evropský festival YMCA Europe

neděle, 3. srpna 2008   do   sobota, 9. srpna 2008
Praha, Výstaviště

Festival YMCA Europe 2008, 2. - 9. 8. 2008 v Praze

Hledáme dobrovolníky (ve věku 16 a více let) pro mezinárodní festival YMCA, kterého se zúčastní až 8 000 mladých lidí z celého světa !!!

Evropská YMCA (křesťanské sdružení mladých lidí) pořádá v létě 2008 evropský festival, kterého se zúčastní až 8 tisíc mladých lidí z Evropy a USA. Připravena je řada zajímavých koncertů mladých kapel a sborů, profesionálních hudebníků, workshopů, diskuzních workshopů, outdoor aktivit, aktivit YMCA skautů, bohoslužeb, atp. YMCA v ČR hledá pro tuto příležitost mladé dobrovolníky, kteří by byli ochotni 6 hodin denně pomoci na info-desku festivalu, v hostelech, kde budou účastníci ubytovaní, a v mnoha dalších oblastech. Po zbylý čas dne se mohou festivalu účastnit jako běžní účastníci.

 
Více informací se dozvíte na stránkách festivalu
www.ymca2008.com

 
Cena: 300 Kč (zahrnuje vstup do areálu, MHD po Praze, obědy a večeře)

 
Dobrovolníci si sami musí hradit ubytování v Praze a snídaně (možnost ubytování 90 Kč/noc v tělocvičně VOŠ Jabok + snídaně)

 
Uzávěrka přihlášek: 6.6.2008

 

V případě zájmu kontaktujte Kristinu Otřísalovou (zahraničního sekretáře YMCA v ČR): ymca@ymca.cz, +420 224 872 044

 


Podrobnosti
Vložila: rgc
Vloženo: 15. 5. 2008

Ja se Ti omlouvam s toho ze tolik casu ne opdopvidal jsem na Tvuj dotaz.Je mi velmi tezko vysvetlovat co to je vlastne zednarstvi a proc jeji cinnost je v rozporu s katolickou virou a s vyukou Cirkve.Je to organizace jejiz struktury jsou tajne,je tam velmi specificky rituaal,a je zamirena na boj proti katolicke Cirkvi,je tam hodne prostoru na okulitismus,satanismus a magie.K nejz patri takove organizace jako "Lions Club","Rotary Club" a YWCA/YMCA,ktere provadi zdanlive dobrocinnou cinnost,skrze kterou skrivaji sve skutecne zamery a snazi se prilakat novych,nicecho nevedomych lidi.Je to… Zobrazit více

Ja se Ti omlouvam s toho ze tolik casu ne opdopvidal jsem na Tvuj dotaz.Je mi velmi tezko vysvetlovat co to je vlastne zednarstvi a proc jeji cinnost je v rozporu s katolickou virou a s vyukou Cirkve.Je to organizace jejiz struktury jsou tajne,je tam velmi specificky rituaal,a je zamirena na boj proti katolicke Cirkvi,je tam hodne prostoru na okulitismus,satanismus a magie.K nejz patri takove organizace jako "Lions Club","Rotary Club" a YWCA/YMCA,ktere provadi zdanlive dobrocinnou cinnost,skrze kterou skrivaji sve skutecne zamery a snazi se prilakat novych,nicecho nevedomych lidi.Je to PODVOD.

doritka

A kde jsi tohle zjistil?? S YMCOU jedu porvé a jen na výpomoc jako dobrovolník, ale jinak podrobnější informace o tom nemám. Nabídla mi to jedna moje dobrá kamarádka.....toť vše. Takže fakt nemůžu tvoje tvrzení vyvracet a nebo se s ním ztotožňovat. Ale jinak tvoji informaci beru na vědomí...dík

Zobrazit 1 komentář »

Můžeš mi to nějak přiblížit, co jsi tu napsal?? Z jakého důvodu??

Napsat komentář »

Nevim proc je tato informce tady umistena,YMCA je to ZEDNARSKA organizace,na nejz je nalozena kletba Katolickou cirkvi,tato kletba stale plati!!!!!!

Napsat komentář »

vytvořila akci.

Napsat komentář »