Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Diskuzní společenství Pokec Keničáků s Měřinskejma

Společenství zetlelo, protože v něm nebyla žádná aktivita po více jak šest měsíců.

Nazdar, jseš z Měřína? Takové malé díry u Jihlavy! Znáš Keničáky? Poznej je líp a piš si s něma v diskuzi ;) Více o společenství »

Džem

Zdarec, tak co ta vaša opravená fara? A co pan farř nezlobí vás.... On to byl vždycky trošku takovej hajdalák.... Kdyžtak mu vyřiďte, že ho pozdravuju,

IvuleH Jé a já ho taky pozdravuju :-)

Ellča Opravená fara je úžasná :) zatím i když jen to přízemí, které jste viděli jestli si dobře pamatuji. Už se těšíme, až bude i druhé patro, které se pomalu a jistě staví, ale chybí finance.
Pan farář nás nezlobí, když nám teda dovolí naše párty a různé sešlosti na faře :) Ale s tím nemá problém, takže mi s ním taky nemáme problém :D
Pozdravovat ho určitě budeme :)
By jste se mohli přijet někdy podívat třeba na víkend. :)
A doufám, že se potkáme v Brně na setkání :)

IvuleH To snad jo :-) Tak že ho moooc zdravíme a někdy přijeďte i vy k nám (a pana faráře strčte do batohu s sebou ;)

Džem On na takový srandičky asi nemá čas...

Ellča

Ahoj jak se máte??? Zejtra volno! Máte v pátek volno??? Jestli jo tak mi to ani neříkejte...... :D mi totiž ne :( to je fáákt uplně blbí!! A kdy se knám zase podíváte?? ste zde dlouho nebyli!! :D :D tak někdy přijeďte se podívat....spát by ste mohli v Netíně a do Měřína si udělat vycházku ......co ?? popřemýšljte :D

IvuleH Čauuu ... neboj Eli, já jsem na vejšce v pátek taky volno neměla... přemýšlím, že bysme k vám mohli zajet někdy s děckama z malýho zpívání... ale to napřed musím probrat eště s Martinem ;-) No a nebo někdy přijeďte vy k nám ! ;-)

Ellča no to by jsme mohli..!! Ale lepší by bylo kdyby jste se přijeli podívat vy...už jste zde dlouho nebyli... :)

Ellča

Ahoj...nechtěli by ste jet s náma zase na Cantate do Polný?? Je to 15. října....jestli by jste chtěli tak dejte vědět....dííkk a doufám že pojedete :)

Džem no eště se to neví jistě ale asi pojedeme..;)

IvuleH jj, nejspíš přijedeme... už se aji těším!

Ellča jo?? tak to je super :D já už se taky těšííím :D

Maruškaaaa to ej super :-) a Eliško mi budem zpívat jak? i z maljem anebo jenom ze scholou? já se ňák neorientuju :-)

Ellča no když nebudem zpívat se scholou tak prej ani nepojedem prej.......ale já tam chcu!!!!.......i když je to o ničem....ale podle mě je to pro ty malí taková motivace si zazpívat někde kde je vííc lidí....!!! Ale musíme překecat scholu aby jsme tam jeli!!! To je vždycky hrozná prča :D

Moncicacek

ahojte....jak to teda nakonec bude s těma Oleksovicema?:):)

IvuleH Ahoj Moni a všichni :-). S Oleksovicema se to má tak, že v pátek o půl čtvrté nasedneme (my keničáci) od Hauptů do aut a frčíme směr Oleksovice. Jídelníček ještě vymyslím a pak dám každýmu vědět, co by mohl vzít, aby nás to vyšlo co nejlépe finančně. Zaplatíme něco i z táborových peněz, ale radši si vemte něco s sebou. Na sobotu je naplánovaná nějaká práce, taky někdo musí vařit a vneděli se půjdeme po obědě podívat pravděpodobně do Znojma do podzemí. Jinak program, nějakou tu hru, má na starosti Lada s Tondem. Auta budou tři, takže místo ještě jedno dvě jsou. A Moni, rozmyslete si s Davidem to vinobraní!

Džem přesně tak!

Moncicacek dobrá:)a kolikátýho to vinobraní přesně je?

Hanzik

Tak jak bylo v Netíně?

Džem Krásně... :D

Hanzik blíže specifikuj

Džem Kaplan měl dobrou náladu :D - Blažej! Má už totiž na faře střechu! Asi tam furt něco kutí. V Netíně je krásně, potkali sme tam dva čápi - klapali zobákama. Domluvili sme se s kaplanem na smluvní ceně - 25,- za noc. Pak sme byli v kostele a Blažej nám tam hrál na varhany! ;)

Hanzik Hustý

IvuleH Jo, kdybyste měli cokoliv ke svejm hrám na vytisknutí - a bylo toho trochu víc - pošlete to mně a já to pak všechno pošlu hromadně Majce, ona nám to vytiskne!

Martina-Sláviková

Shalom aleichem,
připomínám čtvrteční místní šetření. Po mši bychom si prošli trasu, dořešili případný nejasnosti. Bylo by dobré, aby každý kdo co měl na starost ( viz onen seznam), to donesl abychom viděli na čem sme. Díky a naviděnou:)

Martina-Sláviková

domlouvací potlach

Zdar všem přeju,
v sobotu 25.června se uskuteční ve farnosti taká menší akcička na ukončení šk. roku. Abysme se nějak domluvili a dali to ohromady tak vás prosím o strvání PO ČTVRTEČNÍ MŠI SV.

Díky, hodně zdaru a hezký týden .

Martina


Ellča na tom zámku je to museum silnic a dálnic je to asi zajímavý( sem tam byla asi jako šestileté dítko tak už si to nepamatuju ale je to tam pěkné) :D .....jo a kdyby jste chtěli ten přepad tak stačí dát vědět!!!

IvuleH Díky moc :-) S tím přepadem zatím nevím nevím, protože budem spát na faře, ale třebas to nějak vymyslíme. Ale díky moc:):)!

Džem

Pavel mě dnes ráno informoval o tom, že sme byli pozvání do letovic na noc kostelu, že préj se máme domluvit esi tam pojedeme.

Moncicacek přijďte do Spolča a domluvíme se:):)ale já asi nepojedu:):)už něco mám:)

Hanzik

Tak co maturita a Ivano? Jak to dopadlo? Povídej přeháněj :-)

Džem Hádej, můžeš třikrát! a třikrát se dozvíš úplně to stejný.... :) :) :) Prostě je to šprtka... ;)

Martina-Sláviková velká gratulace, Ivi:)

IvuleH :D Díky moc! To Duch svatý se činil a taky na mě myslelo moc hodnejch lidí. Takže díky vám!

IvuleH Ale teda v angličtině jsem si vytáhla to, co jsem nejvíc nechtěla - Londýn.
Zato v biole jsem si vytáhla motolice a tasemnice a to mi šlo:D
A v češtině jsem měla Labyrint světa a ráj srdce:)

IvuleH Celkově velký nervy před a velká radost po :D no zážitek docela :)

Miroslav Hartl (MirekH)

Odreaguj se od učení! Nudíš se? zajdi helfnout tento čtvrtek a pátek od rána do večera k nám na stavbu ... jídlo a pití dostaneš ;-)

Džem :D práce šlechtí... míro pracuj za dva a nikdo chodit nemusí! :D