Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

ElAnna

ElAnna / Michaela Anna Válková

Svobodná
ElAnna se chystá na akci Celostátní setkání animátorů 2014.
ElAnna se nyní i zde přátelí s uživatelem michal-dvorak.
ElAnna komentovala článek Když jsi sám/sama.
ElAnna

Když jsi sám/sama

ElAnna

Jistě znáte ten pocit, jak je těžké být sami :( Když nevíte co dělat :( Když vám přijde, že je všechno na nic :( Když nevíte co se svým životem :( Když nevíte jak dál :( Když nevíte jestli má smysl tento styl života, který žijete :( Když vy nejste…

Targens Nemůžu napsat, že „se mi to líbí“, ale docela se s tím stotožňuju. Většinu z těhle otázek si teď kladu taky.

Já se snažím poslední týdny čerpat z 5. verše Žalmu 37:

„Svou cestu svěř Hospodinu, doufej v něho, on sám bude jednat.“
:)
Případně ještě 4. verše :) .
„Hledej blaho v Hospodinu, dá ti vše, oč požádá tvé srdce.“

Targens A když říkám čerpám, tak tím myslím, že si to skoro každé ráno otevřu, přečtu, přeříkám, protože cítím, že mi tento verš, tyto verše mají hodně co říct a dokud to tak bude tak v tom budu nejspíš pokračovat.

Václav Plíhal Hm, najde. Akorát tedy "Když vy nejste vámi, ale ničím" ... to asi ne. Jakékoli slyšící Ty přece ze mně dělá Mně. Pravda, že když se skrývá Hospodin a lidí není blízkých...Ale musí to být zažíváno, nestačí vědomí minulého zážitku? Přinejhorším naslouchají virtuální přátelé.

ElAnna Tome: děkuji za nápovědu určitě to zkusím :) akorát mě mrzí, že se v tom nachází i moje kamarádi i ty :( ale v tom se najde asi téměř každý :) jinak děkuji moc za koment :)

ElAnna Vašku: Já vím, že by to ze mě mělo dělat mě (:P), ale občas se v ničem nenacházím :( ale asi je to jen má domněnka :) bude zase líp, jen občas to na mě tak padne no :)

ElAnna

Těžké??? Jednodušší!!!

ElAnna

Jistě spousta lidí zná (snad ne všichni) ten pocit, kdy jste sami, sami, mezi stovkama lidí, mezi kamarádama, mezi cizíma lidma, mezi rodinou a všemi kteří vás mají rádi... já se tak cítím od mala, když jsem byla ještě malá a prosila mamku o to…

Říkají o ní:


Neposeda říká o ní:
Jsem ráda, že tě znám!!!
Další přátele »