Eowyn

Eowyn / Anna Stará / 33 let

pohodan

"Co však se ve Zjevení uvádí o tisíci letech a prvním vzkříšení mučedníků, dlužno chápat tak, že první je vzkříšení duší, pokud vstávají ze hříchů, dle onoho Apoštolova: "Povstaň z mrtvých a osvítí tě Kristus" (Ef 5, 14). >>> Avšak tisícem let se rozumí celá doba Církve, v níž mučedníci kralují s Kristem, jakož i jiní svatí, jak v přítomné Církvi, která se nazývá Božím královstvím, tak také v nebeské vlasti, co se týká duší:<<< tisícový počet totiž označuje dokonalost, ježto jde o kubický počet, a jeho kořen je desítkový, což rovněž označuje dokonalost. "
sv. Tomáš Akvinský

pohodan

Dále není pravdou, že Círke zavrhuje pouze politický millenarismus, ale v katechismu máte, že zavrhuje millenarismus i v umírněné podobě, zvláště ten politický.

KKC 676:
církev zavrhla i umírněnou podobu tohoto falšování očekávaného království nazývanou „mileniarismus“, zvláště ve formě politického, „od základu zvrhlého“ sekularizovaného mesiášství.

Jaňulí

to luk-e: díky za ten odkaz !!! souhlasím s p. Kodetem

Vojta Krejzar

bezva, krásně jsi to celé shrnula!! :) :)

JanBerankuv

Lépe bych to nenapsal. A k tomu milienarismu.. Ve zjevení sv. Jana je psané o 1. a 2. vzkříšení. Tudíž myslím, že Pánův příchod je tim 1. Vzkříšením a poslední soud, kdy konečně zlo skončí jako takové, je tim vzkříšením 2. Já věřím, že Kristus tu bude doopravdy 1000 let kralovat na této Zemí. Jen bych k tomu připomněl, že v Písmu se píše o tom, že1. Den v nebi je jako 1000 dní na Zemí a naopak. Tudíž bych těch 1000 let bral spíše symbolicky.

Zobrazit 6 komentářů »
Kelderek

možná.. až mě někdo pozve, popřemýšlím o tom..

inspiracion

No tady je kámen úrazu, že není čas. Jestli se letos na Festival už nedostanem, tak mi pukne srdce, ale zároveň to bude radost, že BK je už opravdu za dveřma.

Petr Vávra

Díky za Tvoje svědectví...Člověk, který dokáže milovat, přijímat lásku dokáže vidět...

Mirekzub

Přesně tak,,,,,,,,,,,,,,,Mudjugorje je místo,,,,,milostï....Dar Boží hezké svědectví :-)

Zobrazit 4 komentáře »
VilisIII

Děkuji za odkaz, rád dokument shlédnu. Jelikož píšu diplomku na téma Kultura smrti a umírání chtěl bych Eowyn poprosit, jestli nemá nějaké zajímavé materiály k tomuto tématu. Vím, že se před nedávnem něčím podobným zabývala. Snažně moc prosím, pomůže mi každá rada. Mnohokrát děkuji a přeji krásný první advent. Vili
Můj email v.schlapak@gmail.com

Zobrazit 1 komentář »
Eowyn

Prosím, pokud se rozhodnete mi poslat dotazník, upozorněte mě, že jste jej odeslali (alespoň dokud nezjistím, že vše běží, jak má a dotazníky dostávám). Díky

Eowyn

Všem těm, kteří mi vyplněný dotazník poslali, moc díky. Škoda, že zájemců bylo tak málo.

Zobrazit 2 komentáře »
Jana Zichová

WOW!!!!! To je super :)

tom-g

Hned bych ho zbaštil! Parádní :)

Zobrazit 2 komentáře »
Jana Zichová

WOW!!!!! To je super :)

tom-g

Hned bych ho zbaštil! Parádní :)

Zobrazit 2 komentáře »

Být spokojená a mít radost z tohoto dne-není to přepych? Ne, jen nutnost každého dne:)

Napsat komentář »

Říkají o ní

FanTom říká o ní:
WYD Sydney 2008
maramaradona říká o ní:
jj spoluobyvatelka z hutiska
kapička říká o ní:
Anička, človíček, kterého mám móóóc ráda a je s ní opravdu sranda!!! Neboj, pošlu ti už konečně ty fotečky s otcem Romualdem :o)))!!!
BaryF říká o ní:
Bezva holčina, bezva kámoška, která nikdy nezradí..:o)(hlavně co se týka matiky, že..;o):D:D )
babetak říká o ní:
Anička je moc rozumná a hodná slečna...Jsem rád, že s námi bydleli v domečku na Watsons Bay a že jsem ji mohl poznat...mám ji mocky moc rád..........:) Už se těším až se zase uvidíme na Petrově nebo na nějakým srazíku...:o)