Expedice pro mládež: Pobaltí

neděle, 9. srpna 2015   do   sobota, 22. srpna 2015
Baltské moře

Kdo chce letos prožít nezapomenutelnou atmosféru společenství účastníků a také vnímat blízkost Toho, který je s námi...?

Po loňské expedici do Albánie, se vydáme do Pobaltí.

Komu je akce určena?

Především mládeži brněnské diecéze ve věku od 16 let, věřícím i hledajícím, lidem otevřeným, odvážným. Pokud chceš poznat sám sebe, nové lidi a nové kraje, tak jsi srdečně zván. Takřka jediným požadavkem je nebát se riskovat „jít s  kůží na trh“, nestát se konzumentem výpravy, který chce být baven, aniž by investoval do všech ostatních účastníků výpravy své schopnosti, čas, otevřenost i přátelství.

Malá ochutnávka toho, co by nás mohlo potkat

Mohlo by se jet Pobaltí (s kolem). Něco jako cykloturistická výprava (Jezero Peipus (Pskovské - Čudské jezero)). Možné výlety k Baltskému moři, do hlavního města Tallinnu, univerzitního města Tartu, na ostrov Saaremaa. Cestou zastávka v Litvě (města Kaunas a Vilnius) a mnoho dalších zajímavých míst.

Termín

9. - 21.(22.) srpna 2015

Celková cena

Ta se může pohybovat podle počtu lidí v rozmezí od 6000,- Kč (při úplně plném autobuse) po 7900,- Kč (při malém počtu cca 30 lidí) – vše záleží na počtu lidí. Cena zahrnuje dopravu (+ dopravu kol) a stravu na Expedici. Několikrát přespíme i někde pod střechou a na ubytování přispějeme ze společného. Ale většinou to bude přespání ve vlastních stanech.

Expedici pořádá P. Roman Kubín.

Přihlášky a více informací na http://expedice.signaly.cz/


Podrobnosti
Vložil: Pavloš
Vloženo: 11. 5. 2015
Upraveno: 11. 5. 2015