Festival Za zdí 2013

pátek, 30. srpna 2013 – 18:00   do   sobota, 31. srpna 2013 – 23:30
Horní Branná

O posledním srpnovém víkendu zveme všechny příznivce dobré hudby a akcí nejen pro uši, ale i pro duši, na "vypečenou" událost - pátý ročník festivalu Za zdí. Je připraven na pátek 30. a sobotu 31. srpna, tentokráte nejen v Horní Branné, ale i ve Vrchlabí.

V páteční večer se můžete těšit na Evu Henychovou a divadelní spolek Úlet (divadlo "bezdomovců"). Program se koná na nově otevřené a vyšperkované farní zahradě sboru ČCE ve Vrchlabí.

Sobotní odpoledne a večer se program koná na farní zahradě v Horní Branné a zahrají tam hitmakeři i alternativní kapely, co vás chytí za uši a už nepustí. Pražští Kojoti se svým folk-country-punk-rock'n'rollem, klidnější i ska-kající Jazzevec (opět z Prahy ;), jako vždy přesní britrockeři z Liberce - The Neons a večer uzavře energické překvapení: kapela Dědovy blechy, rock-alternátoři z Vysokého Mýta, nedávný tip serveru Bandzone... Prostě opět to bude šlapat!
Nu, a když náhodou nebudete chtít spočinout pod pódiem, bude připravený pestrý doprovodný program - nějaké ty adrenalinovky (lanové překážky), výstava, beseda, pravděpodobně film...

Dost bylo psaných řečí. Vše podstatné najdete na festivalovém webu...


Podrobnosti
Vložil: Tarpast
Vloženo: 8. 8. 2013
Upraveno: 10. 8. 2013

Ahoj, přináším důležitou zprávu, pokud k vám ještě nepronikla z jiných zdrojů:
z (neradostných) organizačních důvodů jsme byli nuceni odvolat sobotní program. Takže festival proběhne jen v krátké páteční verzi podle následujícího scénáře:
18:00 začátek
18:10 Chválový sbor ČCE
18:45 Eva Henychová
20:15 DS Úlet: Racek (divadlo)
21:15 Kojoti

... ale i přes kratší program bude mít festival co nabídnout. Bližší informace najdete na festivalovém webu.
T.

Napsat komentář »

Přidávám pár informací o hostu pátečního dne festivalu:
Letošním hostem bude divadelní spolek Úlet z Olomouce. Jedná se vpravdě o netradiční divadelní ansámbl, protože vznikl při středisku charity pro lidi bez domova a jeho členy jsou i klienti střediska.
V rámci vystoupení odehrají na pódiu Otevřené farní zahrady hru Racek. "Představení s názvem Racek je divadelní hra, volně inspirovaná románem Richarda Bacha Jonathan Livingstone Racek. Hra vznikala v průběhu minulého roku společnou prací a přičiněním všech členů souboru. Během tvorby hry se v DS Úlet vystřídalo několik členů souboru,… Zobrazit více

Přidávám pár informací o hostu pátečního dne festivalu:
Letošním hostem bude divadelní spolek Úlet z Olomouce. Jedná se vpravdě o netradiční divadelní ansámbl, protože vznikl při středisku charity pro lidi bez domova a jeho členy jsou i klienti střediska.
V rámci vystoupení odehrají na pódiu Otevřené farní zahrady hru Racek. "Představení s názvem Racek je divadelní hra, volně inspirovaná románem Richarda Bacha Jonathan Livingstone Racek. Hra vznikala v průběhu minulého roku společnou prací a přičiněním všech členů souboru. Během tvorby hry se v DS Úlet vystřídalo několik členů souboru, každý dodal do hry kus sama sebe," říká "principál" Saša Dvořák.

Napsat komentář »