S přáteli na nejen křesťanské akce

Zjistíš, kam jedou tví přátelé a můžeš se přidat. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Diecézko 2013, aneb setkání mládeže brněnské diecéze s otcem biskupem Vojtěchem

sobota, 23. března 2013      08:30  do  16:00
Brno Petrov
dsm2013 tema:setkani2013
všichni účastníci »

„Jděte, získejte za učedníky všechny národy (srov. Mt 28, 19)

Celodenní setkání, které se stalo tradicí se i letos koná v sobotu před Květnou nedělí na brněnském Petrově. Letos se toto setkání pořádá již po třiadvacáté.

A na co se můžeš těšit?
Budeš v katedrále spolu s Kristem a se svými přáteli a kamarády. Všichni vyslechneme katechezi otce biskupa Vojtěcha. V dopoledním programu si můžeš vybrat z různých přednášek, seminářů či workshopů. Jistě nepřijdeš ani o bagetový oběd. Odpoledne bude otec biskup předávat dekrety novým animátorům (jestli udělají zkoušky) a zodpovídat na zvídavé otázky. Během celého setkání se seznámíme i s poselstvím svatého otce, které poslal mladým k letošnímu světovému dnu mladých. Vyvrcholením celého setkání bude společné slavení mše svaté.

O přednáškách a workshopech bude k dispozici bližší info na webových stránkách www.brno.signaly.cz a na této stránce.

S sebou si nezapomeňte vzít karimatku do katedrály. Jako příspěvek se i letos vybírá 50,-, které se vybírají při zápisu do skupinek.

Dotazy na o. biskupa:
Každý rok jsme vybírali dotazy na otce biskupa během poledního klidu kolem katedrály, bude tomu tak i letos. Navíc jsme se rozhodli dát vám všem možnost položit otázku včasně předem, abychom věděli, které otázky vás doopravdy pálí.
Otázky můžete psát prostřednictvím tohoto formuláře: https://docs.google.com/forms/d/1fCW5_uwRAQvsylB6JW8Ol7G9fhJEuKTZnI2ex6mGpZE/viewform

Chceš nám říct něco zásadního k přípravě setkání?
Můžeš nám poslat mail do schránky: reziedsm@gmail.com
Na Tvoje poznámky se tešíme.

Těšíme se na Tebe i Tvé přátele při shledání na tomto setkání.
Určitě přijeď.