Diskuzní společenství hra Travian

Společenství zetlelo, protože v něm nebyla žádná aktivita po více jak šest měsíců.

Popis společenství

že by snad i zde byli nějací hráči Travianu a pokud jo, pište :-) M.

no...tak řek bych že na jednom světě se můj kmen začíná zotavovat a snad bude zase větší...

Napsat komentář »

Jo, vést alianci je velký záběr na čas. Pokus budu ještě někdy hrát, tak se do vedení aliance rozhodně cpát nebudu.

Papo

:-) :-) :-) jo, optimismus.. to přejde ;)

Dominik Spudil

ja nejsem optimista jenom to proste nevzdavam

Zobrazit 11 komentářů »

tak sem se rozhod že se na Travian na s11 vykašlu. za 24 hodin bude už pozdě a já si to nebudu moct rozmyslet :o)
teď jen doklepat s1 a mám pokoj úplně! :-)

Napsat komentář »

no ja abych se priznal...ja hraju travian a pak jeste divokekmeny....ale vetsinou utocim jenom na opusteny vesnice a tak...proste nemam to srdce kazit nekomu hru..proste sem mekej....a v travianu ted dokonce mam dve vesnice jednu velkou a druhou co mam teprv chvili...tu malou se snazim zvetsouvat a tu velkou...jenom rozsiruju doly a pole aby meli ostatni z ceho brat 7:-| ale az budu mit tu malou vesnicku trochu silnejsi tak si tam chci udelat armadu a konecne je od sebe vyhnat....problem je v tom ze muj server bude asi za chvili koncit...uz tam sou natari...

Napsat komentář »

Tak když to někdo neumí hrát, tak se na tom stane závislý...Já hraji travian tak dva roky a rozhodně u toho nesedím celý den :-) , jen max. půl hodiny a de to úplně v poho...

Napsat komentář »

Je to taky kravina ... Zemřít z něčeho, co neexistuje 7:-|

Napsat komentář »

Můj kamarád ze střední začal hrát Travián v srpnu 2006. Letos v dubnu z toho umřel... :-$

Jiří Klos

je to smutné s vymyšlené závislácké hry
škoda života 8-(

Zobrazit 1 komentář »

Travian jsem začal hrát na jaře 2007. Byl to první server v CZ a pozval mě na něj kamarád, abych mu tam jenom naklikal zlatky. Ze začátku to vypadalo velice nevinně, jednou nebo dvakrát denně jsem se přihlásil na účet, něco si odklikal a bylo hotovo.

Čím ale byla moje vesnice větší a otevíraly se nové možnosti, už jsem tam netrávil minuty, ale hodiny. Travian byl pořád spíše záležitost volných chvil. To se změnilo až když jsem založil vlastní alianci a začal se o ni starat. Mám rád strategie a vymýšlení nejrůznějších plánů, a tak mě hra chytla a vysedával jsem u ní víc a víc. Bohužel jsem… Zobrazit více

Travian jsem začal hrát na jaře 2007. Byl to první server v CZ a pozval mě na něj kamarád, abych mu tam jenom naklikal zlatky. Ze začátku to vypadalo velice nevinně, jednou nebo dvakrát denně jsem se přihlásil na účet, něco si odklikal a bylo hotovo.

Čím ale byla moje vesnice větší a otevíraly se nové možnosti, už jsem tam netrávil minuty, ale hodiny. Travian byl pořád spíše záležitost volných chvil. To se změnilo až když jsem založil vlastní alianci a začal se o ni starat. Mám rád strategie a vymýšlení nejrůznějších plánů, a tak mě hra chytla a vysedával jsem u ní víc a víc. Bohužel jsem se tak dostal do spirály. Čím víc času jsem u hry trávil, tím víc se mi dařilo a čím víc se mi dařilo, tím víc času jsem tam trávil.

Po půlroce hraní jsem s mými vesnicemi trávil skoro celý den, počítač jsem nechával puštěný nepřetržitě, když jsem musel odejít třeba do školy, nosil jsem notebook sebou v batohu, hlídal jsem si čas, abych stavěl a budoval s maximální efektivitou, spát jsem chodil kolem šesté hodiny ranní a nařizoval jsem si budíky, abych mohl posílat útoky v době, kdy ostatní spí (což ale stejně postrádalo efektivitu, protože podobně to dělalo víc lidí).

Nemyslím si, že to byla závislost, spíš jsem cítil jakousi zodpovědnost za svoji alianci a přišla mi škoda zanedbávat svůj účet, který jsem tak dlouho pracně budoval a trávil na něm tolik času. I když jsem měl mnohokrát nutkání skončit, vydržel jsem až do samotného konce (únor 2008).

S výsledkem jsem byl nakonec spokojený, sice jsme nevyhráli, ale umístili jsme se na předních příčkách, občas jsem se u hry dobře bavil, jindy zase vztekal. Poznal jsem pár nových lidí (se kterými se ale stejně už nestýkám), zadělal jsem si na problémy ve škole, které se se mnou táhnou až doteď, ale získal jsem cennou zkušenost, abych se podobným věcem pro příště vyhnul obloukem. V den, kdy server skončil jsem cítil obrovské uvolnění. Bylo to, jako když vás po letech propustí z věznice. Pár týdnů jsem ještě musel odolávat nabídkám, abych se zapojil do dalšího nového serveru, ale naštěstí jsem věděl, co chci, a dokázal jsem odmítnout. Čeho jsem se ještě od té doby nezbavil, je nutkavá potřeba vysedávat stále u webu a šmejdit. A tak třeba teď, ve tři hodiny ráno šmejdím na signálech v diskuzích. :-)

Doufám, že si ze mě vezmete odstrašující příklad a nebudete se snažit travian vyhrát.

Napsat komentář »

Každému se travian nemusí líbit, takže máš částečně pravdu...

Napsat komentář »

neivm jestliá je dobré vypínat zrovna u travianu 7:-|
ale jinak je dobre někdy vypnout :-)

Napsat komentář »