Festival dobrovolnictví DORT aneb Oslav s námi 50 let HB

Hnutí Brontosaurus oslaví 50. narozeniny

Hlavní stránka – Hnutí Brontosaurus
Milí členové a příznivci Hnutí Brontosaurus, zveme Vás na Festival Dort - společnou oslavu brontosauřích narozenin, která se koná od 12. do 15. září 2024 v Telči. Letos uplyne již 50 let od chvíle, kdy z původně jednorázové Akce Brontosaurus se v roce 1974 (OSN tento rok vyhlásila Rokem Životního prostředí) stalo celostátní hnutí. 

Od svého spontánního vzniku prošly hnutím tisíce dětí a mladých lidí, kterým není lhostejný vliv člověka na životní prostředí. Pojďte se společně s námi podívat, jak Hnutí Brontosaurus žije v současné době, co všechno se naučilo a jaké životní plány má před sebou. Vezměte své přátele a známé a přijeďte se přesvědčit, že ačkoliv se letošní Dort koná v archeoskanzenu, do starého železa Brontosauři opravdu nepatří. 
 

Dort, to totiž není jen pouhá oslava narozenin, ale především velké setkání lidí, kteří se kolem Brontosaura pohybují, ať už jsou jeho členové, kamarádi, příznivci nebo nepravidelní účastníci jeho akcí. Dort je tu i pro ty, co už řady aktivních brontosaurstva opustili, ale i pro nadšence, kterým je blízká myšlenka dobrovolnické pomoci přírodě a kulturním památkám. 

Na Dortu se můžete těšit na setkání se známými tvářemi z Brontosauřích akcí, hry, koncerty, výstavy, tvořivé dílny, sportovní klání nebo čajovnu. Jako obvykle nebude chybět trocha dobrovolnické práce na opravě slovanského skanzenu. Jo, a abychom nezapomněli, samozřejmě taky dort!

 

https://dort.brontosaurus.cz

 

https://brontosaurus.cz

Zažij pestrý festival dobrovolnictví ! 

Přijď na kapely.

Prohlédni si krásnou Telč. 

Potkej inspirativní lidi.

 Zahraj si hry a oslav s námi 50 let péče o přírodu !

GPOA Znojmo - Dobrovolný Brontosaurus

Podrobnosti
Vložilo společenství: Hnutí Brontosaurus
Vloženo: 27. 11. 2023
Upraveno: 4. 1. 2024