Festival: Welcome to Paradise

neděle, 3. srpna 2014   do   neděle, 10. srpna 2014
Hautecombe, Francie
Saint-Pierre-de-Curtille

Mezinárodní festival v Hautecombe 2014

Welcome to paradise

Nevíš, co budeš dělat v létě? Mělo by to být něco duchovního, adrenalinového, odpočinkového, s možností vylepšit cizí jazyk, něco bláznivého a přitom plného reflexe? Pokud hledáš tohle všechno na jednom místě, tak mezinárodní festival mládeže v Hautecombe je pro Tebe to pravé!

Podtitulek Welcome to paradise přesně vystihuje místo konaní našeho festivalu – budeš si připadat jako ve snu. Unikátní místo v opatství na břehu jezera na úpatí francouzských Alp představuje nevšední zážitek spojený s nabitým programem v Boží přítomnosti a ve společnosti prima lidí z celého světa.

Sestav si svůj vlastní program dle svých preferencí! Každý den si můžeš vybrat, zda půjdeš na přednášku nebo vyplníš dopoledne sportovní aktivitou. Odpoledne pak můžeš vyrazit na zajímavý ateliér podle vlastního výběru. Můžeš také prožít celý týden v přírodě jako člen svého kmene, nebo vyrazit do blízkých měst zažít dobrodružství evangelizace. Volba je jen na tobě, ale nezapomeň, že na nic nebudeš sám!

A co Tě čeká?

Přednášky

Vyber si jedno z třiceti témat, která ti pomohou na další cestě v životě křesťana. Naslouchej, vyměňuj si své názory, diskutuj s přednášejícími. Najdi důležité odpovědi na své životní otázky.
Ateliéry

Máš rád umění? Tak neváhej vybírat z desítek nabídek. Divadlo, zpěv, malba, tanec… V ateliérech zažiješ skvělé společenství a můžeš také využít svá obdarování a zapojit své ruce, nohy nebo hlas. Můžeš využít něco, co umíš, nebo zkusit něco úplně nového ;-)
Fit & Fun 

Aktivní odpočinek! Objev kouzlo místní přírody a zažij nádherný den v horách. Zkus vodní lyže, paragliding, horolezectví... Nebo si zahraj fotbal, volejbal, badminton, rugby...
Od srdce k srdci

V srdci festivalu najdeš oddělený prostor pro modlitbu, místo, kde se můžeš svěřit se vším, co prožíváš, vyhledat bratra či sestru z komunity, který ti pomůže odpovědět na tvé otázky. Festival je hlavně časem pro růst tvého osobního vztahu s Bohem při každé činnosti.Kawa Co 

Chceš si dát kafe nebo kolu? Zmrzlinu nebo palačinku? To všechno najdeš v Kawa Co! Je to ideální místo pro seznámení se s novými přáteli, kde si užiješ spoustu zábavy díky doprovodného programu.
Společný časMožnost dobrovolnictvíPozor! Umět cizí jazyk je dneska doslova potřebou, ale neboj, u nás (ne)znalost cizího jazyka není bariérou pro účast na festivalu! Tlumočení do češtiny zajištěno!
Tak co? Už se těšíš? Ještě pár praktických rad a jedem!

Kdy?
3.–10. 8. 2014

Kde?
Abbaye d'Hautecombe
3700 Rte d’Hautecombe
73310 Saint Pierre de Curtille

Jak se tam dostat?
Letadlem nebo autobusem do Ženevy nebo do Lyonu, pak vlakem SNCF do zastávky Culoz. Můžete si rezervovat lístky na www.voyages-sncf.com, nebo si je zakoupit až na nádraží. Ze stanice Culoz vás do Opatství Hautecombe odvezeme auty.

Co s sebou?
Spacák, karimatku, bibli, sportovní oblečení, baterku, rádio (kvůli tlumočení), plavky

Ubytování:
Všichni zakusíme dobrodružství stanování, protože Hautecombe je skvělým místem na letní kempování. Stan si buď můžeš půjčit na místě (příspěvek 15 euro), anebo si přivézt svůj. Informuj nás prosím o své volbě co nejdříve! V každém případě si nezapomeň vzít věci na stanování: karimatku, spacák, baterku.

Finance
Finanční příspěvek za Festival se pohybuje mezi 2 500 a 3 600 Kč na osobu a zahrnuje ubytování a celodenní stravu.
Stan, doprava z Culoz a sportovní aktivity se platí v hotovosti na místě.

Jak platit?
• V hotovosti – při příjezdu (v eurech)
• Převodem na účet Komunity (v korunách)

Kontakt
mladez@chemin-neuf.cz
Více na: http://welcometoparadise.chemin-neuf.fr/cz/index#top


Podrobnosti
Vložila: michaelapastercikova
Vloženo: 20. 5. 2014
Upraveno: 21. 5. 2014

zní to hodně dobře, jen se necítím na tu cestu, to je největší problém, mám strach že se sama ztratím

michaelapastercikova

Neboj, sama jet nemusíš, viz vzkaz.

michaelapastercikova

Pro ty, co chtějí jet s někým, napište e-mail na sekretariát komunity mladez@chemin-neuf.cz, tam Vám poradí ;).

Zobrazit 2 komentáře »