeními našich studentů i profesorů. Vstupné dobrovolné

Napsat komentář »

Vznést se k oblakům a vyletět až nahoru, nad mraky. Ne proto, abych se vyvyšoval nad Boha a byl k němu blíž. Zkrátka jen... vypustit všechno z hlavy a sledovat tu krásu kolem sebe, oblaka a slunce. Mít čistou duši, čisté srdce, říci: "Pane, odevzdávám ti tento den i všechno co v něm udělám, dobré i špatné," poprosit jej "dej mi sílu a vytrvalost," vyslovit díky a probudit se...

Napsat komentář »

Není jak tomu, kdo celý den pracoval a pomáhal s radostí a láskou. Večer si může sednout, poslouchat relaxační hudbu a říci: "Bože, děkuju!"

Taky drsné :D

Napsat komentář »

Napsat komentář »

Říkají o něm

Žofie říká o něm:
Moc hodný kluk Filda...