Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Diskuzní společenství Jak to vidí vysokoškoláci

Společenství zetlelo, protože v něm nebyla žádná aktivita po více jak šest měsíců.

o čem je život na VŠ, co nás zajímá, jak žijeme,co prožíváme,... Více o společenství »

Toma, petr se stali členy společenství Diskuzní společenství Jak to vidí vysokoškoláci.
petka84

Díky za podporu, Joriku. :-)

Jorik Jo a hlavně to bude zajmavější. :-D

petka84

Tý jo, už se to krátí. Vysokoškolský život byl a je supr (samozřejmě záleží jestli děláte ten správný obor O-)) Myslím, že celý zbytek života na něj budu vzpomínat. Kéž by ta další část života byla minimálně tak dobrá. :-)

Jorik Péťo, neboj, bude a možná i lepší. ;-)

Janca1011

Ahojky Lidičky!Chtěla jsem se zeptat jesli někdo nestudujete na Jaboku v Praze. Jestli jo, napište jaké to tam je a jaké jsou přijímačky-celkem z nich mám strach :-o) díky

jenda-84

Tak to je teda dobrá hláška, člověk by nevěřil, co se dá na wiki najít! :-) Eště by se mohl najít nějakej blázen, kterej by nato psal diplomku....

maf

neříká vám to něco? :-E) :-)
http://cs.wikipedia.org/wiki/Prokrastinace

archiStrata nojéje! ani jsem netušil jak podrobně je to prozkoumáno a popsáno :-)

maf

dosti výstižné... :-)
http://www.lamin.cz/na-vysoke-skole.php

Jorik Hmm, hmm, něco mi to připomíná. Že by minulý týden? V pondělí mi šéf řekl, že někdy v týdnu pojedu na zakázku. V úterý, říkal jsem si, je dost času. Ve středu jsem si pomyslel, už by mi mohli říct. A vskutku. Ráno se ozval obchodník, že ve čtvrtek vyrážím. To bylo ráno. Ale čas si na mě udělal až v poledne, kdy mi řekl oč půjde. Od druhé do tří mi kolega vysvětloval program. Do pěti jsem se snažil pochopit co mám udělat, ale už od dvanácti mi to hlava nebrala. V pět jsem to zasekl a šel za kolegy na pivo. To mě uklidnilo. Druhý den, takřka nepřipraven jsem jel k zákazníkovi. Vše dopadlo z mé strany v pohodě. Pivo zřejmě ještě působilo, protože jsem byl celou dobu klidný.
A co z toho plyne? Jen studujte vysokou školu, bude se vám to hodit v práci :D

Majduli

tak to vás obdivuju, já při svým studiu absolutně nezvládám nějakou brigádu, ještě tak pár svých aktivit a jinak nic... 8-( holt jsem si vybrala náročnou školu. Jsme na tom stejně jako Noemi, taky prvák na VŠ, ale myslím že je to po střední dost rozdíl. :-)

Danos

Ach jo :-) no jo
vysokoškolský život je super ...
když rodičovstvo sponzoruje X:)
hm? O-)

nomka Neboj, po tvé reakci už jsem si profilovou fotku změnila! :-) Jinak studuju farmacii a pracuju jako asistentka manažerky jedné kosmetické firmy.

Danos to jsi šikovná :-) u nás ve firmě taky dělaj brigádníci (vývojáři)a jsou fakt dobří ... prostě elita 2:)

bedla

ahojte všecí, já sem letost přešla do Uh. Hradiště na VŠ pod báňksou.....kdyby tu byl taky někdo takový tak se ozvěte....prosím. zdar zatim

Sew S tou tvoji fotkou bych opravdový zájem od kolegů nečekal :-) :-) možná tak nějakej uchylák od Satanistů.

klavirista

ahoj děcka! Já jsem teďka v prváku na VŠE a marně hledám nějakého věřícího člověka nebo nějaké společenství.. Ale aspoň sem viděl ve škole už jedno táborobvé tričko :)) tak kdybyste byli taky někdo na VŠE, tak dejte vědět ;)