EvaHavlátová

EvaHavlátová / Eva Havlátová / 30 let

Vdaná

#přímluva Prosím o modlitbu za křtiny naší dcery Andělky:-), které se blíží, aby to bylo opravdu Bohem požehnané, krásné, hluboce duchovní a zároveň obohacující příjemné setkání lidí s Bohem i sebou navzájem. Aby Bůh, jež je dokonalou jednotou, nám dle svého vzoru seslal milost jednoty pro všechny tam přítomné (i přes odlišnosti životních příběhů, věku, zkušeností, třeba i názorů, víry...). Kéž by si všichni odnesli krásný duchovní i lidský zážitek příjemného přátelského setkání..

– upraveno
jarunka97

kdypak máte křtiny? budu na vás myslet

EvaHavlátová

23.10. 2021 město Polná, kraj Vysočina manželovo rodiště:-). Děkujeme všem, co budou myslet;-) koncem října napíšu nějaké "jak to dopadlo"

Zobrazit 2 komentáře »

#přímluva Prosíme o modlitbu za osoby s ortopedickou vadou PEC a jejich rodiče, za větší šíření informovanosti veřejnosti. Když mají miminka sádru jako korekci vrozené ortopedické vady ponsetiho metodou, nezainteresované mnohdy nenapadne správná příčina..PS: Neznáte prosím někoho, kdo má třeba firmu a darovává peníze, co si pak odečítá z daňí? Super bude, když by někdo takový podpořil toto: https://achilleus.cz/podporte-spolek-pes-equinovarus/ je to spolek, co se zabývá vrozenou ortopedickou vadou, co má moje holčička a třeba i půjčuje dlahy na nožky, co by pojišťovana už neplatila..Děkuji i… Zobrazit více

#přímluva Prosíme o modlitbu za osoby s ortopedickou vadou PEC a jejich rodiče, za větší šíření informovanosti veřejnosti. Když mají miminka sádru jako korekci vrozené ortopedické vady ponsetiho metodou, nezainteresované mnohdy nenapadne správná příčina..PS: Neznáte prosím někoho, kdo má třeba firmu a darovává peníze, co si pak odečítá z daňí? Super bude, když by někdo takový podpořil toto: https://achilleus.cz/podporte-spolek-pes-equinovarus/ je to spolek, co se zabývá vrozenou ortopedickou vadou, co má moje holčička a třeba i půjčuje dlahy na nožky, co by pojišťovana už neplatila..Děkuji i za rozšíření;-)

Napsat komentář »

Neznáte prosím někoho, kdo má třeba firmu a darovává peníze, co si pak odečítá z daňí? Super bude, když by někdo takový podpořil toto: https://achilleus.cz/podporte-spolek-pes-equinovarus/ je to spolek, co se zabývá vrozenou ortopedickou vadou a třeba i půjčuje dlahy na nožky, co by pojišťovana už neplatila..Děkuji i za rozšíření;-)

Napsat komentář »

#přímluva Prosím o modlitbu za náš zdravotní stav, za nápady od ducha svatého, jak efektivněji fungovat v naší situaci. Předem moc děkuji

Napsat komentář »

#přímluva prosím o MODLITBU za mého manžela, aby se dokázal sžívat s novou situací v rodině (nebyl přehnaně smutný z aktuálního stavu a dobře se podařila vyřešit i oprava auta, které nám zlobí, zrovna, když ho nejvíce potřebujeme..) a dokázal se lépe vyrovnávat ze zdravotními komplikacemi dcerušky...Předem mooooc děkuji

Napsat komentář »

S radostí v srdci oznamuji, že se NARODILA ANDĚLKA:-). (Anděla Mutlová 30.6.2021 v 16:45hod s hmotností 3,760g a 51cm)

Dorotka

Krásná zpráva, gratuluji

Mikina

:O ani jsem nevěděla, že jste v očekávání! gratuluju moc!!! =)

EvaHavlátová

děkujeme:-) @Mikina čas utíká jako voda a už je to rok, co jsme si řekli ano...

Zobrazit 4 komentáře »

#přímluva Prosím o modlitbu, aby si manželův tatínek nebral nevýhodnou půjčku a tak neovlivnil negativně i nás...

Napsat komentář »

prosíme o šíření další pozvánky na letní kurz Příprava na Manželství ve francouzské restauraci Živá voda v Brně.https://kurzy.pavelbajer.cz/…vi/

Napsat komentář »

nabízím LETNÍ JABLKA. Bio. Sladká, žlutá, velikostně cca jako tenisový míček. Zájem možno domluvit předem. Cenu nabídněte. Odběr samosběrem obec Jasenice (okr. Třebíč). Nebo též po předchozí domluvě Brno s tím, že bychom Vám je nasbírali my v Jasenici a do Brna dovezli. (nabízím, jelikož jich bývá hodně a sami je všechny nespotřebujeme. Výborné jsou k okamžité spotřebě, do štrůdlů, buchet či moštů. Dají se též zavařit)

Napsat komentář »

Říkají o ní

sabincenta říká o ní:
Tím komentářem jsi mě teď vážně pobavila Evi, kdyby to tak byla pravda - s tou zbožností:), někdy se dá spíš mluvit o hroznosti:). Jsem ráda, že Tě znám, jsi fajn, fajn, fajna,...:)
Jenda říká o ní:
Evču z Moravy jsem mohl poznat na "českém";)) Tanečním týdnu na Vesmíru 2014