DOLOMITY 2024: ZÁŽITKOVÁ TURISTIKA V OBLASTI BRENTA A LAGO DI GARDA IV

sobota, 29. června   do   sobota, 6. července
Breguzzo, Sella Giudicarie, Itálie
Via Guglielmo Marconi

19. ročník tradiční akce pro aktivní vyznavače krás hor s vysokým zastoupením křesťanských kruhů, vhodné pro všechny, kteří ocení srdečnou atmosféru zájmového pořadatele, pohodlí ubytování a výjimečně bohatou a chutnou italskou stravu.

 

Navzdory uvedeným kvalitám však v naší společnosti pořídíte svou dovolenou v "Bledých horách" až za 1/2 ceny ve srovnání s tvrdě komerčními organizátory! Osobní přístup je k tomu u nás samozřejmost.

 

Možnost navázání nových kontaktů s fajn lidmi různých vyznání, ale hlavně šest dnů chození uprostřed překrásného světa těchto kouzelných hor v prima kolektivu a s kvalitním zázemím.

 

Pozvánka platí pro celou ČR i hosty ze Slovenska, a to jak pro zadané i single jednotlivce obou pohlaví, tak pro páry i skupinky ze všech věkových kategorií včetně rodin s dětmi.

 

Neváhejte si napsat o podrobný program plný ilustrací z túr, poskytujících jedinečnou šanci prožít týden po boku lidí stejného ražení. Budete tak znát podobu "kulisy" svých nejkrásnějších dnů v roce, na něž se budete moci tím více těšit.

 

Pro více info pište na e-mail:

[email protected]


Podrobnosti
Vložila: AlenaS
Vloženo: 7. 11. 2023
Upraveno: 7. 11. 2023